nasiona marihuany

rzeżucha pod ledami

Wyszukiwarka Forumowa:

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
przechadzajac sie po sklepie natknolem sie na zestal malego growera, ktory straszliwie narobil mi smaka


Nasiona rzezuchy az na trzy siania , oraz plastikowa tacka o pojemnosci 50ml,
niestety bez medium tak wiec srajtasma poszla w ruch.
Na etykiecie z tylu ostrzezenie aby niejesc surowych nasion oraz dokladnie umyc rece po pracach ogrodowych, po zapoznaniu sie w pelni z profesjonalnym opisem przystapilem do siania, z powodow zimnych parapetow i prowadzonego wlasnie projektu tacka z rzezucha wyladowala w growroomie z nawilzaczem i 120 cm od 500w Ledow .



Wedlug manuala rzezucha powinna byc gotowa na parapecie po 7 dniach, w podobnej relacji prowadzonej pod hps rzezucha byla gotowa po 5 dniach, podobnej relacji prowadzonej pod ledami jeszcze niebylo , chcialbym aby byla gotowa do konsupcji jak najszybciej poniewaz niejadlem rzezuchy cale lata i strasznie mam na nia ochote :harvest:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
heh też na wielkanoc wkładałem rzeżuchę pod CFL i trochę nadgoniłem bo pogody nie było, kobita była przeszczęśliwa:D
smaka życzę !
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
za***ista jest rzeżuszka :)
u mnie kupuje w ogrodniku 35p
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
maly update..niestety po powrocie z pracy okazalo sie ze rzezucha zostala mocno podsuszona.. powinienem ja ustawic gdzies w cieniu donicy a nie w cieniu konopnego podrostka.. zdjecie ponizej zaraz po reanimacji zimnym sprayem ph6,5.. niewiem czy cos to pomoze i czy raz podsuszona rzezuszka da jeszcze rade wydac plon..

Reszta nasionek poszla tym razem na talerz z 4 warstwami kuchennego papieru do inkubatora dla sadzonek


moze szybciej by bylo poprostu dac na zimny parapet...........
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
6 dzien zerzuchy.. mialem nadzieje ze dzisiaj zagosci na kanapce, lecz poczekam jeszcze jeden dzien, rzezucha przysuszona przezyla, jednak jest bardzo niska i od wczoraj nieurosla nawet pol centymetra, z koleji talerz ktory wysialem dwa dni puzniej juz przerosl pod wzgledem wysokosci.. trzeba bardzo uwazac aby nieprzesuszyc malych kielkow..

 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Update i finish : mala tacka z rzezucha przysuszona raz przez moja nieuwage zkarlowaciala - przez 7 dni urosla zaledwie 2cm .. wczoraj trafila do kanapek na sniadanie

Rzezucha ktora wysialem 6 dni temu z resztek nasion na talerzu , a ktora upilnowalem z wilgotnoscia wyrosla w 6 dni na ponad 5 cm i nadaje sie na gruba warstwe na kanapki do pracy na jutro:harvest:


temat zamkniety :spalony:
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
rzeżuchę to pewnie i przy telewizorze mozna wyhodowac :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół