nasiona marihuany

Dragon Ball Z,GT,SUPER

Wyszukiwarka Forumowa:
N

Nitrofit

Guest
Nie wiem na czym polega fenomen Dragon Ball na tym forum. Co drugi nick i awatar nawiązuje do tej bajki. Ostatnio aż się upaliłem i włączyłem sobie z ciekawości jakiś odcinek, ale jakoś mnie nie wciągnął. Jedyne co mi się spodobało to zróżnicowane mimiki twarzy postaci, brawo dla rysowników! Chyba kieruje Wami sentyment do czasów dzieciństwa i dlatego tak to lubicie :)
...może poproście modów żeby Wam zrobili osobny dział "Dragon Ball" na głównej stronie w zainteresowaniach pod historią akurat jest jedno wolne miejsce :)
 
Z

Zenon

Guest
Nie wiem na czym polega fenomen Dragon Ball na tym forum. Co drugi nick i awatar nawiązuje do tej bajki. Ostatnio aż się upaliłem i włączyłem sobie z ciekawości jakiś odcinek, ale jakoś mnie nie wciągnął. Jedyne co mi się spodobało to zróżnicowane mimiki twarzy postaci, brawo dla rysowników! Chyba kieruje Wami sentyment do czasów dzieciństwa i dlatego tak to lubicie :)
...może poproście modów żeby Wam zrobili osobny dział "Dragon Ball" na głównej stronie w zainteresowaniach pod historią akurat jest jedno wolne miejsce :)

Aby zrozumieć Dragon Balla trzeba go obejrzeć od początku. To nie jest bajka a anime. Rysownicy byli dobrzy ale 20 lat temu. Teraz walą kaszanę że hoho. Sentyment pozostał i zapewne zostanie aż do śmierci :p
Nie potrzeba podczepania tematu bo tutaj dobrze jest ;D
 
N

Nitrofit

Guest
No dobra, to jakbym chciał obejrzeć wszystko od początku, to jaka jest kolejność chronologiczna tych serii Z,GT,SUPER tak jak w tytule?
 
Z

Zenon

Guest
Dokładnie to: Dragon Ball,Dragon Ball Z,Dragon Ball GT i Dragon Ball Super. Aczkolwiek wydarzenia z Super są chwile po "Z" i wiele przed GT.
 
Z

Zenon

Guest
Odświeżenie...
kto aktualnie ogląda? Co sądzicie o ostatnim odcinku i ponownie jednostrzałowym SSB? Cóż to za nowa technika,rozwój Hit'a?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Zatrzymalem sie ba odcinku gdzie byl smok i spelnil zyczenie gotena zwiazane z uleczeniem Pan.
Poyem nie moglem znalezc kolejnego bo nie wiedziec czemu byl 70 a 69 jakos wcielo i ch*j, jestem chwile do tylu.
Beerus na jakiej stronce ogladasz, na CDA?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Zbanowali nam boga zniszczenia xD Ale spoko Whis mi dal cyna ze wroci za 7 dni jak pozbieraja super smocze kule <shiza>
 
Z

Zenon

Guest
Zatrzymalem sie ba odcinku gdzie byl smok i spelnil zyczenie gotena zwiazane z uleczeniem Pan.
Poyem nie moglem znalezc kolejnego bo nie wiedziec czemu byl 70 a 69 jakos wcielo i ch*j, jestem chwile do tylu.
Beerus na jakiej stronce ogladasz, na CDA?

Ja polecam dbpolska.net. Tam znajdziesz wszystko od DB po DBS oraz kinówki od DB po dbs

Zbanowali nam boga zniszczenia xD Ale spoko Whis mi dal cyna ze wroci za 7 dni jak pozbieraja super smocze kule <shiza>

A to kapuś...sprzedał mnie ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół