nasiona marihuany

Dragon Ball Z,GT,SUPER

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Do Dragon Balla zawsze miałem i będę miał wielki sentyment. Jak 2 lata temu usłyszałem, że będzie kontynuacja Zetki to skakałem z radości, ale na dziś dzień, po długim bronieniu tej serii, podchodze do Dragon Ball Super z obojętnością i oglądam następne odcinki już chyba tylko z sympatii do tego całego universum. Jak można było tak oszpecić animację i kreskę?! Pociski Ki wyglądają komicznie, muzyka mizerna, nie dragon ballowa, wymiany ciosów sztywne, strasznie sztuczne, bez impetu i poczucia tej mocy. Akcja toczy się za szybko a te ostatnie odcinki i jakieś niestworzone wymiary, klony, Zamasu który jest wszechświatem, nie zostały nawet wytłumaczone i bezsensownie wszystko zostało zamiecione pod dywan genki-mieczem-dama. To co ma być śmieszne, jest zazwyczaj żałosne, chociaż są teź śmieszne i dobre momenty w DBS, które na chwilę pobudziły moje emocje. Jedyne co ratuje tą mierną serię, to Beerus<3 i Whis, uwielbiam te postacie.
 
Z

Zenon

Guest
hmm być może ale jednak.
ale jednak najbardziej rozpie****ającym faktem jest to, że freeza opowiadał że legendarny wojownik super saiyanin rodzi się raz na tysiąc lat a kogo by nie spłodził goku czy vegeta od razu byli sayaninami więc próg został przekroczony na kilkanaście ładnych tysięcy lat wprzód :D

Nie,właśnie tutaj mała sprzeczność. Już tłumaczę.
Otóz Akira chciał zakończyć serie DBZ na Freezie. I to właśnie Goku miał być tym legendarnym SSJ. Pod naciskiem fanów zaczął tworzyć dalej i żeby to miało ręce i nogi dodany został wątek z Brolym który w momencie narodzin miał AŻ 10k jednostek mocy i to on jest tym LSSJ. Reszta czyli Gohan,Goten,Trunk po prostu ćwiczą i mają predyspozyzcję mimo że są 50/50. Zauważ że cały czas walczą,trenują,mocno obrywają,są bliscy śmierci a to wszystko powoduje wzrost siły. Saiyain w momencie bycia na granicy + powrót do zdrowia zwiększa jego moc bodajże x2? Vegeta to książe i on miał ok.2k jednostek po przybyciu na Ziemie. Reszta klasy średniej to 1-2k. A teraz? miliardy :p

ja oglądałem wszystkie serie. Pamietam jak leciało na rtl 7 jakoś koło 15 chyba i zapie****ałem jak dziki na każdy odcinek z podwórka. Kinówki też wszystkie obejrzane :D:D Super oglądam na bierząco.. nawet spoko, ale za dużo gagów.. wszystko jakieś uproszczone.. walki słabe, głownie na pociski ki. Stary już troszkę jestem ale interesuje się tym niczym szczeniak :p

Dokładnie o 16 na RTL a potem na TVN7. Większość ludzi leciała do domu by tylko obejrzeć :)
Co do Super to niestety ale masz rację. Walki to przeważnie jakiś ki blast,kilka strzałow i gadanina na całego. Może coś jednak szykują dla Nas? Więcej niż 100 odcinków + jakieś mega sagi? Kij wie. Z czasem wyjdzie co i jak :)

Do Dragon Balla zawsze miałem i będę miał wielki sentyment. Jak 2 lata temu usłyszałem, że będzie kontynuacja Zetki to skakałem z radości, ale na dziś dzień, po długim bronieniu tej serii, podchodze do Dragon Ball Super z obojętnością i oglądam następne odcinki już chyba tylko z sympatii do tego całego universum. Jak można było tak oszpecić animację i kreskę?! Pociski Ki wyglądają komicznie, muzyka mizerna, nie dragon ballowa, wymiany ciosów sztywne, strasznie sztuczne, bez impetu i poczucia tej mocy. Akcja toczy się za szybko a te ostatnie odcinki i jakieś niestworzone wymiary, klony, Zamasu który jest wszechświatem, nie zostały nawet wytłumaczone i bezsensownie wszystko zostało zamiecione pod dywan genki-mieczem-dama. To co ma być śmieszne, jest zazwyczaj żałosne, chociaż są teź śmieszne i dobre momenty w DBS, które na chwilę pobudziły moje emocje. Jedyne co ratuje tą mierną serię, to Beerus<3 i Whis, uwielbiam te postacie.

Cóż...nic dodać nic ująć. Kreska momentami (80%) jest tragiczna. Wielkie power upy Trunksa też są z dupy. Pseudo nieśmiertelnośc,Super Smocze Kule które spełniają WSZYSTKO( w sumie o tym jest manga i anime). Dodatkowo nie jeden a kilku Zeno. Moc Zena który sobie pierdnie i niszczy cały wszechświat. Blackmasu który powtarza się jak dziwka. Cóż...może wersje na DVD,BLUE RAY będą poprawione. Podobnie jak DBZ etc ;]

Czyżby kącik małolata ? . :)

Niektórzy mają więcej lat niż Ty i pamiętają czasy o których Ty tylko czytasz. Kacik ma zadanie przypomnieć serię i sciągnać ludzi którzy są forum i oglądali lub oglądają aktualną serię.Jeżeli nie oglądaleś to nie wiesz co straciłeś i jak to wpływało na dzieciństwo. Nauka która z tego płynęła teraz może być wykorzystana w życiu :)
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Przeciez od dawna wiadomo ze mezczyzni nie dorastaja tylko zmieniaja zabawki na wieksze :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Mój młodszy brat ten szajs oglądał...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Mój młodszy brat ten szajs oglądał...


szajs !!!!?!!!
My to raczej pokolenie PRLu wiec z bajkami bylo cinzko .
W niedziele Disney i bylo och ach poza tym bodajze Zolwie na tvp2 o 7 rano byly ( powtorka 15:50) .

Ja to mialem Polonie1 i ogladalem przed przedszkolem dajmosoffff,tsubasow, gigi , yatamena a pozniej dopiero wlazl DB .

W miedzyczasie byla czarodziejka z ksiezyca ktorej to nie ogladalem .

Teraz dzieciaki maja bog wie ile kanalow z komputerowymi bajami i sie ciesza , a pozniej lapia pokemony po spotach heheheheh

DB FOREVER !!!
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Nie,właśnie tutaj mała sprzeczność. Już tłumaczę.
Otóz Akira chciał zakończyć serie DBZ na Freezie. I to właśnie Goku miał być tym legendarnym SSJ. Pod naciskiem fanów zaczął tworzyć dalej i żeby to miało ręce i nogi dodany został wątek z Brolym który w momencie narodzin miał AŻ 10k jednostek mocy i to on jest tym LSSJ. Reszta czyli Gohan,Goten,Trunk po prostu ćwiczą i mają predyspozyzcję mimo że są 50/50. Zauważ że cały czas walczą,trenują,mocno obrywają,są bliscy śmierci a to wszystko powoduje wzrost siły. Saiyain w momencie bycia na granicy + powrót do zdrowia zwiększa jego moc bodajże x2? Vegeta to książe i on miał ok.2k jednostek po przybyciu na Ziemie. Reszta klasy średniej to 1-2k. A teraz? miliardy :p

freeza był w anime i w serialu a w obydwu przypadkach pojawia się ten tekst o legendzie z Legendarnym super saiyaninem natomiast brolly już nie, w obydwu przypadkach nie było nawet wzmianki o nim.
brolly był tylko w 2 pełnometrażówkach (chyba w 2 ale raczej tak) czyli postać została stworzona na życzenie fanów lub z zamysłu toriyamy, tego akurat nie wiem. w każdym razie ani w serialu ani anime nie zostało nigdy wyjaśnione dlaczego niby raz na tysiąc lat a tu nagle taka wataha madafaków się pojawiła ;P
wg jest mała niezgodność co do zgodności :]
 

Hlaj Bruv LOL

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2015
Postów
73
Buchów
0
Uwielbiałam oglądać dragon balla ale ten nowy super.... jest ch***wy. Latają tym wehikułem czasu jak posrani, paliwo się nie kończy, pilaf robi za maskotkę, a tronks nagle dostaje z dupy mocy i niszczy 1 strzałem. Beerus bóg destrukcji, który niszczył rasy i planety nagle staje się psem kanapowym i wpie****a gorąca czekoladę.

Zamasu dostaje schizofrenii i lata po różnych wymiarach, a to małe gówno, które jest najważniejszym ogniwem we wszechświecie nawet nie wie, że super smocze kule są zniszczone.

Dla mnie jest to jakieś randomowe gówno bez spójności, jakby ktoś mi pokazał dragon ball super 10 lat temu to bym pomyślała, że jest to zrobione przez fanów. GT było o wiele lepsze.

---------- Post Zaktualizowany 01:32 ---------- Data pierwszego postu 01:26 ----------

Teraz dzieciaki maja bog wie ile kanalow z komputerowymi bajami i sie ciesza , a pozniej lapia pokemony po spotach heheheheh

Żalisz się, że tak nie miałeś czy o co chodzi? Dla mnie spoko, że dzieci mają wybór co chcą oglądać, a nie to co zostanie wyemitowane na rtl 7 czy tvp1. Są różne kategorie wiekowe, jakieś dora the exloprer dla dzieci czy mordo bicie dla 15 latków, a nie tylko jacek i agatka.
 
Z

Zenon

Guest
Mój młodszy brat ten szajs oglądał...

Bo się pokłócimy :( jakby to Twój brat czytał że DB nazywasz szajsem to już dawno by Ci wpie****ił :D

Uwielbiałam oglądać dragon balla ale ten nowy super.... jest ch***wy. Latają tym wehikułem czasu jak posrani, paliwo się nie kończy, pilaf robi za maskotkę, a tronks nagle dostaje z dupy mocy i niszczy 1 strzałem. Beerus bóg destrukcji, który niszczył rasy i planety nagle staje się psem kanapowym i wpie****a gorąca czekoladę.

Zamasu dostaje schizofrenii i lata po różnych wymiarach, a to małe gówno, które jest najważniejszym ogniwem we wszechświecie nawet nie wie, że super smocze kule są zniszczone.

Dla mnie jest to jakieś randomowe gówno bez spójności, jakby ktoś mi pokazał dragon ball super 10 lat temu to bym pomyślała, że jest to zrobione przez fanów. GT było o wiele lepsze.

---------- Post Zaktualizowany 01:32 ---------- Data pierwszego postu 01:26 ----------



Żalisz się, że tak nie miałeś czy o co chodzi? Dla mnie spoko, że dzieci mają wybór co chcą oglądać, a nie to co zostanie wyemitowane na rtl 7 czy tvp1. Są różne kategorie wiekowe, jakieś dora the exloprer dla dzieci czy mordo bicie dla 15 latków, a nie tylko jacek i agatka.

Cóż mogę odpisać... wyjaśniałęm to że jest to pokręcone i naciągnięte. Mimo jest ten sam klimat ale za bardzo chcą zrobić coś fajnego i wychodzi na odwrót...
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Mimo iz GT byl najslabiej ocenianym serialem to i tak przebil dbs.
Super i tak obejrze ze wzgledu na sentyment i -co tu sie oszukiwac- za humor ktorego brakowalo w poprzednich czesciach. Ale i tak na razie jest najslabsza czescia ze wszystkich seriali
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no coż gt to było dno na nvidiach
ale super ma humor lecz wg mnie super jest dla nas suaby bo kiedy sie czekalo na kazdy odcinek z pasją a teraz super jest ciekawostką , którą mimo chodem oglądasz przez sesystem

akira mial pomysł a wyszlo jak te kawalek
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
no coż gt to było dno na nvidiach
ale super ma humor lecz wg mnie super jest dla nas suaby bo kiedy sie czekalo na kazdy odcinek z pasją a teraz super jest ciekawostką , którą mimo chodem oglądasz przez sesystem

czas nas nie oszczędza, nie jest się już gówniarzem który ma coś więcej do zrobienia poza pójściem do szkoły i odrobieniem lekcji.
człowiek dorasta, poważnieje i nie może sobie już pozwolić na wyrwanie się z posiadówy 'na stole do pingla' żeby iść na bajkę.
teraz oglądam głównie z szacunku dla bajki ale też wtedy kiedy czas na to pozwoli.

Jak dowiedziałem się o istnieniu serii było już ok. 40-45 odcinka wyemitowanego z polskimi napisami, gdyby nie kolega z pracy prawdopodobnie do dzisiaj bym nie wiedział o tym że bajka znowu żyje.
szybko nadrobiłem i to że psioczę, nie znaczy że jest kiepsko. Podoba mi się ale jednak to nie jest to samo co wcześniejsze dragon balle.
i tak, wiem beerus. nie bajka tylko anime.. :]
 
Z

Zenon

Guest
czas nas nie oszczędza, nie jest się już gówniarzem który ma coś więcej do zrobienia poza pójściem do szkoły i odrobieniem lekcji.
człowiek dorasta, poważnieje i nie może sobie już pozwolić na wyrwanie się z posiadówy 'na stole do pingla' żeby iść na bajkę.
teraz oglądam głównie z szacunku dla bajki ale też wtedy kiedy czas na to pozwoli.

Jak dowiedziałem się o istnieniu serii było już ok. 40-45 odcinka wyemitowanego z polskimi napisami, gdyby nie kolega z pracy prawdopodobnie do dzisiaj bym nie wiedział o tym że bajka znowu żyje.
szybko nadrobiłem i to że psioczę, nie znaczy że jest kiepsko. Podoba mi się ale jednak to nie jest to samo co wcześniejsze dragon balle.
i tak, wiem beerus. nie bajka tylko anime.. :]

Weź nic nie pisz o stole do pingla bo osiedlowa patologia już od dobrych 8 lat okupuje ów w/w stół w pewnym miejscu o_O
Ja dowiedziałem się jeszcze przed emisją 1 odcinka. Po jego obejrzeniu byłem mega zażenowany tym co zrobili z tak ciekawą mangą/anime. Manga ok ale anime niestety daleko miało do DBZ..nie wiedzałem czy to żart z tą kreską czy oni tak serio. Na szczęscie poprawili w "miarę" i da się oglądać. Przyszłe odcinki od 68 do 71 to z lekka zapychacze. Pojawi się ponownie Champa,Hit itp oraz niejaki Arael. Będą grać w baseballa o_O Potem Hit będzie próbował zabić Goku. I w końcu zacznie się turniej wszechświatów;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół