nasiona marihuany

Dragon Ball Z,GT,SUPER

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
omg wczoraj napisaliscie ze na cda mozna obejrzec, no i coz 18 odcinkow obejrzalem na 19 w kimie poszedlem :) fajne nawet te super .
Bylo chyba kiedys DB kai czy cos ma to cos wspolnego z super , bo GT to suabe bylo wuj
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
dragon ball kai to to samo, co kiedyś leciało na RTL7 tylko że skrócone o formy dialogowe.
w dragon ball Z goku w finałowej walce z freeza walczy ok. 4-5 odcinków (sama finałowa walka!) a w DB kai cała walka trwa ok 10 odcinków.
zostało to wszystko skrócone i upiększone graficznie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Manga i anime to ciota i ch*j <peace>
 
Z

Zenon

Guest
Manga i anime to ciota i ch*j <peace>

Weź się pie**ol :pr: Nie znasz uroku i sensu tego anime. Wiele potrafi nauczyć a w szczególności uporu i dążenia do celu pomimo przerastających trudności.Ciebie można porównać do takiego Oolonga,Monaki z domieszką Fat Buu czyli taki mały,niegroźny a wk***iający do potęgi :D
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Manga i anime to ciota i ch*j <peace>

E tam pie****enie o szopenie, nie miałeś rtlu7 w 1990-1997 i nie oglądałeś Dragonowego serialu animowanego to sie bro za przeproszeniem nie wpie****aj. Sam mam Songa wypie****onego jak robi kameameaha na pewnej części ciała. POwaga dla tematu musi być bo ciekawi i przyciaga ludzi.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Krotkie te sagi w SUPER :)
wlasnie zaczynam 28 odc i byl Beerus , Freeza ogladam dalej bo lepsze to niz GT na nVidiach "rysowane" :<
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
A widzisz. Jest to jeden z lepszych dowodow na ro ze grafika to nie wszystko, ja mam gleboko w pamieci odcinki z rtl i nawet najlepsze animacje tworzone dzisiaj nie zabija tamtego ducha
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
hahahahaha ja tyle tego ogladalem za dzieciaka ze mam kilkanascie zdjec (starzy robili ) zze tylko siedzialem i ogladalem rtl 7 :)nawet goku w tle na ktoryms jest :)

A jeszcze pytanie to idzie w miare na bierzaca czy just skonczyli cale Super ?


///// edit

No i fajna ta grubszaq kreska na postaciach , bardzo fajna . TAki malutki szczegol a Cieszy :D
 
Z

Zenon

Guest
Krotkie te sagi w SUPER :)
wlasnie zaczynam 28 odc i byl Beerus , Freeza ogladam dalej bo lepsze to niz GT na nVidiach "rysowane" :<

Krótkie i monotonne...krótkie walki i więcej gadki. Zdarzy się odcinek który jest super i to są aż... 2! słownie (dwa) odcinki 39 i 66.
Co do jakości to "Z" jest o wiele lepiej wykonana niż super.

A widzisz. Jest to jeden z lepszych dowodow na ro ze grafika to nie wszystko, ja mam gleboko w pamieci odcinki z rtl i nawet najlepsze animacje tworzone dzisiaj nie zabija tamtego ducha

Zapamiętaj tą jakość... bo się bardzo zdziwisz jakie karykatury są w DBS. To po prostu woła o pomstę do Nieba. Cieszy fakt że jest ta kontynuacja po tylu latach.

hahahahaha ja tyle tego ogladalem za dzieciaka ze mam kilkanascie zdjec (starzy robili ) zze tylko siedzialem i ogladalem rtl 7 :)nawet goku w tle na ktoryms jest :)

A jeszcze pytanie to idzie w miare na bierzaca czy just skonczyli cale Super ?


///// edit

No i fajna ta grubszaq kreska na postaciach , bardzo fajna . TAki malutki szczegol a Cieszy :D

Ja miałem podobnie :D Matka chciała zawsze oglądać jakieś tam seriale i mnie wyrzucała z fotela :( rozpacz nie z te Ziemii :D

Aktualnie jest 66 odcinek. W niedzielę będzie 67. Ma być ich łącznie 100... ale kij to jeszcze wie :) Mam nadzieję że podciągną chociaż do 200 i będzie więcej sag bo to co jest teraz jest niestety zrobione na odwal się. Oczywiście mówie o Anime :p
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
pamiętacie wątek z mafubą w pierwszej części dragon balla jak boski miszcz użył jej na ojcu szatana serduszko ?
było wyraźnie powiedziane że używający tej techniki gdy użyje jej poprawnie to musi umrzeć bo to taki rodzaj ofiary a Ci se napie****ają mafubą na prawo i lewo męcząc chociażby boskiego żółwia czy w sytuacji gdzie trunkowi udało się jej naprawdę dobrze użyć.
 
Z

Zenon

Guest
pamiętacie wątek z mafubą w pierwszej części dragon balla jak boski miszcz użył jej na ojcu szatana serduszko ?
było wyraźnie powiedziane że używający tej techniki gdy użyje jej poprawnie to musi umrzeć bo to taki rodzaj ofiary a Ci se napie****ają mafubą na prawo i lewo męcząc chociażby boskiego żółwia czy w sytuacji gdzie trunkowi udało się jej naprawdę dobrze użyć.

Co do mafuby to mam przypuszczenie że wtedy byli słabi. Mieli niską moc. Teraz posiadają potężną moc i może to już na nich nie działa? Też się dziwiłem że nic im nie było i z wielkim usmiechem....zwróc uwagę że Goku długo trenował Mafubę a Trunks ledwo zobaczył filmik i już umiał. Kolejna rzecz to poziom "pół' boski.... jak? Genki Dama? Jak? On to tylko raz widział czy nawet w ogóle a osiągnał rzeczy którzy inni długo trenowali... tłumaczę to tym że cały czas walczył z Blackiem oraz że jego świat zmuszał go do ciągłej walki od androidów,Cella i teraz Zamasu.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
heh
obejrzalem 67 odcinkow i szczerze od kad zobaczylem kolczyki bogow wiedzialem ze tak sie to potoczy :<

Coz cza czekac do 28 go an nowy odcinek i zapewne nowa sage.

FAjnie sie to oglada , beerus spoko jest i krol wszechrzeczy ^^
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Co do mafuby to mam przypuszczenie że wtedy byli słabi. Mieli niską moc. Teraz posiadają potężną moc i może to już na nich nie działa? Też się dziwiłem że nic im nie było i z wielkim usmiechem....zwróc uwagę że Goku długo trenował Mafubę a Trunks ledwo zobaczył filmik i już umiał. Kolejna rzecz to poziom "pół' boski.... jak? Genki Dama? Jak? On to tylko raz widział czy nawet w ogóle a osiągnał rzeczy którzy inni długo trenowali... tłumaczę to tym że cały czas walczył z Blackiem oraz że jego świat zmuszał go do ciągłej walki od androidów,Cella i teraz Zamasu.

hmm być może ale jednak.
ale jednak najbardziej rozpie****ającym faktem jest to, że freeza opowiadał że legendarny wojownik super saiyanin rodzi się raz na tysiąc lat a kogo by nie spłodził goku czy vegeta od razu byli sayaninami więc próg został przekroczony na kilkanaście ładnych tysięcy lat wprzód :D
 
K

Kana

Guest
ja oglądałem wszystkie serie. Pamietam jak leciało na rtl 7 jakoś koło 15 chyba i zapie****ałem jak dziki na każdy odcinek z podwórka. Kinówki też wszystkie obejrzane :D:D Super oglądam na bierząco.. nawet spoko, ale za dużo gagów.. wszystko jakieś uproszczone.. walki słabe, głownie na pociski ki. Stary już troszkę jestem ale interesuje się tym niczym szczeniak :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół