nasiona marihuany

Dragon Ball Z,GT,SUPER

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zenon

Guest
Siemanko :]
Postanowiłem założyć temat o anime z serii Dragon Ball. Znalazłem 2 tematy które po prostu umarły śmiercią naturalną. Ciekawi mnie czy ktoś tu jest kto ogląda tą serię? Ma jakieś ciekawe teorie na ten temat. Co lub kogo najbardziej lubił? Co go wkurzało? Co sądzi o najnowszej serii Super? Mam nadzieję że powstanie z tego ciekawa dyskusja:)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
100lat temu nie odchodziłem od telewizora, od kanału RTL 7, od serii "Z":)
Inne serie też mi są znane.

C-18 :crazy:
full-color-c18-dbz-sex-bunny.jpg
 
Z

Zenon

Guest
100lat temu nie odchodziłem od telewizora, od kanału RTL 7, od serii "Z":)
Inne serie też mi są znane.

C-18 :crazy:
full-color-c18-dbz-sex-bunny.jpg

No to widzę że chociaż jedna osoba oglądała :) A DBS oglądasz?;> Mnie zastanawia jak C-18 stała się "człowiekiem" skoro Shelong usunął tylko ładunek wybuchowy :)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Nie oglądałem, obecnie jestem przy serii Dragon Ball Hentaii xD

----
A tak na poważnie, nosz DB to była baja (czyt.anime) mojego dzieciństwa i sentyment pozostał;)
 
Ostatnia edycja:

killbwoy

Member
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
14
Buchów
0
Przygodę z DB zacząłem od mangi, kolejno dragon ball, dragon ball z a poźniej wersje telewizyjne. Do obejrzenia został mi dragon ball kai. Póki co nowy DBS daję radę i śledze na bieżąco.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
również zacząłem od mangi, oglądałem wszystkie pełnometrażowe filmy które wyszły, wszystkie seriale.
obecnie oglądam DBS i mimo iż jest śmiechowy to jednak brakuje tego songowego debilizmu z pierwszych serii :D
ale i tak mi się podoba (DBS), uśmiałem się duużo ale strasznie pokręcili z tą fabułą, znowu podzielili serial na sagi ale obecnie nie wiadomo do końca o co kaman.
tym bardziej że trunks już raz wracał z przyszłości, dosyć dziwnie to zrobili.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Ja tyz ogladalem kupe czasu temu . Powiedzcie pany gdzie ja moge obejrzec te super bo na pirate bay jest od 59 oc ?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
ja gdzies mam jeszcze stare mangi dbz kiedys sie ogladalo na rtlu.... Teraz odziwo czasami wlacze db super ale z racji wieku raczej jak sam jestem zeby nikt nie widzial <lol>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
u mnie w robocie jest typiarz który jest grubo po 40 i ogląda DB a potem się pyta wszystkich czy również oglądali ten sam odcinek/film i rozmawiają o nim
sam z siebie mam nagrane na płytach wszystkie odcinki tez RTL7 DB, DBZ, DB GT i filmy pełnometrażowe, jak byłem gówniakiem to strasznie się jarałem tą bajką a teraz mi żal wywalić tych płyt

jaka jest wg was najlepsza saga ? założę się że większość obstawi na komórczaka i turniej a przynajmniej wg mnie jest ona najlepsza :]
potem z buu :]
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
dzieki pany

teraz to nasze dzieci trza przestawic na DB i niby z "musu" z nimi ogladac :)
 
Z

Zenon

Guest
ja gdzies mam jeszcze stare mangi dbz kiedys sie ogladalo na rtlu.... Teraz odziwo czasami wlacze db super ale z racji wieku raczej jak sam jestem zeby nikt nie widzial <lol>

Wstydzisz się Dragon Balla?! Toż to grzech! :D
dbpolska.net ewentualnie strefadb. Tam są wszystkie odcinki w HD :) Od DB po Z'tkę,GT'ka i Super. Kai nie oglądałem bo to krótsza wersja bez fillerów etc ;] Jednak co pełne to pełne.
BTW.:D https://www.youtube.com/watch?v=KiUCOhAElyg

u mnie w robocie jest typiarz który jest grubo po 40 i ogląda DB a potem się pyta wszystkich czy również oglądali ten sam odcinek/film i rozmawiają o nim
sam z siebie mam nagrane na płytach wszystkie odcinki tez RTL7 DB, DBZ, DB GT i filmy pełnometrażowe, jak byłem gówniakiem to strasznie się jarałem tą bajką a teraz mi żal wywalić tych płyt

jaka jest wg was najlepsza saga ? założę się że większość obstawi na komórczaka i turniej a przynajmniej wg mnie jest ona najlepsza :]
potem z buu :]

I to są ludzie ! Wiedzą co oglądać a nie jakieś CN :D Też miałem w robocie gościa co oglądał i miał 40 lat ale zmieniłem robotę i nie ma z kim pogadać :D

TO NIE JEST BAJKA !!! TO ANIME !

A dzieciom to należy NAKAZAĆ oglądać porządne "bajki" by wiedziemy co to upór,walka o swoje,troskliwość etc ;]

Osobiśćie DBS jest dobre... ale jeśli chodzi o jakość to momentami wygląda jakby to ktoś w Paincie rysował. Walki są krótki i bez efektów. Więcej gadania. Prawdę mówiąc najlepsze odcinki do #39 i #66.
Łącznie ma wyjść tylko 100 odcinków co jest smutne ale może...Akira miał kończyć Dragon Balla na Freeza sadze i to Goku miałbyć Legendarnym Super Saiyaninem. Pod naciskiem fanów zrobił dalej aż do Majin Buu. GT to wersja "fanowska" jedynie co Akira wsadził w tą serię to wygląd Goku SSJ4.

Co do super to początkowe odcinki były w tak tragicznie rysowane że wygląda to jak Minecraft ( nie grałem żeby nie było ;D)

Natomiast kinówki oglądałem w 90% DBZ. Aktualne kinówki czyli zaczynając od Beerus Sagi,Freeza sagi są pokazane w DBSie w pierwszych 20 odcinkach. Tak że jak ktoś oglądał kinówki w/w sag to początek DBsa jest niepotrzebny. Ja czekam aż pokażą pełną potęgę siły Beerusa i Whisa. Beerus jest w stanie unicestwiać w prosty i szybki sposób. Whis natomiast jest mentorem i nauczycielem Beerusa. Kaioshini nazywają Whisa ANIOŁEM. Dodatkow Bogowie zniszczenia są połączeni w Kaioshinami. Jeżeli jeden umrze to drugi też. Whis który jest mentorem "pokonał" Beerusa lekkim puknięciem gdy ten najadł się wasabi i zaczął "pluć KI" niszcząc planety wokoło swojej. Tak czy inaczej jest wiele do pokazania.
W DBS wyjaśniło się wiele rzeczy. Np. kolczyki Potara i powód dlaczego scalenie w DBZ w walce z Buu nie trwało wiecznie mimo takowych informacji. Kolczyki są tylko dla Bogów i to oni mogą korzystać z pełni ich mocy. U śmiertelników działa to krócej. Vegitto był scalony 1h. W DBSie przy formie SSJ BLUE scalenie trwało kilka minut. Duża moc która jest potrzebna do utrzymania fuzji zostaje szybko zużyta podczas walki z Black Zamasu.

ku**a ;D Co ja pisze co ja paczam. Toż to skandal że spoileruje tak pięknie Anime. Weż ta mnie za***ta za to :D CHAOS !! :D
 
Ostatnia edycja:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
a te kolczyki nie były założone przez Vegetę który żył i Goku który był w świecie umarłych, dlatego się rozłączyli ?
Czas goku na ziemi się skończył i musiał wracać dlatego się rozłączyli tylko ku**a tyle tego było że nie pamiętam dokładnie.
ogólnie wolę tę bajkę z RTL, mimo iż była przeciągnięta i że goku leciał chyba z 7 odcinków na NAMEK to była jakaś lepsiejsza niż to przyspieszone KAI Z
 
Z

Zenon

Guest
a te kolczyki nie były założone przez Vegetę który żył i Goku który był w świecie umarłych, dlatego się rozłączyli ?
Czas goku na ziemi się skończył i musiał wracać dlatego się rozłączyli tylko ku**a tyle tego było że nie pamiętam dokładnie.
ogólnie wolę tę bajkę z RTL, mimo iż była przeciągnięta i że goku leciał chyba z 7 odcinków na NAMEK to była jakaś lepsiejsza niż to przyspieszone KAI Z

ANIME nie bajkę :)

No właśnie o ten czas Goku nie był wyjaśniony :) Ro Kaio oddał swoje życie dla Goku przed zejściem na Ziemie po wchłonięciu przez Super Buu innych z drużyny Z. Vegeta odzyskał życie dopiero po życzeniu do Shenlonga o przywrócenie WSZYSTKICH dobrych istot/ludzi którzy zginęli z ręki Buu. Vegeta odzyskał życie bo był "dobry". Tutaj chodzi o poświęceniu się w celu zabicia Grubego Buu(kid buu wchłonął Dai Kaio wiele setek lat wcześniej(wynika to z opowieści Neptuna)).
Nie było to faktycznie wyjaśione dlaczego scalenie nie trwało wiecznie... jedyna teoria to ta którą Goku stwierdził iż scalenie przestało działać w momencie kiedy zdjął pole ochronne po wchłonięciu przez Super Buu.
W DBS jest to wyjaśnione że właśnie bogowie mogą korzystać z kolczyków Potara... i stąd wniosek że tylko oni mogą mieć pełnie użycia Potar. Duże znaczenie ma tak że moc. Kaioshinowe nie osiągają tak dużej mocy. Przed istnieniem Goku Saiayanowi mieli do 10k jednostek (Broly) i jest to LSSJ a poźniej bez wyjaśnienia etc osiągneli nieliczni ponad 1kk np. Bardock. W starciu z Kulą Śmierci Furizy nie miał szans co jest trochę dziwne.Sam Furiza miał w podstawie 560k.Vegeta po przybyciu na ZIemię miał ok 1-2k jednostek. Tak prezentowali się przeciętni Saiaynowi czyli ci wyższej klasy.Słabi Saiaynowi byli wysyłani na planety które dadzą radę zniszczyć w raz z biegiem czasu(Goku). Neptun np. miał 230kk jednostek. W czasach z przed Goku byli najpotężniejsi ze wszystkich istot. Dai Kaio był z nich najpotężniejszy. Ojciec Babidiego stworzył Buu który był o wiele potężniejszy od nich.
Za czasów Goku siła wzrosła do miliardów jednostek. Tak że moc kolczyków + śmiertelnik nie dawały takiego efektu jak się oczekiwało.
Vegeta osiągnał moc ok. 950kk a Goku 1.5kkk. W serii GT jest fajnie pokazana różnica siły Nappy i Vegety kiedy to piekło zostało otwarte i wszyscy wrócili na Ziemie.

KAI jest dla ludzi którzy lubią DB ale nie lubią pie****enia. Właśnie to pie****enie nadaje smaczku bo wiemy skąd mają np. taką wielką moć a nie ucięte w połowie info ;]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół