nasiona marihuany

Passion #1

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rolnikdolpasz

Guest
Passion#1 od DP to moim prywatnym zdaniem jedna z najlepszych odmian na outdoor.
 

nicknameno

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
27
Buchów
1
Cześć. Doświadczeni z Passion-em proszę o podpowiedź. Czy ta odmiana nadaje się aby najpierw wysadzić indor (mam COBy 3.5k) a później przenieść na spota? Kiedy wysadzać najlepiej i kiedy przenosić? Jeśli tak można to zależy mi aby zrobić tak by nie zakwitła za wcześnie przypadkiem przez tę operację...
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Yo. Poczytaj sobie o typach konopii to będziesz wiedział od czego zależy kwitnienie tych roślin..
To samo tyczy się właściwie każdego Twojego pytania.

Złota zasada - zanim się za coś zabierze w praktyce, warto mieć teorie w małym paluszku. Mam na myśli te najbardziej podstawowe fakty i mity.

Passion jest ok na outdoor, młode siewki wręcz zaleca się powegować w boxie przed wysiewem outdoor. Konieczne to nie jest bo można nawet i ziarna siać bezpośrednio w grunt na spocie, jednak dobrze jest chwilę potrzymać młode siewki pod lampami.
Dobry czas by z in wrzucić je na out to okolice drugiej połowy maja, po tak zwanych zimnych ogrodnikach/zimnej zośce.

Resztę wiedzy kolego zdobądź przeglądając forum. W fotorelacjach jest podane wszystko jak na tacy.

Pozdro :tiphat:
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
przeciez p1 dochodzi normalnie w polshy
15 maj, mówi Ci coś ta data ?
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Czy miał ktoś tą odmianę od DP w ostatnich 3 latach i może coś o niej powiedzieć?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół