nasiona marihuany

Passion #1

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TigeRM

Guest
Siemano.... moje nasiona dopiero odebrałem i teraz pytanie...jest koniec maja...a ja nie wiem czy to nie zapóźno jak na taką odmianę ( oczywiście outdoor ). Posadzilibyście tą odmianę jednak szybko czy poczekali do przyszłęgo roku?.
 
C

Canabis_16

Guest
Posadz go w tym roku.... Czas kwitnięcia konopi nie zależy od jej wieku!!!! Zacznie kwitnąć gdy noc zruwna się z dniem czyli 12/12 czyli 12 h dnia i 12 h nocy. Passion zaczyna kwitnąć mniej więcej na początku wrzesnia i nie ma znaczenia czy wysiałeś go w maju czy w czerwcu bo i tak zacznie kwitnąć o tej samej porze roku... Mam nadzieje że zrozumiałeś....
 
T

TigeRM

Guest
Jasne że zrozumiałęm. Nie wiedziałęm tego. Dzięki za pomoc.
 
C

Canabis_16

Guest
Życze zdrowych plantów i żeby ci ładnie rosły... Na aut 2007 też będe siał Passiona. Peace
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Canabis_16 napisał:
Zacznie kwitnąć gdy noc zruwna się z dniem czyli 12/12 czyli 12 h dnia i 12 h nocy.
Ja na necie swego czasu spotykałem inne opcje, że flowering zaczyna się, gdy dzień spadnie do ok. 13h.
 

losyart

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
128
Buchów
0
przez tą pogodę z moich passionów bedzie gówno nie dawno zasadziłem 6 i 4 wiatr juz zdazyl zerwac 2 najwieksze przetrwaly teraz wreszcie poszedlem po rozum do glowy i podwiazalem je kijkami ale obawiam sie ze do pazdziernika znow cos mi przeszkodzi chyba przejde na indoor
 

can_can

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2006
Postów
53
Buchów
0
Hmm. Passion podobno jedna z najlpeszy odmian na outdoor! chyba ja posadze na outdoor 2007! ale teraz mam 5 c99 i 2 skunk special ale przez ta pier***** pogode mi coś słabo rosną i sa wogule mizerne! I to ma byc ku** lato?? :[:[ Pozdrawiakm
Życze dużych plonów! :thumright:
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
losyart napisał:
przez tą pogodę z moich passionów bedzie gów** nie dawno zasadziłem 6 i 4 wiatr juz zdazyl zerwac 2 najwieksze przetrwaly teraz wreszcie poszedlem po rozum do glowy i podwiazalem je kijkami ale obawiam sie ze do pazdziernika znow cos mi przeszkodzi chyba przejde na indoor
ahh... :/
No właśnie też mialem ten problem...
2 roślinki same znikły... i podejżewam ze to wlaśnie wiatr...
Za puźno pomyślalem... bo mogłem zrobić...
taką osłone z butelki... takie GH :p...
No ale cóż... co sie stało sie nieodstanie ;/

Pozdrawiam.
 
H

haszyszekk

Guest
kfjatek napisał:
2 roślinki same znikły
Wypadki chodzą po ludziach i plantach ;)
kfjatek napisał:
podejżewam ze to wlaśnie wiatr
Wyrwał małe roślinki z korzeniami czy jak? Jakoś nie moge sobie tego wyobrazić ;) pzdr
 
E

eXec

Guest
mam calkiem sporego krzaczka :> jezeli bedziecie chcieli fotki to nie ma sprawy, tylko napiszcie
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
Wrzuć foty - porównam z moimi pięknymi :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół