nasiona marihuany

Traktowanie wody ozonem

Wyszukiwarka Forumowa:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Jak wiadomo, ozon dziala duzo efektywniej od chloru. Czy ktokolwiek tutaj probowal dezynfekowac wode ozonatorem?? Duzo tego jest na rynku, koszt ok 200-400zl Zastanawiam sie aby zaczac uzywac ozonu zamiast traktowania wody chlorem kilka razy w tygodniu. Pisza ze ozon jest 50 razy mocniejszy od chloru i ponoc dziala 3000 szybciej...az trudno to sobie wyobrazic. Czy ktokolwiek z was probowal??

<coolpalacz>
 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
w domu używam ozonatora do dezynfekcji owoców, warzyw i mięsa. Do różnych przedmiotów też - zabawki dla dzieci, kuchenny stuff etc..

Niedawno odpalilem pierwszy namiot i wyobrażam sobie że będę ozonem sterylizował wszystko tj. pompki, kamienie, przewody, mieszacze, sam zbiornik etc.

why not, prosty i łatwy w obsłudze.

myślę też że jak masz taki domowy ozonator co nie wykręca kosmicznych stężeń ozonu w wodzie to spokojnie taką ozonowaną wodą możesz traktować rośliny w hydro zeby oczyszczać korzenie.
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
myślę też że jak masz taki domowy ozonator co nie wykręca kosmicznych stężeń ozonu w wodzie to spokojnie taką ozonowaną wodą możesz traktować rośliny w hydro zeby oczyszczać korzenie.

Wydaje mi sie ze woda po ozonatorze powinna odstac (cos mi swita 30 min) jesli ma zostac podana roslinie (choc nie do konca jestem przekonany czy to dobry pomysl)
ja uzywam ozonatora na wylocie growa za***iscie uzupelnia sie z filtrem ;]
 

szałydoł

Member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
21
Buchów
0
Wydaje mi sie ze woda po ozonatorze powinna odstac (cos mi swita 30 min) jesli ma zostac podana roslinie (choc nie do konca jestem przekonany czy to dobry pomysl)
ja uzywam ozonatora na wylocie growa za***iscie uzupelnia sie z filtrem ;]

do zapachów jest cud malina :)
minimum 30 min i to zależeć będzie od stężeń jakie osiąga twoje urzadzenie. po 2h zaczyna wracać do formy o2.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół