nasiona marihuany

Melisa-Podlewanie na Kwitnienie i spryskiwanie lisci na mase

Wyszukiwarka Forumowa:

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
jak w temacie.. natknolem sie na dwa ciekawe artykuly na zagranicznych forach zachwalajace dodawanie melasy do cyklu konopi opisujace dokladnie jakie dawki powinny byc podawane w spreju dolistnie jak i przez podlewanie, czy ktos experymentowal? i moglby sie wypowiedziec ? czy zwykle boostery nie sa robione na podobnej bazie? melasa jest w koncu extremalnie tania w porownaniu do boosterow na kwitnienie.. jezeli ktos bedzie zainteresowany moge artykuly przetlumaczyc .. niewiem czy moge linki podawac do konkurencyjnych forow
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Tlumacz i wstawiaj artykuł z chęcią poczytam.
 
C

cabino

Guest
patrzac na temat, pomyslałem ze dajesz plantom melise na uspokojenie.
temat poruszany juz wiele razy, w moim odczuciu działa dobrze, ciezsze, bardziej zbite pąki
 
K

Kana

Guest
patrzac na temat, pomyslałem ze dajesz plantom melise na uspokojenie.

żeby planty rosły spokojnie i bezproblemowo ;)

dawałem kiedyś tą melasę ale nie widziałem różnicy (subiektywna opinia). Tylko ja zawsze jadę na nawozach mineralnych. Myślę, że taka melasa miałaby dużo większy sens w organice jako doskonała pożywka dla grzybów i bakterii rozwijających się w organicznym podłożu.
Podro :)
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
w takim razie odswierzam temat, moze ktos znajdzie cos nowego interesujacego, te artykuly niebyly jezcze tlumaczone na forum

Magiczna Melasa Cz.2 Dawkowanie Melasy dla ogrodów konopnych i metody podawania (tlumaczenie)
https://www.forum.haszysz.com/showt...nych-i-metody-podawania&p=1575896#post1575896

Magiczna Melasa Cz.1 Czemu growerzy uzywaja melasy jako zródla weglowodanow dla konopi (tlumaczenie)
https://www.forum.haszysz.com/showt...ja-melasy-jako-zródla-weglowodanow-dla-konopi
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Osobiście do każdego podlewania dodawałem 2 łyżki melasy efekt zadowalający żywicy było o wiele więcej topy były 'mięsiste' +
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół