nasiona marihuany

Dwa problemy

Wyszukiwarka Forumowa:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Mam dwa planty klony ktore kwitna juz jakies 1,5 miecha moze ponad troche. Od razu kiedy zaczely kwitnac zostaly posmarowane azotanem srebra ( standardowo 5.0g na 1l wody destylowanej) i czekałem na rezultaty ale nic sie nie zawiazalo na masie od tamtej pory tez cale nic nie przybraly przez warunki tak mi sie wydaje. Ostatnio dostaly jeszcze raz jakis tydzien temu efekty powywijane liscie dodam ze przez caly czas staly w warsztacie na oknie dopiero dzis znioslem na kwadrat bo nie mialem wczesniej mozliwosci. Po krotce patrzylem trichomy dzis i sa mleczno/przezroczyste i nie wiem czy rewegowac planty czy cisnac dalej i czekac na zawiazanie kwiatostanu meskiego. Zmontowalem boxa i maja juz lokum. Jak radzicie panowie/panie co z tym fantem zrobic?
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
chyba za puzno juz.. ja sam ostatnio probowalem i niemoglem chyba wyliczyc prawidlowo stezenia srebra.. dwa tygodnie spryskiwalem i tylko postresowalem malucha..
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Witam ponownie i odswiezam aby nie zasmiecac ;). Robie wlasnie rewegetacje dwoch klonow femi ktore wczesniej za pozno potraktowalem azotanem srebra i nie zapylilo kwiatow. Kiedy teraz nalezy potraktowac je azotanem przed zmiana fotoperiodu czy jednak po zmianie kiedy juz zaindukuja i pokaza pierwsze wloski? Rewegi podobno daja mniejszy plon niz pierwszy i wolniej rosną (zdania w tej kwestji sa podzielone) czy moze to odbic sie na genetyce, plonie i jakosci nasion? ;) ps. Azotan (rozpuszczony w wodzie) jest zeszloroczny czy zadziala? :)


Oczywiscie w pierwszym poscie jest literowka. Powinno byc 0,5g azotanu serbra na 1l wody
 
Ostatnia edycja:

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Hej. Jako że ponownie pojawił się ten wątek, chciałbym zwrócić uwagę że w pierwszym poście powinno być 0,5 G azotanu srebra na litr. Mam nadzieje ze to tylko literowka. Pozdrawiam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
JaK chcesz mieć pewnośc ze sts zadziała to zrób go na nowo bo taki roczny mimo trzymania w lodówce w ciemnej flaszce może nie hermić.
Po rewegu miusisz poczekac az roslina dojdzie do siebie i zacznie normalnie rosnąć, potem jak ja przełączysz to powinna już dać normalne liscie i iść na flo. Zrobia sie włochate kwiatki to psikaj i czekaj na jajca.
Pierwsze słysze że klony po rewegu daja mniejszy plon, to tylko kwestia długości ponownego vegu.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
CUBE, Twoje rady na pewno sie przydadza dla mnie i dla potomnych ;)
 
C

cabino

Guest
JaK chcesz mieć pewnośc ze sts zadziała to zrób go na nowo bo taki roczny mimo trzymania w lodówce w ciemnej flaszce może nie hermić..

osobniki z forum pisali ze i dwu letnie działały bez zarzutów, miales przypadek ze przestało działac
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ja też czytełem że stare stsy hermiły ale jak sie robi projekt pod pestki to wydeje mi się że to niepotrzebne ryzyko.
Koszt nowego stsa to groszowy wydatek ale masz pewnośc ze pohermi (tak na prawde nigdy nie masz pewności)
W lodówce to różnie bywa, jak roztwór nadal jest klarowny to można ryzykować.
Ja zawsze robie nowy i jakos to działa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół