nasiona marihuany

Kokos - ile razy używacie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Yo
Ciekawy jestem ilu z was recykluje kokos i uzywa w nastepnym grow?
Jak do tej pory uzywalem tej samej partii 3razy bez mieszania ze swierzym i jestem zadowolony z wynikow.Plukam zawsze woda o ph 6 nie ma wtedy problemu przy starcie z nowymi krzaczkami.
Na anglojezycznych forach zdania sa podzielone jedni uzywaja max 3razy inni non stop...
 

Space Invader

Active member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
42
Buchów
1
Witam,

Ja bodajże 4 lub 5 cykli używam tego samego i jestem zadowolony.
Najpierw przelewam samą wodą z kranu aby zbić ec wylewu do wartości kranówy (na tym etapie nie widzę konieczności stabilizowania ph i ec wody której używamy). Potem biorę już docelową wodę, uzupełnioną o calcium, magnesium + składniki jakich nam trzeba to samo z ph i zalewam ilością litrów odpowiadającej doniczne, przelew jest taki jak zaplanowałem oraz oszczędność odżywek.

Pozdrawiam,
SI
 

wspolpraca

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2009
Postów
167
Buchów
0
Odświeżam temat, może się komuś przyda
Ten sam Cocos używam już kilka lat. Cocos wystarczy czyścić. Do tego przyda sie wiertarka, pręt, sito.

Do pręta mocujemy cos do zbierania korzeni (robimy takie śmigło, ja dałem kilka śmigieł z drutu). Po zebraniu wiertarka ze "śmigłem" korzeni. Cocos przesiewam przez sito.

POZOSTAWIONE STARE KORZENIE MOGA ZMIENIC PH
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Hehe wygląda jak sito od filtra :D jak tak to 100% recykling :D
Na 3 grow myślę nad kokosem i patrząc na wyniki i ogólnie opinnie ludzi to warto.
Praca a dodajesz coś jeszcze później do tego coco ? czy tak już jest gotowe do startu ? :D
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ja tam czekam aż wyschnie w donicach.Delikatnie wykruszam i odzysk jest prawie całkowity.
 
S

skyisnotthelimit

Guest
Nie mam za bardzo warunkow by wyplukac 400l , wiec wole targac worki hehe, ale dzisiaj w growshopie uslyszalem, ze niektorzy uzywaja nawet rok.
 
H

heavy_smoker

Guest
co grow to nowe coco ;) za duzo korzeni w doniczce zeby cos odzyskac... ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół