nasiona marihuany

Photo of the Month - Październik '16 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najlepszej fotki miesiąca Października '16 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    44
  • Poll closed .
U

Usunięty 67097

Guest
Chcialem oddać głos na @Fee_d gdyż bardzo podoba mi sie fiolecik, a ta fotka jakoś mi podeszła. oby było ok... Bo kurcze eh :l staram sie juz kilka miesiecy
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Oficjalne ogłoszenie wyników<joint>




I miejsce - ZielonyChips



II miejsce - Purple Haze



III miejsce - Vendetta





Nagrode za udział w głosowaniu wylosował user: TatraMoc






Nagrody powinniście otrzymac na pw w przeciagu 48h . . .
ps. Pochwalcie sie fotką co tam wybraliście jak odbierzecie przesyłki ;)






pare słów wyjaśnienia . . .
Drugie i trzecie miejsce na podium nalezałoby kolejno do userów Aspargin i Fakejust, niestety musze odrzucic te zgłoszenia ponieważ nie zostały oddane głosy z tych kont co według regulaminu jest oczywistym obowiazkiem.
Sorry panowie, nie wnikam czy ktos zapomniał, przeoczył czy był poza siecia przez tydzien - regulamin jest regulaminem i więc aby był porządek musimy sie go wszyscy trzymać . . . Przymykanie oka na tego typu akcje nie wchodzi w gre powniewaz byłoby to nie fair do pozstałych uczestników i wypaczyłoby to sens istnienia całego regulaminu . . . Pozatym te nieoddane głosy mogły wpłynąc na układ na podium - a mowienie na kogo by sie oddało głos ale sie nie oddało po wyswietleniu wyników mija sie z sensem . . .
Dlatego po dodrzuceniu zgłoszeń nie spełniających wymogów na drugim miejscu stanął user Purple Haze . . .
O III miejsce natomiast walczyło aż 5 userów tj. Vendetta, Fee_d, kuencat, Pędziwiatr, Ulung . . . w losowaniu szczescie usmiechneło sie do usera Vendetta




Dziekuje wszystkim za zabawe, zgłoszenia, oddane głosy oraz gratuluje wygranym . . . i oczywiscie zapraszam do kolejnej edycji konkursu ----> https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?125610-Photo-of-the-Month-Listopad-16-Zgłoszenia





peace!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Gratsy dla zwycięzców! Purple Haze - nagroda się należy za sam OUT2016 :D
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Kurde szkoda ze troche w niejasnych okolicznosciach, ja tam sie moge podzielic tylko z kim ? :D Rywalizacja byla calkiem niezla sam chyba na Aspargina? glosowalem nie wiem jak to sprawdzic. Coz zrobic, dzieki za uznanie mimo wszystko ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Rywalizacja byla calkiem niezla sam chyba na Aspargina? glosowalem nie wiem jak to sprawdzic.

kliknij na cyferki okreslające ilośc oddanych głosów i wyswietli Ci sie kto i na kogo głosował . . . ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół