nasiona marihuany

Rzucanie palenia tytoniu

Wyszukiwarka Forumowa:
N

Natural1

Guest
Rzucić można zawsze, bez względu na staż w nałogu i silną wolę. Mam 42 lata, nie palę już 13 lat, a wcześniej paliłem 11 lat, ostatnie lata z przerwami. Rzucałem kilkanaście razy i w końcu się udało. Pierwszą przerwę miałem 10 miesięcy, ale w moim towarzystwie wszyscy palili i nie dało się inaczej. Potem robiłem sobie przerwy po kilka tygodni, ale zawsze wracałem do nałogu. Udało się rzucić dopiero gdy pozbyłem się palącego towarzystwa i zmieniłem pracę na mniej stresującą.
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Palenie tytoniu siedzi w głowie jedynie, jest to udowodnione przez niejednego psychologa. Paliłem fajki 8 lat, od 3 lat jestem uwolniony od smrodu. Brałem desmoxan, dziwnie się po nim czułem, myślałem że tak ma być. W końcu powiedziałem sobie: "albo ja, albo nałóg. Koniec z paleniem". Udało się, w połowie przerwalem kuracje. Poniekąd może i dały coś te tabletki. Lecz nie ma złotego środka po którym się nie chce palić. Trzeba sobie w głowie powiedzieć że koniec z tym. Pozdrawiam i wytrwałości wszystkim palaczom tytoniu!
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
ja paliłem około 9 lat i w końcu się wkurzyłem i powiedziałem dosyć kupiłem desmoxan już po jakiś 2/3 tygodniach zażywania tego przestałem palić i już prawie 2 lata jak nie zapaliłem ani 1 papierosa więc polecam ten produkt
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół