nasiona marihuany

Rzucanie palenia tytoniu

Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Witam. Pale papierosy od 7 lat, od roku sa to juz 2 paczki dziennie. Ostatnio coraz bardziej zaczelo mnie w klatce piersiowej bolec, kluc i piec, dlatego tez od tygodnia ograniczylem sie do 10 papierosow dziennie co jest dla mnie nie lada wyczynem bo mam niesamowice slaba wole... Probowalem z plastrami, gumami i tabletkami ale wiadomo ze bez checi i silnej woli to lipa. Checi mam bo chce jeszcze troche pozyc a fajki to syf jakich malo i zdaje sobie sprawe ze sam wchodze do grobu. Nie dlugo wybieram sie na badania ale po peostu boje sie tam isc, boje sie diagnozy. Pewnie sie tu znajda palacze tytoniu ktorzy z tym zerwali i sa od tego wolni. Jak Wam sie udalo? Jakies wskazowki, bylbym wdzieczny. Pozdrawiam.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Desmoxan pomaga, ale musisz chcieć. Nie paliłem rok po kuracji desmoxanem, niestety wróciłem do palenia, ale to już moja wina.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Mialem kuracje desmoxanem srednio mi pomagal. Ale nie dalem rady calkowicie wtedy rzucic, zawsze musial byc jakis papieros. Plastry nawet cos tam daja ale cale te srodki sa o du*e rostrzaskac. Samo przyzwyczajenie to nic, glod nikotynowy jest najgorszy i zawsze byl nawet gdy laczylem plastry i gumy.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
To głównie sprawa psychologiczna. Musisz chcieć, bo bez tego żadne tabletki, gumy, plastry i inne chujostwa nic nie pomoga. Musisz też sobie zdac sprawe, że nigdy z tego nie wyjdziesz - jesli paliles dlugo i nałogowo to juz zawsze będziesz podatny nawet po dlugotrwalym niepaleniu. Ja paliłem z 15 lat nałogowo, aod kilku walcze. Raz palę, potem rzucam...znowu zaczynam przy stresujacych sytuacjach.. Przy pierwszym odstawieniu pomaga mi duza ilosc jointow. Po takim tygodniu ograniczam ich ilosc i idzie juz gorki... az do momentu az znowu sie zlamie i zapale ;)
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Gdy pale ziolo to 2 tyg okolo, potem robie przerwe miesieczna. Gdy pale. wtedy rzadziej siegam po fajke, ale znowu jak skoncze to pale jeszcze wiecej. Nie chodzi mi tu o pieniadze choc jakbym te wszystkie pieniadze co wydalem na fajki obliczyl to az glowa mala. Zdrowie jest dla mnie priorytetem i kupilbym nawet e fajke ale tez podobno nie jest to najlepsze rozwiazanie. Irytuje mnie strasznie fakt ze takie gowno jest legalne bo o wiele latwiej bylo by to rzucic ale wiadomo jak jest. Miewasz tez takie bole, kluje Cie?
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ja nie mialem problemu z rzuceniem fajek ( 6 lat bez ) bez plastrow , bez tabletek spalilem ostatni karton jaki mi siostra przywiozla i zostalem przy samym ziole , dym to dym a z ziola wieksza satysfakcja :) w momencie rzucania wyłaczyłem myslenie ze jest cos takiego jak głod nikotynowy :D
Przyznam tez ze sa momenty jak kogos mijam a jestem akurat po obiedzie to wspominam Marlboro light :D teraz jak juz fajke pale to ze znajomymi w joincie bo sam to wLe czysciochy z rury .
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
jest dokładnie jak masa mówi. też rzucałem już fajki kilka razy i za każdym razem powrót. zaczyna się od jednego papieroska na wk***ieniu a potem palisz jak za dawnych czasów :D mi np pomaga e-papieros, katuję kilka dni bo nie mogę zaspokoić głodu nikotynowego a potem i na to chęć przechodzi . u mnie szlugi zaczęły się od lolków z tytoniem. po jakimś czasie mając problemy z odstawieniem trawy dostrzegłem że fizyczne efekty jakich doznawałem dotyczyły głodu nikotynowego. zastąpiłem z dnia na dzień lolki szlugami i po 2-3 dniach ochota na ziółko zerowa. no ale w***ałem się w gorsze bagno...
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Desmoxan działa i kuracja nim wystarczy. Musisz jednak po tych pierwszych dniach przestać palić. Jeśli będziesz palić nawet jednego dziennie to nie uda się bo nie oczyścisz organizmu z nikotyny.
Chyba też rzucę do końca roku.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Słyszałem coś że kłącze tataraku pomaga w rzuceniu palenia ale nie wiem ile w tym prawdy.
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Sprobujcie tabletki Tabex. Ojciec 2 paczki mocnych, jak to przy robocie majstry, matka paczke dziennie i tak od 20 lat. Jedyny minus, ale to rowniez zalezy od czlowieka, zbiera sie na wymioty gdy poczujesz dym, innych zmnowu przymulaja, osobiscie mnie nie zamulaly. Problemem moga byc jointy z tytkiem podczas kuracji, jezeli ktos tak popala :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
przede wszystkim powinienes napisac "rzucenie palenia papierosow" bo z tytoniem to one niewiele maja wspolnego ..w petach cpasz tyle gowna ze szok,nikotyna to pikus a tablety sa tylko na nikotyne ..

ja ostatnie 5 lat palenia to tylko tyton zwijany -jak ktos czestowal petem to na rzygi zbieralo..latwiej rzucic tyton niz pety

..rzucilem z dnia na dzien po 20 latach kopcenia i nie moge sie nadziwic ze bylem takim debilem ze pety palilem ..nie pale ich z 6 lat i nigdy wiecej

bierzcie sie za siebie,troche pocierpicie a potem luz ...chociaz z 5 lat trwalo zanim wycharkalem syf i poprawilem kondyche

powodzenia w rzucaniu tego gowna
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
przede wszystkim powinienes napisac "rzucenie palenia papierosow" bo z tytoniem to one niewiele maja wspolnego ..w petach cpasz tyle gowna ze szok,nikotyna to pikus a tablety sa tylko na nikotyne ..

ja ostatnie 5 lat palenia to tylko tyton zwijany -jak ktos czestowal petem to na rzygi zbieralo..

czyly, że co, w szlugowy tytoń dodajo jakieś aromaty czy coś, widać różnice w smaku laczków w brązowej paczce a zwykłymi na przykład, a w tytoń do zwijania mówisz, że tej chemii nie ładujo? bedzie trzeba kupić chyba.

ja osobiście sie z grubych na slimy już dawno przestawiłem, ale jak ost chciałem rzucić i zminimalizować dawke tj wziolem kupłem r1 slimy - normalnie pale z innej półki - to prosze ciebie musiałem filtry odrywać :sunny: w smaku i zapachu towar też inny.

ja mam chyba kwestie, że musze sie dymem zapchać, bo jak mam chęć a nie mam szluga to kwiat lawendy z lufy też daje rade.
desmoksan - przymierzałem się, ale po paru godzinach była chęć - ale za to wystarczyło pare buchów i dość.

macie taką sytuacje, że jak już się nastawicie to akurat zawsze śmierdzi dymem hehe albo inaczej, bardziej węch wrażliwy? bo mnie wszystko przy próbach ***ie jak z wazonu kiepów zalanego wodą...
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
czyly, że co, w szlugowy tytoń dodajo jakieś aromaty czy coś,

cukier,amoniak,aceton...... "...w papierosach znajduje się co najmniej 600 chemikaliów dodawanych tam celowo. ..."
znam tez opowiesci kumpla rodziny-z 5 osob pracuje przy papierosach-wszyscy juz nie pala :) jest w zakladzie takie specjalne pomieszczenie-wstep dla paru osob-i tam sie to gowno "uszlachetnia" ...nikt pracujacy w zakladach papierosowych nie pali,ciekawe czemu

info jest ogromne:
https://starychemik.wordpress.com/2012/01/25/zagadka-po-co-dodaje-sie-cukier-do-papierosow/

http://www.oswiecenie.com/pm_9.htm

http://sciaga.pl/tekst/39457-40-papieros_fabryka_trucizn

"...Tak chemicznie "spreparowany" papieros po zapaleniu dostarcza palaczowi nie tylko nikotyny, ale przede wszystkim 4000 innych toksycznych związków chemicznych, w tym ponad 40 substancji o działaniu rakotwórczym, oto niektóre z nich:

ˇ ACETON – trujący rozpuszczalnik organiczny, składnik farb i lakierów,
ˇ METANOL – trucizna, składnik benzyn silnikowych oraz trujący alkohol powodujący ślepotę,
ˇ NAFTALEN – środek owadobójczy,
ˇ TLENEK WĘGLA – składnik spalin, śmiertelnie trujący gaz, powoduje zaczadzenie,
ˇ TOULIDYNA – trujący rozpuszczalnik chemiczny, stosowana w syntezie chemicznej,
ˇ AMONIAK – parząca substancja, drażniący gaz, stosowany w chłodnictwie, składnik nawozów mineralnych,
ˇ ARSEN – trujący metal ciężki, składnik chemicznych środków bojowych,
ˇ DIBENZOAKRYDYNA – stosowana w produkcji barwników,
ˇ FENOL – kwas karbolowy, składnik środków żrących,
ˇ BUTAN – gaz pędny, stosowany do wyrobu benzyny syntetycznej,
ˇ DDT – insektycyd polichlorowy, silna trucizna insektobójcza.

ˇ NAFTYLOAMINA – składnik barwników, stosowany w drukarstwie,
ˇ PIREN – stosowany w syntezie organicznej,
ˇ DIMETYLONITROZOAMINA – silna substancja rakotwórcza, stosowana w przemyśle chemicznym,
ˇ KADM – rakotwórczy metal ciężki,
ˇ BENZOPIREN – stosowany w przemyśle chemicznym,
ˇ CHLOREK WINYLU – stosowany w produkcji plastiku,
ˇ CYJANOWODÓR – kwas pruski, stosowany w komorach gazowych podczas II wojny światowej,
ˇ URETAN – organiczny środek rakotwórczy,
ˇ TOLUEN – rakotwórczy rozpuszczalnik przemysłowy,
ˇ POLON–210 – pierwiastek promieniotwórczy, wysoko radiotoksyczny.

kurna,ide zajarac cos wlasnego :spalony:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Każdy co pali kiedyś rzuci...kwestia przedstawienia odpowiednio diagnozy przez onkologa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół