nasiona marihuany

[Konkurs] Miss # - Jesień 2016

Wyszukiwarka Forumowa:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
A z głosujących mnie wylosowaliscie rozumiem? :D
Gratulacje dla wszystkich pięknych uczestniczek :thumbs-up-smiley-em
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
nie, nie ma nagrody za głosowanie w tym konkursie . . . wystarczająca nagrodą dla głosujących są fotki dziewczyn . . . nieprawdaż? :)
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Gratulacje dla zwycięzców ^^ a nagroda pocieszenia bardzo zacna, na pewno dobrze ja wykorzystam ;))
 

zielony75

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2015
Postów
56
Buchów
0
W imieniu mojej kobiety dzieki za glosy (mowila, ze jakby nikt nie glosowal na nia, to by w nastepnej edycji juz nie wystapila), w swoim imieniu dzieki dla sponsora/-ow za - jak to zostalo powiedziale wyzej - bardzo zacna nagrode pocieszenia! Co prawda dzieki roznym bonusom z pewnej strony w UK mam zapas pestek, nagrodowe na pewno sie nie zmarnuja, i kiedys zobaczycie tu fotorelke. Pozdrawiam, zdrowych panien i obfitych, smacznych plonow w calym 2017!
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Siemka mam pytanie odnośnie tych bonów pocieszenia do jakiego banku one są? Bo chciałbym się już rozejrzeć za czyms do nowej przygody
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
uwaga!!

Przesłanie nagród prawdopodobnie przeciągnie się do końca tego tygodnia - powód: nie wszyscy z administracji forum powrócili ze swiateczno sylwestrowych wojaży . . .

przepraszam za obsuwe i proszę o wyrozumiałość . . . thx! ;]
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
ja też coś dostanę ? :D :D
 
Z

Zenon

Guest
uwaga!!

Przesłanie nagród prawdopodobnie przeciągnie się do końca tego tygodnia - powód: nie wszyscy z administracji forum powrócili ze swiateczno sylwestrowych wojaży . . .

przepraszam za obsuwe i proszę o wyrozumiałość . . . thx! ;]

I to so ludzie ! Bawią się a nie zapie****ają :D 2 tygodnie wolnego i spedzonego miłęgo czasu! Brać przykład Ludzie ! :D

Ty nie przepraszaj tylko odpoczywać wio! Pracoholicy normalnie. Jak tak można.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
To jest to, szybki wieczorek z srody na wtorek <lol>
 
G

Guest

Guest
Bedzie trzeba dac dodatkowe bony jako rekompensatę hahaha . ;)
 
Z

Zenon

Guest
Zapomniałbym... paka dawno doszła! Dzięki wielkie i do następnego!
 

zielony75

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2015
Postów
56
Buchów
0
Pytam tutaj, bo od Izaka juz od prawie tygodnia nie mam odpowiedzi na priv. Do kiedy mozna zrealizowac bony? Nie wiem kiedy bede w Polsce (moze w lecie dopiero) a do UK nie wysylaja. Jak nie jest to bezterminowe to albo musze kogos w PL kombinowac albo przekaze tutaj na forum komus z ponad 200 postami. Wiec jak, do kiedy? Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół