nasiona marihuany

OPEN BOX 30x30x60cm BY BEERUS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Z

Zenon

Guest
Witajcie:)
Jak obiecałem tak robię.
Robię OP niekonopnego a dokładnie na ODDANIE mam mojego starego boxa 30x30x60.
Przeszło przez niego z 5 upraw i zmieniłem na większego. Oprócz lekko ubrudzonych od żywicy rurek stelażowych wszystko jest jak nowe. Trochę pogięta folia wewnątrz boxa.
Oddać chcę ponieważ już go nie potrzebuję. Może przyda się komuś na klony,przechodzi na mikro bo "karierę" ma za sobą (np. dziecko,żona itp) albo po prostu nie potrzebuje/nie chcę już nic dużego a tylko dla 1 rośliny,klonów,męskich krzaków na pyłek itd...
Uprzedzam. OP nie jest dla świeżaków którzy pojawiają się jak sępy(nie wszyscy ale 80% tak) by tylko coś dostać za darmo bo mama nie dała kieszonkowego. To jest OP dla ludzi którzy mają już karierę na forum i widać że nie są zwykłymi sezonowcami czy coś.
BOX:

WYMIARY:
30x30x60cm
Da się w nim sporo posadzić i dużego. Jak ktoś nie wierzy to zapraszam do moich fotorelek.
I najważniejsze...

WYMAGANIA:

Staż na forum: minimum 3,5 roku czyli zarejestrowani DO 24.04.2013r
Fotorelację: minimum 3 udokumentowane zakończone sukcesem fotorelacje INDOOR
Posty:minimum 450 postów w tym większość SENSOWNA(wnosząca coś do temu,pomocna itp.) a nie typu "super idzie!""Za***iście""Teraz najlepsze,z fartem" itd...Czytam forum więc mniej więcej wiem kto co pisze.
Uprawa:zaprezentowanie wykorzystania boxa.
LUB
Staż na forum: minimum 2 lata czyli zarejestrowani DO 24.10.2014r
Fotorelację: minimum 3 udokumentowane zakończone sukcesem fotorelacje INDOOR
Posty: minimum 200 sensownych postów
Buchy: minimum 1000 buchów
Uprawa:zaprezentowanie wykorzystania boxa.
W/w wymagania będę sprawdzał, aby mieć pewność chyba że to będzie ktoś z "elity" forum gdzie wszędzie widać działania.
oraz inne osiągnięcia w dziedzinie konopnej np.OS,nowe crossy etc które będę brał pod uwagę

Dla chętnych krótki wierszyk satyryczny :)

Zwycięzcę wybiorę sam lub z pomocą moderacji. Bardziej skłaniam się ku drugiej opcji tak aby mieć pewność i żeby było sprawiedliwie.***

*** są ślady działania nielegalnego więc pewność i bezpieczeństwo to podstawa

CZAS TRWANIA OP: od 24.10.2016 do 13.11.2016 12:00

Dodatkowo proszę moderację o usuwanie zbędnych postów.



NIE ZMIENIAM WYMAGAŃ ANI NIE DAJE TARYFY ULGOWEJ
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,666
Powinny być jeszcze dodatkowe "oznaczenia" w OSach dla osób, które nie spełniają warunków a się zgłaszają. Chyba, że czytać nie umio ;)
 
Z

Zenon

Guest
Witajcie,
widzę że wymagania są faktycznie bardzo wysokie i nie każdy ma te 3,5 roku a ma kilka fotorelek oraz widać że zna się w temacie.
Także zachodzi mała zmiana.(1 post)
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Witaj, chętnie przygarnę Twojego boxa. Lubię uprawiać z klonów i przydał by mi się taki box, rozwiązał by mi kilka problemów logistycznych i zwiększył by wielokierunkowość działań konopnych np podczas robienia pestek. W zamian mogę wysłać kilka fajnych krzyżówek fem własnej produkcji<coolpalacz>
 
Z

Zenon

Guest
Witaj, chętnie przygarnę Twojego boxa. Lubię uprawiać z klonów i przydał by mi się taki box, rozwiązał by mi kilka problemów logistycznych i zwiększył by wielokierunkowość działań konopnych np podczas robienia pestek. W zamian mogę wysłać kilka fajnych krzyżówek fem własnej produkcji<coolpalacz>

Cieszę się bardzo że w końcu jest ktoś chętny :)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
465
Odznaki
4
Witam.​

Też wezmę udział<lol>
Box przydałby się do zabawy w robieniu nasion oraz do trzymania klonów z "wyselekcjonowanych" roślin z outdoor w 2017r.<lol>
Fotorelacji kilka mam na koncie zapraszam do luknięcia:
https://www.forum.haszysz.com/search.php?searchid=1119775

Jeszcze co by było kolorowo zapodam parę zdjęć z moich poczynań:

IMG_2564.JPG

IMG_2503.JPG

IMG_2494.JPG

IMG_0018~0.JPG

IMG_0120.JPG

IMG_1555~0.JPG

IMG_1450.JPG

IMG_1269.JPG

eeee~2.JPG


Pozdrawiam.
 
Z

Zenon

Guest
Siema. Dzisiaj zakończył się OS :) Decyzja ciężka dlatego prosiłbym o pomoc moderację by podjęli decyzję. Prosiłbym o wyłonienie zwycięzcy do jutra wieczór:) Po tym czekam na bezp. adres i wysyłam :]
 
Z

Zenon

Guest
Siemanko.
Decyzja była bardzo ciężka bo oboje macie bardzo ciekawą historię i widać że każdy z Was jest w stanie zrobić porządny użytek z boxa.
Z chęcia bym Wam obu dał boxa ale nie podzielę go na dwa ;D Czas na wynik!

Zwycięzcą jest......

DZIK!

Dodatkowo BOOM w ramach upominku dostaje 1x Hashmonster fem oraz 2x CBD Therapy . Od razu piszę że na dole fiolki jest Hashmonster a na górze CBD Therapy Fem.


Uznałem że oboje zasłużyliście na wygraną tak że mam nadzieję że Boom nie będziesz miał za złe.

W takim razie poproszę od Panów bezpieczne adresy :) Jak dostane oba to wysyłam tego samego dnia lub na dzień następny! :)
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Siemanko wszystkim ,
Mam na zbyciu bliźniaczy box 2 otwory went , 100 i 120 mm , z tym że od środka wyłożony mylarem , 6 projektów przez niego przeszło , jest w dobrym stanie choć używany , lekkie zabrudzenia i przebarwienia na foli. Nie potrzebuje go , od kilku miesięcy siedzi w piwnicy , złożony więc ...
BOOM
dawaj bezpieczny adres .

także tego , rolnicy rolnikom , piątka

ps: mam nadzieje Beerus , że nie przeszkadza ci że w***ałem się z butami w wątek ;)

Parek fotek :









YO
 
Z

Zenon

Guest
Leszczu mi to ma przeszkadzać? Super akcja! Bardzo mi się to podoba! Tak trzymać Panowie !:))

Paki spakowane i gotowe do wysyłki :)Dzisiaj jeszcze paki będą wysłane. Jak tylko wrócę z poczty od razu dam znać :]

EDIT:

Paczka i list nadany. Jak coś mam nr przesyłek ;]
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
465
Odznaki
4
Siemasz.
Jednak już list doszedł<lol>
Dzięki Beerus.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Heja
Boxik dzisiaj zostal wsylany , podesle ci BOOM nr przesylki , kurierem wiec pewnie bd jutro .
 
Z

Zenon

Guest
Heja
Boxik dzisiaj zostal wsylany , podesle ci BOOM nr przesylki , kurierem wiec pewnie bd jutro .

Ja czekam jeszcze na Dzika aby dał znać czy doszło(wiem że doszło ale wolę być pewny). Jak już wszystkim dojdzie to przenoszę do archiwum :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół