nasiona marihuany

Zaburzenia psychiczne spowodowane marihuaną.

Wyszukiwarka Forumowa:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
po***ani jestescie , SSRI to najgorsze gowno.. jeszcze to komus z problemami polecacie wezcie sie ***nijcie w te wasze durne glowy....
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
po***ani jestescie , SSRI to najgorsze gowno.. jeszcze to komus z problemami polecacie wezcie sie ***nijcie w te wasze durne glowy....

SRRI wcale nie są takie złe, tylko naturlanego pochodznia. Syntetyk to wiadomo jedno leczy, na drugie szkodzi (z jednym się zgodzę synteyczne SSRI ma bardzo dużo działań ubocznych) naturlane SSRI nie mają ich prawie wcale :)
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Biore wlasnie SSRI, ponoc te nowej generacji leki maja niewiele skutkow ubocznych. Wiadomo tez, ze to indywidualna sprawa. Ale martwi mnie, ze zwiekszyl sie u mnie poziom lęku ogolnie. Niestety mysli samobojcze rowniez są. I wtedy na to lekiem jest mj. Nie wiem czy porzucic leczenie SSRI? Porozmawiam o tym z psychiatra. Z drugiej strony nie chce rezygnowac ze statusu osoby chorej psychicznie, bo tak mi wygodnie. Bo to czesto moja wymowka na zaczepki roznych osob. Licze tez na medyczna mj. Moj lekarz popiera.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
POlaku lecz sie sam, tyle w temacie ! :)
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Arsenio, czesto w swoich wypowiedziach zapominasz ze kazdy czlowiek jest inny.
jesli 2 zdrowe osoby zjedza ciastko to procesy trawienia w ich organizmie zachodza podobnie.
jesli 2 zdrowe osoby zapala trawe to wplyw na ich organizm bywa calkowicie rozny. Funkcjonowania glowy nie mozna szufladkowac bo to glupota.
co do flory bakteryjnej i jej wplywu na samopoczucie zgadzam sie w pelni, chociazby ze wzgledu na fakt syntezy serotoniny tam zachodzacej
poza tym zgadzam sie z postami king of bongo, madrze piszesz (no moze poza tym jedzeniem co 3 h :))

czasami mi sie zdarza,

pisze tylko o faktach i doswiaczeniach z autopsji

powiedzenie w zdrowym ciele zdrowy duch nie wzięło się znikąd , sam pojęłem je dopiero po długiej diecie oczyszczającej;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół