nasiona marihuany

grzyby.nl

Wyszukiwarka Forumowa:

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Co sądzicie o tej stronie?
Czy w ogole ktos mial okazje z tej strony korzystac?
Osobicie interesuje mnie zakup growkitu b+.
Nie wiem czego moge sie spodziewac dlatego pytam na forum.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Ostatnio w promowanych mi wyskoczył, ponawiam pytanie. Zapotrzebowanie znajomych tematem wzrasta a pieniądze same się nie podniosą :)
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Z tego co ludzie pisali na hajpie to sklep sprawdzony, godny zaufania, wysyła na paczomaty, także spox, też planuje zakupy tam. :)
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
Siema mam pytanie dla ludzi którzy znają się trochę na grzybach. Jestem w posiadaniu grow kitu pes Amazonian. (Psylosycibe cubensis) i zauważyłem. Ze grzybki rosną również w środku w ciastku widzę je przez szybke?i moje pytanie czy przy następnym zamówieniu mógłbym po. Nawodnieniu tego substratu wyspać go z pudełka do np terrarium sterylne go tak żeby grzybki rosły z każdej strony? Wydaje mi się że da radę ale proszę. O. Opinie kogoś kto się zna. Teraz grzybki maja po ok 7cm jest ich 7 dużych i parenascie małych. Rosną dosyć szybko. A jadłem ostatni raz 10 lat temu, więc będzie fajnie?pozdro
 

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Możecie tam kupować śmiało, kupiłem tam growkita, wszystko wyrosło, polecam
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Uszanowanko. Ktos bardziej wiarygodny jest w stanie potwierdzić kolegów wyżej?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Sklep dziala normalnie. Kuba belgia zaklej scianki growkita folia aluminiowa zeby swiatlo niedostawalo sie z boku to beda rosly tylko do gory. Ps kupowanie growkitow to strata pieniedzy, przeciez zrobienie takiego kita to koszt max 5zl, wymieniajacie sie odciskami zamiast dawac zarabiać jakims sklepa.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
tylko niejeden sobie nie poradzi nawet z autoklawem żeby plech nie złapała
a to jeszcze szybkowar trza mieć panie w h*j roboty

---------- Post Zaktualizowany 19:53 ---------- Data pierwszego postu 19:51 ----------

a handel takimi growkitami jest u nas w ogóle legalny ?
ktoś się orientuje jak to wyglada od strony prawnej
 

Chomik Sapcio

New member
Rejestracja
Lip 21, 2018
Postów
1
Buchów
0
Sklep sprawdzony . Paczki do paczkomatu idą na prawde spoko . Ja wziąłem te Columbian - zestaw , dorzucają growbox ( zwykly worek tylko z wentylacją ) dwa pierwsze rzuty bez problemu , trzeci chyba zakaziłem bo jakieś dziwne pleśnie wyszły . Ale uważam że było warto
 
M

MłodyGrzyb

Guest
Sklep działa bez zarzutu, jest teraz pod nazwą shroom.it ,ale na grzyby.nl jest ustawione przekierowanie więc żaden problem.

Obecnie prowadzę fotorelację z growkita Golden Teacher bezpośrednio od nich i na dzień dzisiejszy mam ponad 40 pinów w pierwszym rzucie, a cały czas nowe wychodzą. Naprawdę świetnie przygotowany zestaw dla początkujących, pleśń się nie rzuca, a całość wymaga poświęcenia im tylko minuty dziennie na wachlowanie i spryskanie ścianek wodą.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Siemanko, a czy teraz wysyłka takiego growkita nie zaszkodzi grzybni? Trochę poleży w Paczkomacie a temperatura czasem minusowa. Nie lepiej na wiosnę zamówić? Myślicie że nie zaszkodzi? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Jakby to był list to ja bym się obawiaj, ale jak to będzie w paczce zapakowane to nic się nie powinno stać. 2-3dni myślę że bez problemu.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Jakby to był list to ja bym się obawiaj, ale jak to będzie w paczce zapakowane to nic się nie powinno stać. 2-3dni myślę że bez problemu.

No chyba w siatę czy kopertę nie wpie****ą :freak: Growkit to sam w sobie jakieś pudełko plastikowe i to pewnie idzie w dodatkowe. Nie wiem jak to pakują ale chyba zabezpieczają przed podróżą. Miałem brać na jesień spróbować z ziomkiem i wypadło mi z głowy. Moze poczekam dla pewności do wiosny. Wtedy na grzybach skoczyć do lasu <lol> Poczytam jeszcze o tych odmianach. Zależy mi bardziej na dobrej rozkminie i doznaniach duchowych niz na efektach wizualnych :zombi: Kiedyś tak działały na mnie zwykle polskie grzybasy. Albo brecha albo jako odkrywca świata który zna odpowiedz na wszystko hehe. Jest tu osoba która brała rożne odmiany tych grzybków i ma juz jakieś porównanie?
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Jest tu osoba która brała rożne odmiany tych grzybków i ma juz jakieś porównanie?

Hodowałem psylocybe cubensis, szamałem z nich : b+, combodian, columbian, mexican palenqous, golden teacher (mój pierwszy tripek), panis enve 6, nepal chitwan. co mozna powiedzieć o nich, działają za każdym razem inaczej, nie ważne czy zjesz B+ czy golden teacher, zależnie od dawki i okoliczności doświadczysz czegoś odmiennego. tu nie ma 2 takich samych tripów, zawsze jest inaczej.

b+ były spokojniejsze w moim odczuciu, golden teacher troche bardziej 'szorstkie' i wizualne bardziej, nepal chitwan tez intensywne, mexican palenqous dosyc mocne, combodian duzo energii i wizualne, columbian dosyc wizualne. ciezko powiedzieć na prawdę

ok 2g suszu - doswiadczenie dobre np na plaży albo przy jakiejś wodzie no, popływać żeby mozna było za***iste uczucie na łonie natury
3g suszu - widac juz wizualne efekty przy zamknietych oczach, na wejsciu moze pojawic sie troche strachu hehe ale minie, tu juz lepiej zostac samemu ze swoim umysłem
4g to juz duza dawka, uczucie ze umierasz, walczysz z ego, dosyc mocno wizualnie
5-6g to juz mocny trip. mało co sie pamięta po przebudzeniu, bardzo intensywny, duzo strachu na wejściu i obawy przed śmiercią, puść ego pozwól umrzeć... to nie bedziesz sie tak męczył i przezyjesz cos niesamowitego

szkoda ze tak malo sie potem pamieta z tripa... bo są tam cenne wskazówki jak lepiej żyć i naprawić problemy np itd

nie kupujcie grow kitów, kupcie se odcisk z zarodnikami, nauczcie sie namnażać na miodzie grzybnie, ciasteczka hudowac hehe
z głową! duzo frajdy na prawde :) jak ktos chce isc na łatwizne... ehhh, to tak prosto sie robi że nie trzeba az tak na skróty latac na prawde ;)

tosty trudniej sie robi niż ciacha ryżowe np hehehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół