nasiona marihuany

uprawa Vertical

Wyszukiwarka Forumowa:

nowy.farmer

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
33
Buchów
0
Witam mam pare pytan odnosnie uprawy vertical .
Wiec tak planuje taki projekt
324576.jpg

Mam zamiar kupic 16 mat mineralnych 1mx15cm i umiesci po 5 roslin na jednej macie wszystko mialo by chodzic pod lampa HPS 600W lub 2x400W co lepiej?? i oczywiscie cooltuba . box mialby wymiary 90x90x180
pytania:
Jaka pompe zastosowac ? i jak duzy zbiornik z woda ?
Wode podawac 15min , 15min przerwy ,15min podlewac ,15 przerwy i tak w kolo ?
czy automaty nadaja sie na taka uprawe (mam na mysli odmiany 40cm - 60cm)
jak wyglada sprawa z nawozami podaje sie je caly czas ?
Dzieki wielkie za pomoc
Z fartem !!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
2 x 400W lepiej doświetli górę i dół namiotu. Zbiornik daj po prostu największy jaki zmieścisz. W hydro nawozisz cały czas… możesz zrobić przerwę na kilka dni w połowie fazy flo i oczywiście na koniec do zżółknięcia. W takim systemie, zamiast automatów, idealnie pasowały by klony z minimalnym vegiem… albo nawet bez. Miał byś pewność że wszystko tak samo porośnie… w każdym innym przypadku to trochę loteria.
 

nowy.farmer

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
33
Buchów
0
a jak to wyglada z systemem nawadniania pompe ustawiam 15min/15min ?? (15min pomopa dziala 15 minut nie )
niestety nie mam mozliwosci zrobic klonow mysle nad auto lub femenizowa 12/12 od nasiona .
automaty na oswietleniu 12/12 dadza rade ?
 

nowy.farmer

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
33
Buchów
0
i po co zakladac tematy skoro i tak nikomu z tego forum sie nie chce wypowiedziec ...:thumbs-down-hand-sm
 
Z

Zenon

Guest
Ludzie się nie wypowiadają bo nie wiedzą(większość osób sadzi gleba,kokos lub inaczej prowadzi hydro) lub po prostu wiedzą ale podobny temat wisi i nie chcą odpisać.
 

nowy.farmer

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
33
Buchów
0
tez tak myslałem
Z systemem hydro sobie poradze . A mozecie cos powiedziec na temat automatów do tego verticala ? lub jak zastapic klony ?
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół