nasiona marihuany

Moje plany na 2017r.

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Paź 14, 2016
Postów
5
Buchów
0
Na 2017r. planuje kupić:
-White Russian Auto 1x
-Sweet Tooth Auto 3x
-Northern Lights Auto 1x
Na każdego krzaka 20L ziemii uniwersalnej.
Planuje kupić tez perlit, dolomit, gnojówka z pokrzyw, mikoryzę, biohumus, 5 doniczek na start oraz obornik granulowany. Chcę robić organiczny outdoor ze względu na mikoryzę. Czy to dobry zestaw? Kiedy i ile dawać tego obornika i jakie nawozy później?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Musze to napisać XD


Ja wbije w przyszłym roku multum grande takich gwoździ XD
 
Rejestracja
Paź 14, 2016
Postów
5
Buchów
0
Wiem wiem, ale dopiero się uczę, teoria jaka tam jest. Lepsi mają pewnie po 10 spotów 2x większych, ale ja choduje dla siebie i nie potrzebuje wiecej. Ale co, zestaw dobry ?
 

palezlufki

Member
Rejestracja
Paź 4, 2016
Postów
7
Buchów
0
Jako że zawiodłem się trochę na sezonówkach to za rok planuję 100 automatów od bebooka. Przekopię poletko, sypnę azofoski, ewentualnie kilka worków sklepowej ziemi dla poprawienia jakości/pulchności a odstęp między roślinami wyniesie 20cm. Zamierzam nawozić/podlewać tylko dolistnie gdyż nie wyobrażam sobie donoszenia po 100-200l wody na spota. Co o tym sądzicie?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Czy to dobry zestaw?

biorąc pod uwagę długość dnia w sierpniu na merkurym czasu zimowego oraz zmienne matematyczne oscylujące w granicach 50% szkód wyrządzonych przez niezależne czynniki środowiskowe kwadratowego pierwiastka z dwóch: o ilę dobrze liczę to statystycznie wyjdzie ci z 5 nasion 2,5 rośliny. pół rośliny - brzmi to abstrakcyjnie, jednak pamiętać należy o niezależnych czynnikach środowiskowych w postaci mięczaków ze skorupą gatunku Helix pomatia i jego współkrewnych.

dobrym zestawem zatem będzie dorzucenie paczki maroków oraz podwojenie ilości automatów coby unikąć strat.

jakie nawozy później?

nie znam się zbytnio na automatach, jednak jeśli chcesz lecieć naturalnie, poleciłbym wybranie odpowiedniego nawozu organicznego o składzie odpowiadającym rośliną na flo. niby żadna nowość, jednak nie powiedziałem : że trzebaby to pewnie odrazu do doniczki wsypać w momencie sadzenia, co by miał np taki banan czas na uwalnianie związków zanim będą potrzebne. chyba, że gnojówę zrobisz bananową : na forum jest przepis.

pozdrawiam serdecznie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół