nasiona marihuany

[Psylocybin Cubensis] B+uprawa pf tek 1 raz

Wyszukiwarka Forumowa:

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
Witam fanów :D :D postanowiłem wam pokazać jak zapie.....ja moje grzybki :) 1 foto z teraz

 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ładnie przerośnięte te cegiełki..biała,zdrowa grzybnia.Pozdro!
 

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
Witam grzybiarzy :) dziś mały UP bo tak wszystko pędzi że lepiej teraz wrzucać potem bd za późno:D

Więc. Tak dziś zebrałem te ciaho nie namoczylem go dalej jest w boxie. Tacka bardzo ładnie rośnie idt..

Taki bukiecik grzybów:D



Tyle tego wyszło z 1 ciastka



A tutaj tacunia :D pięknie się patrzy :bounce:



Pozdrawiam grzybiarzy:)
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Eleganckie łebki młode, wszystko smacznie się zapowiada panie kolego <peace>
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
ostatnie foto kot :)
staraj się podawać wyniki mokrego jak i suchego towarexu, zawsze będzie przejrzyściej, bo przecież o to tu
chodzi :freak:
 

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
ostatnie foto kot :)
staraj się podawać wyniki mokrego jak i suchego towarexu, zawsze będzie przejrzyściej, bo przecież o to tu
chodzi :freak:

Postaram się podać wynik mokrego jutro bo jutro kosa następnego rzutu z tacki :) pozdro :spalony: ciekawy jestem ile razy da grzybki :)
 

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
Więc jak mówiłem mokrego wyszło sami zobaczycie ile :) tacka poleciała pod wodę . No i z 1 "cegiełki" wyrasta GRZYB :D


To tak przed zbiorem




I tuż po :)


 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
jesli nie robiłes odciskow to czy nie za późno zebrane ? bo kapelusze rozlożone na maxa
 

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
Witam grzybiarzy :) Więc tak 2 ciastka pinuje a reszta dalej czeka na zbawienie . Tacka oczywiście wypuściła dużo następnych pinów. Dziś tylko 1 zdjęcie suszu :) 2g dałem koledze spróbować no i mówi że ładnie kleplo jak na 2 g a dodam że kolega zaprawiony w bojach :)

 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Widze że kolego sproszkowales wszystko ,można widziec czemu taka decyzja? bedziesz cos z tego dalej robil np wyciagal w spirytusie czy na herbatke a moze cos jeszcze innego ? ;) Jak patrze na wynik suchego to zadziwijaco wysoki 12,78g z 68 g mokrego ?
 
Ostatnia edycja:

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
Mały up
Więc tak wszystko ładnie rośnie dalej zaraz zobaczycie sami . Mam małą awarię z oświetleniem ale jutro już bd nowe . I raz zapomniałem wachlowac:) ale wszystko ok. A i suszu jest 12 ale jak pisałem że podam wszystkiego to miałem na myśli 2 rzuty z tacki
Więc z 2 rzutów tacka dała 12.78g :) I tak odciski porobione . 1kg kukurydzy się moczy i teraz postanowie robić 2 odmianki na raz czyli PES Amazonian i Cambodian :) jutro wieczorem będę szczepić kukurydzę i nowy miodek:) Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół