nasiona marihuany

Wizyta City Councilu w chacie. która wynajmuję PILNE!

Wyszukiwarka Forumowa:

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
Siema

wlasnie sie dowiedzialem ze w chacie ktora wynajmuje od prywatnego landlorda od ostatnich 7 lat bedzie wizyta city councilu.
Nigdy wczesniej nie bylo takiej wizyty.
co beda sprawdzac? mam w pokoju 4 automaty w 70 dniu zycia!
myslicie ze beda chodzili po pokojach?! ciac je ku**a nie sa jeszcze gotowe.

nie wiem kiedy bedzie ta wizyta jeszcze bo powiedzial to landlord drugiemu gosciowi z ktorym mieszkam ale mysle ze w następnym tyg.
czy ktos z was mial taka wizyte?
jak to wyglada?
pozdro
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
przygotuj sobie szybki system zwijania tego co masz tam do kartonów.
poogarniaj wszystko zeby nie bylo sladow mogacych laczyc sie z paleniem
poustawiaj juz krzaki na czarnych workach przygotuj sobie jakies spore kartony
z wizyta musza sie wczesniej zapowiedziec i ty musisz potwierdzic termin - powinienes tez dostac jakies pismo
i w razie w w 15min rosliny w worki i wszystko pakujesz w kartony zucasz w jakis kąt i robisz pie****nik w pokoju jakies walizki grabie drabina itd.
oni bardziej wydaje mi sie ze moga patrzec na warunki mieszkaniowe
tyle moge ci podpowiedziec - ja mialem akcje z wymiana gazomierza a box zrobiony 10cm za gazomierzem
odwlekalem az doszly i roz***alem box
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
tylko ze mam taka akcje z landlorem ciapakiem ze on mogl sie umowic z nimi tydzien temu i jutro mi powie ze w Pon przychodza... zal... wk***ilem sie na maxa a nie mam ani kartonow ani gdzie je dac te lemony wala na kilometr nawet z ona blockiem i filtrem jak je wyjme z boxa to koniec.
chyba je zetne :/ chcialem 2 tyg jeszcze potrzymac dopiero co dwom zrobilem flusha 3h temu...
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
je**c ciapaka :D . Nie ma Cie w domu w tym terminie i tyle, a sam wejsc nie moze.
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
ten landlord sam wlazi caly czas... jeszcze pare lat temu bylo tak ze so pokoi nawet wchodzil.
tylkl jest luz z nim taki ze jak na ogrodku mialem 3 planty to widzial je i nic nie mowil smial sie ze u nich w pakistanie duzo tego rosnie...
ku**a chyba tne panowie :/
Nie moge chyba ryzykowac 50/50 ze albo wejda do pokoju i mam przypal albo nie wejda... :/
mam jeszcze ziomka na drugim koncu miasta co ma boxa i wlasnie kielkuje nowe box stoi pusty... ale czy jechac z 4 plantami autem przez cale miasto? a po wizycie znowu z nimi wracac?
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
ten landlord sam wlazi caly czas... jeszcze pare lat temu bylo tak ze so pokoi nawet wchodzil.
tylkl jest luz z nim taki ze jak na ogrodku mialem 3 planty to widzial je i nic nie mowil smial sie ze u nich w pakistanie duzo tego rosnie...
ku**a chyba tne panowie :/
Nie moge chyba ryzykowac 50/50 ze albo wejda do pokoju i mam przypal albo nie wejda... :/
mam jeszcze ziomka na drugim koncu miasta co ma boxa i wlasnie kielkuje nowe box stoi pusty... ale czy jechac z 4 plantami autem przez cale miasto? a po wizycie znowu z nimi wracac?
ja bym zaryzykowal
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Slaby ten landlord, bo nie na prawa wejsc ci do domu bez zapowiedzi! List z coucilu tez powien przyjść pierw.. A ogolnie jeszcze slabiej ze wie ze cos tam dzialasz czy dzialalaes bo jak bedzie mial srake w gaciach przez jakiś donos to pod***ie Cie i powie ze nic przeciez nie wiedział... Tnij dla spokoju takie moje zdanie.
 

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
ja bym tak nie panikowal . Pamietaj ze nie jestes w pl i nie jestest to tak surowo karane na wyspach . A co do tej wizyty to watpie zeby ktos chodzil po calym domu i sprawdzal . Sprawdz na angielskich stronach co to jest ludzie napewno gdzie na forach pisza na ten temat :)
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
to ze nie jest tak karane nie znaczy ze chce byc zlapany.
przypomnialo mi sie przed chwila ze jak je rano podlewalem to przeciez dalem im oprysk z jakiegos chemicznego chujstwa na plesn... a nie bede jaral chemii wiec wlaczylem znowu lampy i spryskalem je mocno czysta woda zeby to wymyc... takze pewnie bede cial dopiero jutro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ukryj krzaki w sypialni, 4 krzaki to nie jest 40 wiec nie panikuj. Drzwi do sypialni zamknij bo to oznacza zakaz wstępu dla obcych. Jeżeli będą chcieli zobaczyć udostępnij im wejście w srodku niech panuje nieład i pozostaw kilka rzeczy osobistych jak szczoteczka do zebow czy waciki do uszu, najlepiej wsadz je do masla orzechowego i zostaw gdzies w widocznym miejscu:)skrepowani urzednicy beda opuszczac pomieszczenie w poplochu i poczuciu winy. Zrob pranie w calej chacie (firany, zaslony, i bielizne ktora rowiez rozwiesisz w sypalni. Zanim wejda zrob herbate z cynamonem i gozdzikiem odpal jakies swiece zapachowe. Niech odniosa dobre wrazenie po wizycie w twoim domu i niech zapamietaja ze po sypialniach sie nie panoszy.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie znana jest przyczyna wizyty i mogą wejsc do kazdego pomieszczenia aby sprawdzic co musza, wiec jak juz zostawiac to w szafie bo tam nie zajrza ale sa różni urzednicy i niewarto wedlug mnie ryzykowac tym bardziej jak ***ia juz konkretnie rosliny. I czy to jest 5 czy 50 krzakow , bezpieczenstwo i leb na karku przede wszystkim!!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Tak, wszystko z glowa i pomyslem. Oni maja przyjsc zrobic swoja robote i sobie pojsc a do Ciebie nalezy zeby nie wpasc w tarapaty. Szafa albo karton, wszystko musisz miec zamaskowane. Zamiast ciaz 2 tygodnie wczesiej to bym wolal wywiezc i szlus.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Do szafy i kup sobie ona gel pro. Ten specyfik zabije zapach ziola.
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
dzieki panowie ona gel mam plus zapach w kontakt plus filtr i wali juz przed drzwiami do sypialni zreszta w ktorej trzymam krzaki... tak czy siak juz jestem po scince drugiego nie chce ryzykowac a poprobowalem z lufki topki zeby leliej sie trymowalo i daje rade
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół