nasiona marihuany

Wizyta City Councilu w chacie. która wynajmuję PILNE!

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ale zapowiadali sie jakos pare dni wczesniej zeby na spokojnie zwinac palmiarnie?
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
No jak do końca roku chcą wszystkich obskoczyc to muszą zacząć nieźle zapie****ac znajac ich zapał do pracy.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Nie no, w co Wy wierzycie?Wszystkie *****e chaty w UK do konca roku?Nie wiem ilu elektrykow byloby trzeba, zeby sie z tym zdazyc uwinac w +2 miechy.
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
Ja zadzwoniłam bezpośrednio do councilu i o cały miesiąc udało się "najście" przesunąć ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Nie no, w co Wy wierzycie?Wszystkie *****e chaty w UK do konca roku?Nie wiem ilu elektrykow byloby trzeba, zeby sie z tym zdazyc uwinac w +2 miechy.

Tylko te z grow maja obskoczyc :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
No to w takim razie bedzie niespotykany dotad wysyp newsow w brytyjskiej prasie/internecie na temat zlikwidowanych upraw, skoro kazda jedna chate maja sprawdzac :) Ludzie nie panikujcie.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Moga i sprawdzic ale na pewno nie do konca bierzacego roku bo to niewykonalne. No i pewnie chodzi o domy po ktoryms tam roku ze starszymi instalacjami.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Jak się ma sprawa jeśli dom należy do mnie a został wybudowany na początku 2014r ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
kendzior90 opróżnij spam w skrzynce <lol>

---------- Post Zaktualizowany 11:46 ---------- Data pierwszego postu 11:38 ----------

Przy okazji tematu chciałbym się zapytać o mieszkanie z housingu, czy ktoś mieszka na takim lub ma info czy housingi robią jakieś kontrole, pomijając wiadomo gaz prąd, czy housingi lubią inwigilować najemców?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Bliska mi osoba ma chate z housingu i czasami wpadaja na kontrole ale zawsze sie zapowiadaja z tygodniowym wyprzedzeniem i bez spinki mozna to przedluzyc w razie w i na spokojnie wszystko ogarnac. Czy housing czy renting to najemca ma swoje prawa i zadne niezapowiedziane kontrole nie powinny miec miejsca, chyba ze kur***ki tv licensing <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół