nasiona marihuany

Paweł "Król Albanii" Rak vs. Mariusz "Pudzilla" Pudzianowski.

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
yo, taki wątek biznesowy w miarę, - co obstawiacie jakie typy macie :sunny:

ksw, vel kontrowersyjnie spatrzone walki - oferuje nam, kibicom rządnym krwii kolejny [pseudo] historyczny pojedynek, tym razem ma skrzyżować rękawice:

Król Albanii z Najsilniejszym Człowiekiem Świata.

co byście obstawili, moim zdaniem dając parę stów na Pudziana można wygrać, jednak wszystko zależy od tego jak bardzo KSW jest skorumpowane.

nie mówię tu o tym, że "popuś to ty?" ćwiczy u gościa który ma nad sercem wytatuowany znak "Shinobi-Jutsu" [dla nieznających japońskiego ---> NIN-Jutsu/ vel NINJA] który z resztą pokonał puźka, ale to ze względu na różnicę w doświadczeniu jak popka do pudziana,tylko mówię o tym, ze skoro za czasów "króla" popuś musiał się wszywać, do tego śpiewana w połowie kawałków kokaina, i balanga - nie ma chu*a we wsi, żeby przeciągną więcej niż "Pudzilla" za czasów "czerwonego balona"

jak obstawiacie, ja się zastanawiam czy ryzykować, jeśli się popuś dogadał z maćkiem z ksw - wtedy może sobie pompować winstrol z jakąś oksą i może się walka wryrównać : wiedza konta doping.
jeśli natomiast organizacja jest trochę honorowa - wtedy spokojnie można kłaść hajs na mario.

jakieś za i przeciw, argumenty, awantura, cokolwiek:

joł.


e: w sumie to ń-in: 忍 ma bardziej nad spolotem, dźicu, zaś przy spolocie :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Siema. Fajny nick, cos mi sie zdaje ze zadarles z nieodpowiednim panem na tym forumie hehehe :)

Co do tematu to walka jest tylko i wylacznie dla kasy o czym wiekszosc tutaj wie.
Popek wczesniej cos tam walczyl ale.. wiadomo wodka, dziwki i dragi na pewno zrobily swoje wiec kondycyjnie nie ma najmniejszych szans
Pudzian to kloc ktory ma kilka walk w niedalekiej przeszlosci ale kondycyjnie jest na pewno lepiej przygotowany. No i pewnie dalej cwiczy wiec wg mnie walka jest przesadzona na korzysc mariusza.
Postawic do walki sportowca vs cpuna.
Wiecej chyba dodawac nie trzeba
 

HajJAck

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
157
Buchów
1
Obydwaj będą dychać po kilku minutach(o ile pudzilla go nie wykończy wcześniej). Najgorsze ze pudzian nie radzi sobie w parterze, i ten typ na 100-we będzie chciał to wykorzystać. 1 runda zmęczenie pudziana w parterze i obijanie tak to widzę. A pozniej gongi i poddanie walki. Pudzian Win :D
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Gdzies kiedys czytalem ze pudzian ma swiadonosc tego ze jest kiepski w parterze i bedzie dazyl do poprawy.
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
ja się nie zdziwię jak jeszcze Popek wygra xd
Nie no, chyba Pudzian na to nie pozwoli :p
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Jak popek wygra to bedzie koniec mariusza pudzianowskiego wiec pudzian musi zrobic wszystko zeby to wygrac. Zreszta nie ma co gadac, wg mnie wynik walki jest przesadzony na korzysc mariusza i mocno sie zdziwie jak popek nawtyka mu garsci
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pudzian bardzo podciagnal kondycje jak i technike wiec mysle ze szybciutko sobie z tym zajechanym jak kon szmaciarza popkiem poradzi.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Na trzezwo nie ruchal pewnie bo mu kuzka nie staje po takim cpaniu :D
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Co mają dziwki do kondycji ?

bezpośrednio nic ale posredni szklak działania: obniżają testo ---> mniej to mniej energii ---> mniejsza kondycja i motywacja.

Na trzezwo nie ruchal pewnie bo mu kuzka nie staje po takim cpaniu

dolicz do tego SAA, pewnie przerywane cyklony przez melanże sprzed czasu GA,

--------------------------------------------

czyli panowie jak, ktoś ryzykuje z zakładami?
najlepiej gdyby ktoś edytował i ankiete dodał, na początku byłem pewien wygranej pudźka, jednak - dawno się nie interesowałem tą tematyką i nie wiem jak z parterem wygląda, a takie słowa się tu pojawiły. przez pryzmat ruzala nie ma co patrzec bo to różne "stopnie" jednak popek ćwiczący u rozala pewnie słucha cały czas, o wadach i błędach z ost potyczki pudziana i bedzie chciał to wykorzystac.

zaryzykowalibyście - iść do lotto albo innego bukmachera?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Zapomniał byk jak cielęciem był :D

Hehehe no właśnie nie zapomniał tylko doskonale pamięta.
Patrząc na jego nick od razu skumałem co jest grane dlatego napisałem hehehe :D

Co mają dziwki do kondycji ?


Wszystko.
Podczas wytrysku tracisz znaczne ilości testosteronu którego znaczne ilości są potrzebne na arenie (i nie tylko rzecz jasna)
Ok. 3 tygodniu postu seksualnego przed walką i jest git, słyszałem że nie zaleca się więcej bo nawet mając dużą ilość testosteronu we krwi organizm się 'uzależnia' i przestaje go produkować w takiej, nazwijmy to, zdrowej ilości.
Po 'zrzuceniu' z krzyża - a co za tym idzie przy utracie testosteronu - człowiek flaczeje bo testosteron odpowiada w małym stopniu za budowę masy mięśniowej.
Przy dużej ilości w organizmie taki Seba jak nie zrzuci ze 4-5 tygodni z krzyża to chodzi nabuzowany, każdy z was ma pewnie widok takiego typiarza co tylko siłka, pakerka, koledzy i sterydy co to się chwalą ile nie biorą na klatę i w powietrzu ćwiczą wyimaginowanymi narzędziami żeby pokazać jakie to oni nie mają super ruchy.
No to jak by poruchali to już by nie byli tacy wygadani :)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dostanie chłopina za mocno po pysku, zacznie się zacinać i od teraz będzie gagagagagang albabababani
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół