nasiona marihuany

Hardcorowe wiadro

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Tylko jaki jest sens jarać większe ilości skoro można zrobić ekstrakt lub używać vapo?

(Chyba rozumiem - czy chodzi tutaj o ideę "pal ten hajs"?)

Mam wrażenie, że można wynieść się z bloku, ale nie można wyprowadzić bloku z człowieka.

Proszę, oszczędźcie moje kakao. Wiem, że nieprawilny jestem.

ano taki panie kolego,że nie każdemu podchodzi vapek albo ekstrakt

po sobie wiem że chociażbym palił z vapo albo miał np.ciastka to i tak nic nie zastąpi porządnej chmury :spalony::zjarany:
 
P

Para#normalni

Guest
Wiem, że to drażliwy temat, ale palenie może być nałogiem. Zioło jest nadal święte, ale jeżeli musisz zapalić to... musisz zapalić.
 
K

K2

Guest
Jaranie z vape jest ok ale co fakt to fakt, nie ma to jak dobry dym z wielu względów. Sam mam Vaporizery 3 - Plenty firmy Storz and Bickel, mam również G-pen, wcześniej była Trumna ( ale nie tania podróbka tylko oryginalna ), kiedyś częściej używałem vaporizera, teraz rzadziej używam, bo trzeba czekać - aż się rozgrzeje a Plenty ( czyli jedyny sensowny bo wchodzi tam ponad 2 gramy zmielonego w pył ) rozgrzewa się w ponad 4 minuty - jak nastawię na siódemkę czyli na maks. 4 minuty - to jest za długo żeby tyle czekać.

pozdrawiam

kM
 
P

Para#normalni

Guest
Dym jest dobry jest z wielu względów: jest dobry, dymi i jest szybko. Tak to rozumiem, dobrze?

Sorry ziomki, idę zapalić dżojnta na zgodę. Serio serio.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
paliłem z vapów i nie podoba mi się to, ciężko się tym upalic i high nie satysfakcjonuje mnie. zbyt lekki i przejrzysty. ogólnie to uwielbiam palić jointy i 98% pale właśnie w ten sposób. ale w końcu dochodzisz do takiego momentu że palisz jointa, drugiego i trzeciego a nadal czujesz się trzeźwo, wtedy sytuacje ratuje wiaderko ew bonio. zresztą ja lubie mocne ***nięcie obuchem w łeb i takie rzeczy dobrze się przy tym sprawdzają. dla hardkorowców polecam jointa z dodatkiem tytoniu walniętego na strzała z wiadra lub wodospadu. sprawdzie sami co się dzieje hehehe :crazy:
 
P

pain.killer

Guest
Blant z wiadra.. przeciez ten blant i tak sie nie wypali i zostanie marchewa. Najlepsze wiadro jest z cybuchem od bonga a nie jakies blanty z wiadra :D
 
K

K2

Guest
najlepsze to są wiadomo wiadra 5 cio gwiazdkowe z haszu. Kiedyś, pamiętam to w 2000 roku, to był dobry rok i wtedy było super jaranie. Haszysz Maroko - najlepszy. Jak dostałem pierwszę 40tkę. Pamietam na początku to nie wiedziałem co to jest - dostałem paczkę papierosów tylko ciężką.. Ale był to dziwny czas - myślałem - ku**a, no oszukali mnie. Spodziewałem się worka trawy. A to był najlepszy hasz jaki kiedykolwiek pewnie w Polsce był i paliliśmy go z wiadra. Najmocniejsze jaranie to hasz z wiadra.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Ponad 10 lat temu jak zaczynalem przygode z MJ to wlasnie od takich butelek 5L :D
Mozna jeszcze zrobic inaczej , zakrecic zakretke i zrobic dwa otwory po lewej i prawej stronie wyzej polowy butelki i zamontowac dwa jointy ,wkladamy butle odkrecamy nakretke i filtrujemy jointy :p
A jak ktos lubi zabawe i ma słomki to nawija na dwa konce lolki na srodku robi mały otwor i palone na dwa baty :D
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
dla hardkorowców polecam jointa z dodatkiem tytoniu walniętego na strzała z wiadra lub wodospadu. sprawdzie sami co się dzieje hehehe :crazy:

o to to to
jak chcę się porządnie zaj***ć to właśnie tak robie:zjarany:
mimo że fajek nie jaram..
to jest dopiero ***nięcie !:)
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Ziomek ale mnie nakręciłeś! ja pale z wiadra od w sumie początku a pęknie jakoś dycha. Pale głównie z dobrym wykorzystaniem praw fizyki czyli dostosowanie wielkości pojemnika na wodę i pojemnika na dym oraz lufki/wsypa itp.
Ale na filtrowane wiadro jeszcze ku**a nie wpadłem!
Moje tak wygląda
P1020252.JPG
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Butelka z korkiem, cybuch od bongo, kawałek wężyka, izolacja i mamy kosmos :D osobiscie preferuje wodospad, ale można używać też do wiadra

Wbijamy bobka

Ogień

Czekamy chwilkę

Rurka mogłaby być dłuższa :)



To mój ulubiony sposób palenia, pozdro :jaraczz:
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
normal_1.png


Moje wakacyjne wiadro :)


Filmik:
[video]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/94615/MOV_0061.avi[/video]
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
To mój ulubiony sposób palenia, pozdro :jaraczz:

masz dziurę na dole butelki więc pewnie palcem zatykasz jak nalewasz wodę i jak puszczasz palca nad zlewem to woda leci i robi podciśnienie i pali, tak?
ale po co ta rurka?

no i minus taki że jedynie nad zlewem można palić chyba więc albo kuchnia albo łazienka lub miednica do pokoju :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół