nasiona marihuany

Hardcorowe wiadro

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam,

smażąc porannego jointa wpadłem na pomysł zbudowania mocarnego wiadra.

potrzebować będziemy bańki 5l razem z zakrętką i odciętym dnem: oczywiście naczynie z wodą(wiaderko)

cybuch do bonga razem z zewnętrznym dyfuzorem:

postępujemy tak jak w przypadku tradycyjnego wiaderka tzn przepalamy nakrętkę i wciskamy tam dyfuzor. jeśli nie jest wystarczająco ciasno, uszczelniamy papierem czy czym tam chcemy:
tak się to prezentuje po zmontowaniu:

mleczko nabieramy jak w przypadku zwykłego wiaderka z lufką czyli powoli wyciągamy w górę bańkę:


dzięki zastosowaniu dyfuzora, dym jest na tyle przefiltrowany że wiaderko wchodzi bardzo przyzwoicie, bez mocnego drapania w płuco. metodę polecam osobom mającym problem z upaleniem lub po prostu chcących ostro sie zapie****ić, wrecz zaćpać. nie poleca się przyjmować całego cybucha laikom bo może się to źle skończyć. wymioty badtrip itp . takim sposobem można ściągnąć nawet grama zmielonego na jeden strzał. paląc około 0,5g i sciągając jakieś 4l dymu z butli moje płuco odczuło to porównywalnie do zwykłego 2l wiaderka z lufki bez żadnych filtracji. wodospadów nie próbowałem jeszcze robić ale na pewno też da radę. zapraszam do testowania tego wynalazku i dzielenia się wrażeniami :D

pozdro :crazy:
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Do dyfka domocowana rurka i mamy wiaderko z podwójna filtracją. Myśle że ciśninie bedzie znośne
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
hehe juz dawno chcialem cos takiego zrobic :D duzo lepiej wchodzi??
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
wez takie coś przyjmij na płuco, nieraz 2litrowa butelka nie chce wejść jak dym gęsty :eek: :zombi:
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Dobry patent kiedyś ***łem z 5l butle z lufki haszu to było bardzo głupie po 20 min duszenia się myślałem że po karetkę zadzwonię bo

bul w płucach był tak silny że szok na szczęście po około 40 min przeszło do stanu znośnego, no ale bomba nie powiem mega ale nie

polecam. :pr:
 
P

Para#normalni

Guest
Ekstra pomysl. Ja w tym czasie zjadam 1g RSO, co odpowiada kilkudziesieciu "wiadrom".
Powinszowac hardcorom.
 
K

klombi

Guest
nie powiem ze chu**we bo nie, ale przerost tresci nad forma
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Kiedys ziomka udupilem w podobny sposob tyle ze zamiast takiej lufy grubego jointa do lufy normalnej wlozylem i sie zazygal biedak i wk***iony byl ze takie "ubilem" mu :D
 
P

Para#normalni

Guest
Tylko jaki jest sens jarać większe ilości skoro można zrobić ekstrakt lub używać vapo?

(Chyba rozumiem - czy chodzi tutaj o ideę "pal ten hajs"?)

Mam wrażenie, że można wynieść się z bloku, ale nie można wyprowadzić bloku z człowieka.

Proszę, oszczędźcie moje kakao. Wiem, że nieprawilny jestem.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ekstra pomysl. Ja w tym czasie zjadam 1g RSO, co odpowiada kilkudziesieciu "wiadrom".Powinszowac hardcorom.
Ja tam wale 25ml nalewki i mam to samo a o wiele łatwiej zrobic , z wapo jakos nigdy nie moglem sie konkretnie upalic bo fizycznie jest to dla mnie męczące
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół