nasiona marihuany

Ak47 x diesel ryder

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Ak47

Guest
Świetny cross - czysta moc! dwie BARDZO MOCNE odmiany połączone? czego chcieć więcej!
w dodatku posiada pełne AF krótki cykl życiowy plon już po około 50-60 dniach niemożliwe stało się możliwym. Uprawa: Indoor/Outdoor
Wysokość: średnia
THC: około 20%
Czas kwitnięcia: od kiełka do plonu 50-60dni


Powiedzcie mi cos wiecej o tej odmianie czy ktos ja palil,jaki ma ,plon z jednego krzka itd.......
 

TFD

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2009
Postów
342
Buchów
0
Powiedzcie mi cos wiecej o tej odmianie czy ktos ja palil,jaki ma ,plon z jednego krzka itd.......
Paliłem...
Według mnie
Moc 6/10 paliłem mocniejsze
Plon 8/10 (przyzwoity jak na Af)
Smak 7/10

Plonu miałem ok 22 gram suchej masy
 

halzir

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
109
Buchów
0
a moze jakies zdjecia tarzan? uff zapomnialem ze wszystko co twoje to fikcyjne.. masz bujna wyobraznie haha

@ak47

i tak pewnie nie ma tam 20% jak ma kopac to kopie

uprawa przynajmniej 65 dni a nie 50..
 

sativaindica

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2009
Postów
220
Buchów
1
wedlug mnie te automaty sa przereklamowane ,a te % thc tez wyssane z palca max jak bedzie mial 10-12% to bedzie dobrze
jak dla mnie moc 5/10,
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
widze, ze nie wiecie o czym mówicie

skoro geny pozwalają załóżmy osiągnąć AK47 18% to znaczy, ze w optymalnych warunkach poziom THC będzie właśnie oscylował w okół tych 18% (przykład).

Natomiast jesli uprawiasz białe odmiany pod słabym hpsem czy tam nasłonecznieniem w marnej glebie i słabymi nawozami to chociaż mógłbyś walnąć kloca w poprzek to i tak nie osiągniesz max potencjału genetycznego.

To jest właśnie problem niedoswiadczonych growerów.. kupują mocarne odmiany napalają sie na THC im wiecej tym lepiej a potem uprawa pod 1 kompaktem...
dziwią się, że plon to 10 gramów i ledwo klepie

Automaty to ciekawe odmiany MJ - pamietajcie, ze czlowiek reaguje juz na 2% zawartosci THC.

W ogóle w latach 70 ludzie palili marijuane z vietnamu której poziom THC nie przekraczał 8% a mimo wszystko było super...

wszystko zależy od warunków uprawy i dopiero na 2 miejscu potencjał genetyczny
 
G

grzes

Guest
Dokladnie zgadzam sie z orionem ,ogolnie rzecz biorac automat ma mniejsza moc zawsze od swojego rodaka ,ale dobrze wyrosniety automat moze miec wiecej mocy niz normalna odmiana w slabych waronkach :D wszystko zalezy od waronkow uprawy ,wiec szkoda patrzec na % bo i tak sa z dupy wziete :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół