nasiona marihuany

Somango Auto TanieSianie

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Bryyyyy

Obiecany SR z Somango
to tak od producenta :
Rodzaj- Nasiono feminizowane, autoflowering
Przeznaczenie - Indoor, Outdoor
Typ - Głównie Indica
Pochodzenie - Somango x Ruderalis
Plon (in/out) - 450g/m2; 40-140g/roślina
Okres kwitnienia - 6-7 tyg.
Wielkość - 60-120cm.
THC/CBD - bardzo wysokie/średnie

Nie wiem jak zaczac wiec zaczynam tak :


sa.jpg

Oglnie byem posrany w ciul jak zabieralem sie za somango , pierwsza uprawa. Mia by out wyszedl parapet z braku czasu .
Na samej uprawie sie nic nie nauczylem , no moze tego zeby nie cieszyc sie z motylkow na parapecie jak lataja bo jajka skladaja na listkach ( 1 listek poszedl sie rypac).
A tak to 0 null niczego przedzorkow, saren i dzikow ( parapet) ZERO niedoborow nic sie nie dzialo
Wiec jak przeczytales wsio z WIKIhaszowej nie bd trudno i . Jak najbardziej polecam na 1szy raz
A dodam mialem 2 ziarka i 2/2 wyszly :)


Mial to byc smoke raport wiec jedziem :

To jest tak zbijasz szklo topki lepkie jak lep na muchy , lapiesz bucha ...dym nic nie gryzie .
smak jakby ziemny cos kolo tego..nic . Odpalam csgo gram .. ogolnie nic nie czuc jak lapie 2giego czuje ze 1szy sie zaladowal i mam full focus .
Po spaleniu 4 buchow to mialem tak ze zapalilem papierosa i polozylem grajac na popielniczce i poszedl z dymem bez mego udzialu.
2 godziny potem...
Nagle slysze ze mam isc na ogrod jabka zrywac. Sobie mysle ze mi sie nie chce . Ide na ten ogrod inny swiat sie zalaczyl , jabka sie zrywaly na tyle super ze poszedlem grac w kosza i gralo sie fajnie .

Pale temat ten od 16.wrzesnia i nie spalam wiecej niz 1g dziennie bo nie da sie wiecej .
Długo trzyma i przełącza fazy na maxa , dziala z opznieniem i cinzko sie po tym zasypia ale po 1SZKLE JAK SIE WALNIESZ to nie ma mocnych .

Trochę pozostawia kaca nastepnego dnia ale jest spoko, a i mozna to palic i pic vodke,łyche, piwo whatever nie przepalicie sie .
Ja osobiscie na 20 g tematu zakaszlalem 2 razy wiec nie jest zle .



Nie wiem czy wam pomoglem coś ale SR z somango nie widzialem.

Za rok koniecznie kupie 3 szt choc koledzy mi z forum dali na OS to somango bd za rok na pewno :)



///////////////

niby 6-7 tygodni choc ja dalem prawie 11 az fioletowe zaczelo sie robic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół