nasiona marihuany

Skunk#1 chowam do domu-dobrze robię?

Wyszukiwarka Forumowa:

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Hej, zdjęć nie mogę wrzucić bo jakiś komunikat o bibliotece GD...ale przeglądając inne zdjęcia to widzę, że moje są w podopbnym stanie. To znaczy, oprócz białych pręcików są też brązowe. Mam dwie rośliny, moja pierwsza uprawa. Jedna poszła do ziemi, druga do doniczki. Póki się wygrzewały było ok. Ale każdy widzi jaka jest pogoda. Więc tę w doniczce wpakowałem do domu. Czy to dobry pomysł? Czy w ciągu dnia trzymać na zewnątrz a na noc do domu? Wiadomo na zewnątrz będzie więcej słońca...chociaż u mnie pogoda pod psem. Wiatrakowe liście( ?) żółkną ale te przy topah są zielone i be skaz. Lać burzę kwiatów?

Z góry dzięki za feedback.
 

HOMANGER

Active member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
37
Buchów
0
Pewnie chowaj do domu. Najlepiej jakbys dał ja pod lampę na tyle godzin co ma teraz dzien. Na internecie możesz sprawdzić ile godzin masz dnia od wschodu do zachodu.
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
a co z burzą kwiatów? lać? i powiedz mi jak u licha mają wyglądać te całe trichomy żeby wiedzieć, że trzeba już ścinać?
 

elomordy

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
29
Buchów
0
Ja bym już nie lał burzy, daj jej z 2/3 tygodnie, lej tylko wodą i tnij jak trichomy będą mleczne lub bursztynowe a włoski głównie brązowe, elo
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Ja bym już nie lał burzy, daj jej z 2/3 tygodnie, lej tylko wodą i tnij jak trichomy będą mleczne lub bursztynowe a włoski głównie brązowe, elo
'

w osobnym wątku pisałem, że niektóre kwiatki mi usychają. Co jest grane???
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
o ku**a Skunk#1 w 21 wieku AD 2016 :sunny: podaj mi nazwe sidbanku skąd to wy***ałeś, zanim nie zwątpię, ten słodki skun, czy chmielowy śmierdziel, hehe.. jak się mówi - "gdzieś tam w genach na pewno był", jednak czysty? masz czystego - dawaj Sx i openseeda..
dajcie mi bana, chce dalej mieć legende idioty, a tego typu posty podważają mój "autorytet idioty"

a co z burzą kwiatów? lać? i powiedz mi jak u licha mają wyglądać te całe trichomy żeby wiedzieć, że trzeba już ścinać?

w nicku w roczniku chyba się po***ałeś z 1999 :sunny:

piszesz o legendzie autorze wszystkich strejnów, to raz, dwa, się pytasz jak to ma wyglądać, mam coś w tym feno, na ostatnie 2 tyg pojedyńcze pąki puchną x2 objętości i widać, ze gotowe heheh, kup se celownik snajperski odkręc soczewke bliżej oka i obczaj kolory "kryształków", pisze się = przeźroczyste--> jeszcze nie, bursztynieją---> nadaje się-------> większość "bursztynowo-brązowych ---> gotowy towar bardziej zamulający. heh. pozdro maestro :)



'

w osobnym wątku pisałem, że niektóre kwiatki mi usychają. Co jest grane???

ciachaj na próbki
 
Ostatnia edycja:

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
kupione w sensiseeds- w mojej galerii jest zdjęcie opakowania.Jeśli sensiseeds to raczej czysty..
w nicku nie "po***ałem" rocznika, być może Ty coś po***ałeś w swoim, np. żeś As i Król:sunny:
usychającą pierwszą uciąłem ale usycha następny kwiatek. I pytanie brzmi- CZY TO OZNAKA JAKIŚ NIEDOBORÓW, CHOROBY, ETC. A Ty mi piszesz piszesz piszesz ale nie na temat. Odpisz na temat- zapracuj na tego Króla Asów :lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół