nasiona marihuany

Super Skunk od Bulk-Feminized Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Pierwsza moja zewnętrzna dziewczyna. Aż dziwię się, że nikt tutaj nie zamieszał żadnych jej fotorelacji. Od kła do ścięcia około 150dni. Roślina została ścięta około 2 tygodni za wcześnie, boje się pomyśleć jaką by miała moc w pełnej okazałości. Dam opinię po 4 dniach suszenia oraz po ok. 2-3 tyg. suszenia. Hasz z Super Skunk'a w smaku całkowicie inny. Faza trzyma dłużej. Smak bardzo przyjemny. Potrafi zmienić się dwukrtonie przy zaciąganiu i wypuszczaniu.


Smak: nie mam pojęcia jak go opisać, delikatny, po prostu jakby go nie było. Po dłuższym curringu powinien być bardziej wyrazisty.

Zapach: zapach jakbym wyciągnął glony z wody (nie robiłem WC), delikatnie się przebija zapach zielonego.

Zapach dymu:
nie wyczuwalny dla mnie w tym stadium.

Moc:
mimo, że została ścięta troszeczkę za szybko, to moc jest jak dla mnie najlepsza, niż wszystko co do tej pory paliłem z ulicy. Faza załącza się dosyć szybko. Po kilkunastu minutach jest już wesoło. Nie przybija do kanapy, ale także nie daję nie wiadomo jakiej euforii. Przy dwóch blancikach siedziałem z kumplem ponad 3 godziny i nie było zamułki. Cieszyłem się patrząc na jakieś piosenki, które przewijały się na youtubie. Rozmowa się kleiła. Po drugim blanciku już siadło na banie. Troszeczkę przybiło do kanapy, ale za to było bardzo przyjemnie. Mimo tego dalej byłem ożywiony. Czasami były spontaniczne wybuchy śmiechu z byle czego. Na koniec delikatnie wpływa na ciało i umysł. Zmysły się wyostrzają, umysł wciąż pozostaje nie zaśmiecony zmartwieniami z zewnątrz. Sen po tym przyjemny, bez żadnych "zakłóceń". Rano trochę ciężko wstać z wyra, ale nie ma po tym depresji. Nie ma po tym bad tripów. Gastro umiarkowane. Tylko lekkie pizdeczki pod oczami.

Ogólne odczucia: jak dla mnie Super Skunk, to podstawa na outdoor w kolejnych sezonach. Przyjemnie się pali, nie gryzie, nie gaśnie, dym jest dosyć gęsty, nie zaciągając dymu do płuc można poczuć się jak na teledyskach Snoop Dogga. Po jednym blanciku, aż ślinka cieknie na myśl o drugim. Chce się kolejnego i kolejnego. Bardzo pysznie smakuje. W odczuciu mojego kolegi również bardzo dobry, orzeźwiający, wpływający pozytywnie na umysł. W moim odczuciu śmiało mogę polecić w uprawie, jak i paleniu. Moim zdaniem do palenia na co dzień. Daję mocne 8/10 za całokształt.



C.D.N
 
Ostatnia edycja:

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
kolego wy*** ten smoke report bo nie gryzie nie gasnie i ze fajnie sie pali blanty to kazdy wie, zreszta Bulk seeds 150 dni outdoor i brakowalo 2 tyg do sciecia ?

Co to ma byc ziom patrzyles w inne SR?

Zapach w ogole ?

Smak : jak glony ?

:pl:
:pl:
:pl:
:pl:
:pl:
:pl: v/
]/v

po blancie na 2 to dawno w innym swiecie powinienes byc, a co mowa o paleniu nastepnego hehe moze przemyslowke wam wcisnal <lol>
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
kolego wy*** ten smoke report bo nie gryzie nie gasnie i ze fajnie sie pali blanty to kazdy wie, zreszta Bulk seeds 150 dni outdoor i brakowalo 2 tyg do sciecia ?

Co to ma byc ziom patrzyles w inne SR?

Zapach w ogole ?


Smak : jak glony ?

:pl:
:pl:
:pl:
:pl:
:pl:
:pl: v/
]/v

po blancie na 2 to dawno w innym swiecie powinienes byc, a co mowa o paleniu nastepnego hehe moze przemyslowke wam wcisnal <lol>

A Ty czytać ze zrozumieniem potrafisz? Gdzie ja napisałem, że smak jak glony? Waliło mi glonami bo za szybko wsadziłem do słoika i topy były jeszcze trochę wilgotne. Teraz po ok. 10 dniach smak oraz zapach jest wyczuwalny. Ale za ch*j nie jestem w stanie powiedzieć JAK. Nie wiem, z zapachu topek jedynie takim cytrusikiem podjeżdża. Moc się zwiększyła po jednym blancie z haszem już mam dość. Dlaczego po 2gim blancie powinienem być na innym świecie? A to ja nie widziałem, że jakość zioła mierzy się w tym jak mocno potrafi ono "upierdzielić".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół