nasiona marihuany

Palenie podczas przeziębienia- o wiele słabsze działanie... (?)

Wyszukiwarka Forumowa:

ziomdjadecksa

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2011
Postów
57
Buchów
2
Witam,

Chciałbym podzielić się moim spostrzeżeniem na temat palenia podczas przeziębienia/ grypy. Ostarnio przechodziłem przez dosyć mocne zapalenie zatok wywołanie właśnie przez przeziębienie. Po powrocie od lekarza poszedłem na strych, spaliłem szło i nic... drugie nie... Tak p[rzez kilka ostatnich dni. Zacząłem palić jointy. Jednego dnie spaliłem jointa i 3 wiadra miałem banie jak po jednej lufie... :zombi:
Teraz jestem jeszcze na antybiotykach, ale czuje się znacznie lepiej, chodziłem trochę po dworze, sprzątałem w domu zatoki przeszły prawie zupełnie, można powiedzieć prawie zdrowy. teraz byłem na strychu, spaliłem trzy wiadra i nie wiem na której orbicie saturna jestem... Ledwie to napisałem :freak: ciągle coś.:freak2: Miał ktoś podobnie?

elo:zjarany:
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Z tego co słyszałem to mj leczy grypę to tak na chłopski rozum możliwe, że walczyłeś z wirusem nie odczuwając efektu p zapaleniu.
Za to szybciej pewnie wyzdrowiałeś. Powiem jeszcze, że spróbuj next Time samego bucha palić bez antybiotyku. Leki to syf straszny.
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Podczas przeziebienia dym nie pomoże na pewno gardłu bo drazni i wysusza drogi oddechowe
Natomiast ciasteczko z zieloną wkładką zrobi robote
A co do kwestii czy słabiej bierze przy przeziebieniu, u mnie raczej nie. Generalnie mam tak ze im moj organizm jest slabszy tym mj wlasnie bardziej mi robi. Jak zapale grubo a mimo to pojde na mocny trening czy cos to fazka jest bardzo lekka. Jak jestem po ciezkim tygodniu, choroba cos to potrafi pie****nąć z 2 siłą :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół