nasiona marihuany

[CFL 4x23W][0.13m2][Szafkobox FL] Auto Ultraviolet || Auto Blue Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile waszym zdaniem wyjdzie ?


  • Łącznie głosujących
    6

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Witam wszystkich
Jest to moja druga uprawa mikro

Odmiana: [AF] Ultraviolet & Blue Cheese
Box: 0.13m2 Szafka wyłożona Mylar Diamond 100%
Światło: CFL 4x23W Philips (85W Elektrox dual ?)
Fotoperiod: 16/8
Ziemia: Grow Sure Westland
Warunki: Dzień 25-30*C | 50 - 65%
Noc 19-23*C | 60 - 80%
Donice: 4L
Nawozy: Biohumus + 3pack BioBizza
Trening: LST

Od poprzedniej uprawy zaszły małe zmiany w boxie a mianowicie postanowiłem udoskonalic filtr (aktualnie mam dwa jeden na weg wypchany sama mata weglową i drugi na flo wysypany 2L wegla aktywnego) i ogólnie zrobić porządek z tymi wszystkimi kablami.










25.09.2016



 
Ostatnia edycja:

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Buch za boxa, a zwłaszcza za filtr - fajnie obczajona konstrukcja z gotowych elementów do mikro. Pytanko jedno to co to za część, która pełni rolę poziomego komina wypchanego walcami węgla? I drugie - co to za węgiel tam żeś dał i czym się różni od tego stosowanego w popularnych filtrach węglowych? Pozdro <peace>

p.s. Aha... zapomniałem dodać, jest jedna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę, a mianowicie... czemu tak kur***ko nisko ta ziemia w donicach? :sunny:
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Aspargin

1.Nie mam pojecia kupiłem to w castoramie na dziale "wentylacja", akurat przypasowało mi do reszty konstrukcji

2.Nie wiem czym sie rózni ale jedynie taki udało mi sie kupic :)

3.Wiem ze mało ale to celowo zrobiłem bo wiem ze panienki sie troszke wyciagna a na bierzaco są podsypywane az do czasu jak uznam ze przeadzam do docelowych donic ( 12cm ziemi mysle że na tym etapie jest wystarczająco)

5!:spalony:
 

Czarodziej Wladzio

Evergreen
Weteran
Rejestracja
Maj 14, 2015
Postów
519
Buchów
0
Oooo widzę że też ruszyłeś z projektem :) elegancko będę zaglądał,ciekawi mnie ten Ultraviolet :D
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Czarodziej Wladzio Udało sie wystartowac :yeahh:

Pytanie mam do was czy warto wymienic aktualne słoneczko na zarówke 85W Elektrox dual + jakis odbłysnik ?

2 Dzień Życia

Ultraviolet


Jakis taki wymientolony :p

Blue Cheese


Miała problem wydostać sie ze skorupki ale delikatnie jakos udalo mi sie jej pomoc <joint>
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
No witam siadam i pacze :)
:szczena: boxik wymiata
Interesuje mnie ten ultraviolet :)
Wal ta 85 jak nie chcesz tych świetlówek zawsze mniej ciepła, ją chciałem do mojego boxa wrzucic 250w cfl dual :pl: ale w***alem świetlówki... bez problemów i do końca...

Ps filtr bd ciekawy pomyśle nad czyms podobnym :spalony:
 
Ostatnia edycja:

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Zapadła decyzja o zmianie słoneczka,czy waszym zdaniem dobry wybór?



+Odblysnik 40x40
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Odbłyśnik zajmie ci trochę miejsca i dalej jak z wysokością ???
Ja właśnie wy***alem podłogę żeby było więcej miejsca na panienki i mam 50cm wysokości na nie
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Wymiary mojego box to 36x36 wiec nowy odblysnik będzie trzeba przyciąć i odpowiednio go doginąc .Aktualnie lampę mam podwieszana jakieś 5cm niżej na desce wiec juz mam 5 cm zapasu zresztą czas pokaże wiem ze nie będzie lekko to tam upchać ale w końcu to uprawa mikro;) a co do wysokości to nie pamiętam ile ma jutro postaram się podać dokładnie wymiary przestrzeni w srodku^^
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Nie zmieści Ci się ta żarówka, chyba że wytniesz dziure z tylu boksa.
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
zacier Buch dla ciebie nie zwróciłem uwagi na to ze ma ona 37cm ://ehh dzięki wielkie bo byłoby mega rozczarowanie
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Plus oprawka na gwint 40 też cienka nie jest. Ja wycialem dziure z tyłu boksa i tam dałem oprawkę i robiło, ale ja mialem boksa 40x40.
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Musze to wszystko zmierzyć bo szczerze to nie pamiętam już dokładnie ile to tam ma cm ;) na szczęście kumpel nie zdążył wcisnąć "kup teraz" :D w sumie to pod tym co mam wyrosło całkiem ładnie ale jakoś mam ochotę coś udoskonalić/zmienić <joint> może masz jakiś pomysł co innego im tam zapodać tak żeby wyszło mnie to wszystko do 3 stowek maks
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
HPS 70 albo 50.
 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Hmm 70-tka całkiem fajny pomysł :)widzę ze żarówki maks 16cm mają gwint e27 :smokee: tylko ciekaw jestem jak taka żarówka sprawdzi się w takim małym boksie jak z temperatura.Dwie uprawy prowadziłem na hp 150 ale to była wielka szafa ^^
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół