nasiona marihuany

Zakopanie zioła pod ziemią

Wyszukiwarka Forumowa:

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Pakuje właśnie swoje zapasy do wiader aby zakopać pod ziemią, problem mam w tym że pakując słoiki do wiader nie mieści mi się ich dużo w wiaderku 10l i wychodzi na takie jedno jakieś 100pare gram zioła.
Nie jest to dużo a chce jak najwięcej do jednego pakować czy jak wysypie zioło bezpośrednio do wiadra, zatkam wieczkiem i okleję jeszcze dodatkowo taśmą, takie zioło wytrwa pod ziemią??

Jak wy swoje zapasy zakopujecie?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ja mam 2 patenty, pierwszy to taka wysysarka prozniowa do jedzenia robisz kilka warstw i pakujesz w to a to do wiadra. Mozna tez kupic hermatyczne pojemniki na zywnosc sa duze male w roznych krztaltach, mam taki jeden co tam pol litra wchodzi okragly. Wazne zeby zrobic kilka warstw bo samo wiadro Ci nie wystarczy i zamokna, zawilgoca a w konsekwencji zgnija. Ewentualnie duze dillbagi w ilosci kilka sztuk ale to mniej bezpieczne. Aha jak zakopujesz na dlugo i nie bedziesz zagladac to dobrze troche temat wysuszyc bardziej niz zwykle...

pozdro
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Pakuje właśnie swoje zapasy do wiader aby zakopać pod ziemią, problem mam w tym że pakując słoiki do wiader nie mieści mi się ich dużo w wiaderku 10l i wychodzi na takie jedno jakieś 100pare gram zioła.
Nie jest to dużo a chce jak najwięcej do jednego pakować czy jak wysypie zioło bezpośrednio do wiadra, zatkam wieczkiem i okleję jeszcze dodatkowo taśmą, takie zioło wytrwa pod ziemią??

Jak wy swoje zapasy zakopujecie?

Je. Nie wsypuj bezpośrednio do wiadra.
Patent jest jeszcze jeden :D wsyp 2 kilo ryżu na dno wiadra, zioło do słoików i pomiędzy sloiki mozesz upchać zioło w woreczkach foliowych, ale zapakuj dobrze. Wieczko do okola oklej taśma tak jak mówisz.
gdy wykopiesz dol i wlosysz wiadro to na wiadro poloz styropian i dopiero przysyp to ziemią. Wtedy wykopiesz nawet w zimie ;)
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Je. Nie wsypuj bezpośrednio do wiadra.
Patent jest jeszcze jeden :D wsyp 2 kilo ryżu na dno wiadra, zioło do słoików i pomiędzy sloiki mozesz upchać zioło w woreczkach foliowych, ale zapakuj dobrze. Wieczko do okola oklej taśma tak jak mówisz.
gdy wykopiesz dol i wlosysz wiadro to na wiadro poloz styropian i dopiero przysyp to ziemią. Wtedy wykopiesz nawet w zimie ;)

Właśnie w podobny sposób zakopałem już jedno wiadro jakieś tydzień lub dłużej temu a dokładnie wiadro pomalowałem na czarno, do wiadra włożyłem słoiki z ziołem wyszło mi tam 118g a weszło by jeszcze z 10 max więcej do słoi potem słoiki zakręciłem i okleiłem taśmą te które nie miały uszczelki, włożyłem do wiadra nasypałem ryżu założyłem zakrywe i taśmą jeszcze raz owinąłem.
Zakopałem i dałem na to 3 takie szczypki drewna by się nie zapadło jak by ktoś nie powołany na to wdepną nic nie poczuje że coś pod spodem, no ale sęk w tym że chciał bym upchać więcej do wiader te samary obok słoików jest jakaś myśl bo luki zostały zastanowię się nad tym.
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Czesc ziomus
Najbezpieczniej to ususzyc fest -szczelny słoik w w reklamówkę i w szczelnym pudełku do gleby. Takze polecam po prostu wieksze pudło na słoje :D
A jak nie to samarki albo opakowania foliowe z ikei np., wtedy w pare warstw reklamówek i jechana tez będzie :D
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
suszysz-beczka z zakręcanym wiekiem ,albo takim ściskiem aluminiowym -dno beki z litra ryżu-zioło pakujesz w duże worki strunowe,zapnij to trochę i powietrze "wyrzuć"-gleba
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
zgrzewarka prozniowa to podstawa kazdego growera - kup porzadne, zbrojone rekawy z grubej folii. porzadne beczki plastykowe bez zadnych metalowych elementow bo inaczej jednego dnia znajdziesz wielka dziure w ziemi...
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
jest w ogole sens zakopytac ziolo ? Jezeli mam 500gram tylko? Bo w tamtym roku mialem 3kg na chacie ku**a jak by mnie ***li to po mnie ;D ile jest tak bezpiecznie w domu trzymac?
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Zgrzewarka próżniowa + jakikolwiek plastikowy pojemnik = najlepsze rozwiązanie.
 

Quntakinte

musisz biec
Rejestracja
Gru 13, 2012
Postów
98
Buchów
0
Ja pakuje w słoiki/torby, nastepnie owijam folia stretch, okrecam szmatami i znowu folia stretch. Spokojnie kilka kilo mozna tak pokitrać.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Ja pakuje w słoiki/torby, nastepnie owijam folia stretch, okrecam szmatami i znowu folia stretch. Spokojnie kilka kilo mozna tak pokitrać.

najbardziej to boje sie ze w zimę mi topy popeśnieją i bedzie gowno z tego ;d wlasnie nie wiem czy towaru nie suszyc na wiór?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
najbardziej to boje sie ze w zimę mi topy popeśnieją i bedzie gowno z tego ;d wlasnie nie wiem czy towaru nie suszyc na wiór?

No raczej. :D lepiej palić całą zimę suche niz w Styczniu wyj***c spleśniałe:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół