nasiona marihuany

Jack Herer półauto od Oriona pechy z f2seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Jack Herer półauto nowość od Oriona.
Kulki kupione na f2seeds.pl kiełkowalność dobra, tylko 1 nie wyszła reszta dała radę.
Wydajność bardzo dobra, ledwie kilka plantów nie doglądanych a zioła tyle, że muszę słoików dokupić.

Topek

nie mam pojęcia ile ważył. Połowę z tego umieściłem w cybuchu od shishy.

Palenie samego J. herer pheno purpurowe.
Top mega klejący, rzucając w szafę zostanie na niej :) testowane.
Dosyć mocno zbite ale puchate jednocześnie, dlatego plecha się nie zalęgła. W trakcie suszenia mocno pachną typowym skunem. Po curringu pachną jeszcze mocniej.

W trakcie uprawy zapach na niskim poziomie, dopiero machanie topem owocowało przyjemną wonią.

Odpalamy -

Pierwsze kilka buchów, high uderza szybko po kilkunastu sekundach już czuć, że MJ pieści mózg.
Dym gęsty o intensywnym cierpkim zapachu, trochę przypraw i ziemi. Na podniebieniu zostaje przyjemny słodkawy posmak.
Po kolejnych kilku buchach czuć pełnię mocy a ta jest duża, na tyle aby nie ogarniać lapka albo robić irracjonalne rzeczy na nim. Jak chociażby przestawiać dwuklik myszy na gest...
Znacznie szersza fonia, generalnie po jaraniu zawsze mam lepsze odczucie muzyki ale tutaj wszystko było bardzo przestrzenne. Nawet jakieś muzyczne gnioty smakowały wyśmienicie. Synestezja..
Gastofaza na umiarkowanym poziomie, coś wszamiesz ale nie chce ci się otwierać lodówki więc siedzisz i pozwalasz się łaskotać przyjemną mgiełką w pokoju.
Która wcale nie była mała, jak ta z filmu "mgła" dym mega gęsty.


MOC 9/10
(prawie jak jakiś dobry silver, byłem zaskoczony jej mocą)
Zapach 6/10
(intensywny, ziemisty, przyprawy ja wolę skunkowaty)
Smak 7/10
(słodkie pozostałości na podniebieniu przeplatane przyprawami, specyficzny nawet jak na ganje)
Zapach 6/10
(jak wspomniałem wolę trdycyjny, ostry zapach przypraw i ziemi)

Ogólna ocena 8/10


Zioło bardzo mocne, przyjemne w działaniu szczerze polecam dla kogo? raczej doświadczony palaczy bo może zaskoczyć. Tripujące ziółko, podnosi odczucia muzyczne, haj chwilami psychodeliczny.
 

jestem

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
88
Buchów
0
że MJ pZnacznie szersza fonia,
generalnie po jaraniu zawsze mam lepsze odczucie muzyki ale tutaj wszystko było bardzo przestrzenne. ieści mózg.
otoo too
To ja proszę o zdjęcie topa na szafie ,
ja też poproszę ;pppppp
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Jutro panowie, jak wam tak na tym zależy żeby zobaczyć zielsko na szafie.. :D
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Bo dobry purple nie dosc ze wyglada to dobrze klepie :D Dolaczam sie do requesta o zdjecie topa na szafie :smokee:
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
no macie, rzucony z 2 metrów dosyć mocno ale bez problemu plasnął z przytupem w szafę :sunny:

w następnym zdjęciu pokażę jak bardzo się kleją palce po macaniu topa
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
W jakich warunkach to roslo, kiedy wyszlo z ziemi, kiedy zaczelo kwitnac i kiedy sciete?
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Tez chcialbym wiedziec kiedy doszly panny i kiedy zaczely kwitnac. Ponadto, pheno w miare stabilne czy rozne sie trafialy? Bo ja juz na Orionie sie tyle razy przejechalem, ze szczerze pie***le jego pestki, ale wiadomo, czasem moze sie cos udac.
 

GT Boot

Member
Rejestracja
Wrz 23, 2016
Postów
14
Buchów
0
3dinstruktor jak więcej informacji, jestem ciekaw jak to wyglądało od strony technicznej
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Chyba żaden JH na rynku nie jest stabilny na tym polega jego urok a jak jest to mało wspólnego ma z JH :) są miarodajne ja tam jego pestki uwielbiam tak jak ziomki raczej do tej pory każdy out były częściowo od niego. No wracając do JH to w sumie nie ma jakiegoś pajacowania przy odmianie, rośnie ładnie wiadomo trzeba się nim nieco więcej zająć niż np. Sativami fast ale to tylko w kwestii żywieniowych. Przy 2 tygodniu flov pokazała jakieś tam niedobory ale wystarczy zwiększyć dawkowanie nawozów mniej wiecej o połowę :D i już ok. Dobrze radzi sobie bez wody dłuższy czas, przynajmniej te sztuki co miałem. Palenie za***iste nawet ostatnio kumplowi dałem to mówił, że jego indory ww są znacznie gorsze.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
możesz rozwinąć "dobrze radzi sobie bez wody" bo moja miejscówka jest mocno przesuszana i o ile automaty wszystkie padają tam to pełnosezonówki niektóre sobie poradziły, miejscówka za***ista więc będę próbować. Tam tylko grześki i oriona sezonówki przetrwały, nawet bebooka zdechły a szkoda w ch*j bo wigor miały za***isty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół