nasiona marihuany

Fioletowe liście, na kolejnych czerniejące włoski - wtf?

Wyszukiwarka Forumowa:

gorasp

Adept Szkoły Cechu Wilka
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
103
Buchów
0
Elo, czy to normalne? ;D

Wszystkie to automaty Dieselryder f3 x Ak snow, wyszły karzełki, no ale trudno, trzeba łapać doświadczenie ;p

1. Liście robią się ciemno fioletowe, wręcz wpadające w czerń chyba, ale na kolorach sie za specjalnie nie znam. Łodyżki zrobiły sie fioletowe, włoski delikatnie różowe wtf ku**a tęcza? ;D

Jakość zdjęć nie powala ale robim co możem





od spodu również

Dodam (jeśli to ma znaczenie), że dolne wiatraki normalnie sobie żółtkną, a te jakaś maniane odpie****ają, przecież jeszcze liście nie czarnieją w okół ;p

2. czarne włoski (tak teraz patrze, że na zdjęciu wygląda ta jak liście malutkie, ale na plancie jak jakieś kurde włoski czy coś w ten deseń) na kolejnym, na drugim rosnącym obok to samo




dodam, że sezonówka rosnąca przy 1. również zaczyna nabierać koloru różowego na włoskach, natomiast automaty rosnące 50m dalej, oba mają czarne włoski, podejrzane
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
jak z temp w nocy? na moje to od zimna sie dzieje, to znaczy te fioletowe lodygi i liscie. Zolkna bo biora azot z lisci i reszte papu.
 

gorasp

Adept Szkoły Cechu Wilka
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
103
Buchów
0
Tak też myślałem, że od zimna, temperatura w nocy 4-5 stopni ostatnio
 
W

Wilczur321

Guest
Tak też myślałem, że od zimna, temperatura w nocy 4-5 stopni ostatnio
U mnie też automat złapał ostatnio ciut niebieskawo-fioletowego koloru, ja tam się cieszę w sumie ładniej wygląda :sunny:
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
od temperatury niskiej,nie ssie papu z gleby tylko wysysa z rosliny ..jeszcze troche zimna i zwiaze male topki i skonczy bez napuchniecia niestety
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
To efekt niskiej temperatury... Jak koleżka powyżej mówił ze ładny kolor ale topy nie spuchna i średni motyw..
 
P

Piję Mleko

Guest
a jakby ogrzewać korzenie to topy będą się normalnie rozwijać czy to chodzi o część naziemną?
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
a jakby ogrzewać korzenie to topy będą się normalnie rozwijać czy to chodzi o część naziemną?

watpie ze to cos da... przydaloby sie cos ciepelka np 20w dzien 13 noc i cos jeszcze by doszlo. mimo to zycze jak najlepiej
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ognicho rozpalaj i paczaj jak puchno :zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół