nasiona marihuany

Włożyłem ściętą herme do namiotu z femkami, czy zapyli?

Wyszukiwarka Forumowa:

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Zrobiłem strasznie głupią rzecz, wsadziłem ściętą roślinkę, która się hermiła, do namiotu z feminizowanymi roslinkami (dopiero 9 dzień mają) Czy jest możliwość, że ta herma już mi zapyliła moje kobitki, chociaż mają dopiero 9 dzień?

pozdro!
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Zwariowales ? Co ma Ci zapylić, liście ?
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
To mnie pocieszyłeś, bałem się że ten pyłek osadzi się gdzieś na liściach i zapyli jak będzie trzeba :D Czyli dopiero jak będą włoski i zacznie kwitnąć nie mogę takich rzeczy robić?
 
C

cabino

Guest
no szansa jakas jest ze pyłek z hermy przetrwa w boxie ale zapyli dopiero jak sie kwiaty pojawią a nie teraz w 9 dniu zycia panien, i nie licz na spektakularne ilosci pestek, moze jakies sztuki pojedyncze znajdziesz, ale bym sie nie przejmował, co najwyzej cieszył ze bedzie pare pestek niewiadomej jakosci, zioło nie straci na jakosci przy kilku kulkach uprzedzając pytanie
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Moja Feminizowana Special Queen tak pięknie wyrosła, a podczas ścinki wypluła ponad 30 kilka pestek (btw, przydadzą się na przyszłorocznego outa) Nie wiem czy straciła na mocy, ale wątpię bo trichomów miała bardzo dużo. Tak więc spryskam namiot wodą i będę czekał na reakcję roślinek podczas kwitnięcia.
Buchy dla Was lecą!

A jeżeli ktoś chętny na trochę pestek od tej dziewczynki to zapraszam na PW, bo nie będę OSa robił dla 10 pestek :p

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół