nasiona marihuany

Pierwsza uprawa hydro - donice DWC

Wyszukiwarka Forumowa:

kamilk007

Active member
Rejestracja
Wrz 17, 2012
Postów
37
Buchów
0
Witam! Szykuje fotorelacje od wiadra po system dwc. Niestety nie bardzo mam czas zlozyc to wszystko do kupy w dodatku pojawiaja sie dziwne rzeczy na moich krzaczkach, wiec postanowilem zwrocic sie do Was z prosba o pomoc.
Pmm 450-650
Ph - 5.5-6.1
temp 27-31.5
wilgotnosc 50-85
Nawozy Dutch Pro
Od razu jak wyszly pierwsze listki na wierzch wrzucilem je w donice i dalem 1/2 zalecanej minimalnej dawki producenta. Od poczatku jednak zauwazylem ze sa delikatnie blade tylko przy zylach bylo zielono. Na test dolalem wiecej odzywki, niestety do najmlodszego krzaka co chyba nie bylo raczej najmadrzejsze bo stanal w miejscu i tak biedny stoi od jakis 4 dni:/ W jednym ok 2 dni temu wymienilem wode i dalem 1/4 dawki nawozow zeby nie podbijac zbytnio ec dalem tylko AB i take root ale przysychanie raczej nie ustepuje. Prosilbym o jakas pomoc co robic, jutro musze wyjechac na dwa dni az sie boje co bd jak wroce :/
Chyba pozostaje tylko lac nawozy tyle ze przy minmalnej dawce pmm podskoczy do ok 900. Troche duzo jak dla 1,5 tyg krzaczka.
Podpowie ktos cos bd wdzieczny.
Pozdrawiam

IMAG0099.jpg
IMAG0098.jpg
IMAG0097.jpg
IMAG0096.jpg

IMAG0101.jpg
 

Wiatrak234

Member
Rejestracja
Lip 1, 2016
Postów
8
Buchów
0
Sprawdź temperature wody pożywki u mnie było podobnie i okazało się że mam za wysoką temperaturę wody pożywki, przez to jakieś paskudztwo zaczynało się rozwijać i atakować korzenie . Dolne liście zaczynały usychać podobnie jak u ciebie .
 

kamilk007

Active member
Rejestracja
Wrz 17, 2012
Postów
37
Buchów
0
Dzięki wielkie! To na pewno to woda jest zdecydowanie za ciepla i na korzeniach mam jakieś brązowe gowno! Zaraz po robocie jadę po folie izolujaca owine nią całe donice, zaleje woda utlenioną i mam nadzieję że pomoze. Uratowales mi życie! Pozdrawiam:)
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Co w końcu było powodem tych problemów?
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
[MENTION=95243]Powidok[/MENTION] grzybica
[MENTION=55131]kamilk007[/MENTION] masz sporo miejsca w kotłach, weź zalej sobie litrowe butelki wodą i do zamrażarki, potem wrzucaj je do kotłów jak temperatura przekroczy próg, który chcesz utrzymać. A no i zdezynfekuj zewnętrzną strone butelek spyrolem.
Normalnie widziałem u typa chłodziarkę do roztworu przy DWC, ale ten szpas swoje kosztuje.
Kiedyś też planuje w DWC się pobawić, ale to już na wypasie, konkretne siano w taką zabawę trzeba wsadzić.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
[MENTION=96120]kubaster[/MENTION]
Faktycznie, ale mam zaje... dekiel haha
Przynajmniej Powidok dowiedział się co było powodem :dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół