nasiona marihuany

Pomoc przy doborze LED

Wyszukiwarka Forumowa:

rasLukas

New member
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
3
Buchów
0
Witam was,

Ze względu na za duży pobór prądu zmuszony jestem do zainteresowania się tematem LEDów. Ostatnio przeglądając Aliexpress znalazłem coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/Cree..._7&btsid=8fddd283-4c3b-4a4c-a6bc-64cb3ab7f6f0 i stąd moje pytanie do doświadczonych użytkowników- co uważacie? opłaca się chociaż wziąć to na testa? czy lepiej sobie darować? Do tej pory używałem lampy 400W HPS i szczerze mówiąc rachunki po 500zł już mi się nei uśmiechają. Wiadomo też, że przy ewentualnym zakupie żarówek z linku wyżej musiałbym wziąc ich więcej.

Pozdrawiam
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Daruj sobie takie wynalazki.Albo sam budujesz z Cob, lub kupujesz.Albo markowy z diod monochromatycznych.
 

andy.hicks

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2015
Postów
105
Buchów
0
Zależy na jaką powierzchnię, też jestem zwolennikiem markowych monochromatycznych lub ewentualnie COB + Photo Redy od CREE. To co podałeś to ewidentna podróbka CREE, diody te mają charakterystyczny wygląd i nie można ich pomylić z żadnymi innymi. Z małych, niedrogich gotowców mogę od siebie polecić coś co się zowie Cree Xlamp Grow - moduł z 10 dość gęsto upakowanymi diodami ale patent przetestowany z całkiem dobrym rezultatem przez mojego znajomego - doświadczonego growera w skali mini z 18 watów uzyskał 24g suszu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół