nasiona marihuany

Suszenie przy włączonym świetle ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Pytanko mam, czy faktycznie ziółko mocno straci na mocy, jak będę je suszył w boxie (nad odbłyśnikiem) przy włączonym świetle? Mam aktualnie w namiocie 4 panienki, a jutro zbieram outa i nie mam gdzie go wysuszyć... Czy wyżej opisany sposób jest spalony na starcie, czy warto spróbować?

Mała fotka Special Queen z tegorocznego outdoora - szkoda by było go zmarnować :)


Pozdro!
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Suszenie w świetle da Ci na początek ch***wy smak, na mocy też traci, nie polecam.
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Suszenie w świetle da Ci na początek ch***wy smak, na mocy też traci, nie polecam.

dodatkowo, za szybko sie suszy przez co traci minimalnie na wadze koncowej
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
będę je suszył w boxie (nad odbłyśnikiem) przy włączonym świetle?

Jaki problem wsadzic do boxa przewiewny, ale prawie całkowicie zabudowany pojemnik redukujący światło o ~99%? Sprawdzone, polecam.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Roślinka już dawno spalona :) ale dzięki, przyda się przy ścince indoora :) Czyli np jakiś karton wieszam nad odbłyśnikiem i wsadzam wentylatorek komputerowy, tam wieszam roślinki i gitara?
Pozdro!
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Coś w tym stylu.

Można np. po prostu odwrócić doniczkę, na dole zostawić minimalny przewiew i też będzie, technik multum zapewne, ważne aby mocno ograniczyć dostęp światła i zapewnić choć minimalną cyrkulację powietrza jeśłi już musimy suszyć po partyzancku.

Z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół