nasiona marihuany

Suszenie ryżem

Wyszukiwarka Forumowa:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Pytanie brzmi jaki to ma sens i po co to robic, chyba tylko jak mama grozi palcem jak poczuje, itak bym wolal pokombinowac i dobrze zrobic to ziolo a nie pozbawic go smaku i zapachu. Peace yo
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Pytanie brzmi jaki to ma sens i po co to robic, chyba tylko jak mama grozi palcem jak poczuje, itak bym wolal pokombinowac i dobrze zrobic to ziolo a nie pozbawic go smaku i zapachu. Peace yo

Odpowiedzialem Ci juz w temacie wynalazki
Watek nazywa się suszenie ryżem, a nie " czy wg. PurpleHazea jest sens suszyć ryżem" twoja odpowiedz powinna wyglądać tak :
" Nie wiem, nigdy nie suszyłem zioła w ten sposób ale uważam, ze suszenie ryżem pozbawi topy zapachu i smaku. Ja bym dla tego smaku musial zjeść caly ten ryż z kurczakiem " amatorzy czasem nie maja na to czasu aby pokombinować, amatorzy najpierw sadza i ścinają a potem się zastanawiają gdzie to wszystko wysuszyć, MY Amatorzy mamy do tego nasze pie****one prawo bo sie uczymy, najczęściej robimy to pierwszy raz, i nie jestesmy gotowi na niektóre rzeczy... Ty jako członek grona które siedzi sobie w domu z Kg marihuany i dwoma pomieszczeniami do suszenia szukacie zajęcia i tylko krytykujecie nas amatorów. Nie mniej jednak każdy z nas ma prawo do wypowiadania sie i zadawania pytań, nigdzie nie jest napisane, ze ktos MUSI odpowiadać w konkretnej ilości wątków miesięcznie. Jezeli uważasz, ze to co robimy to głupota, bez sens, debilizm, amatorszczyzna to sobie uważaj, nas Amatorów to nie rusza ;)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Widze ze nie wiesz jak stosowac cudzyslow... Skoro jestes amatorem jak sam sie nazwales bo ja tego nie sugeruje, polecam jednak zaplanowac jak sie robi cos takiego a nie kombinowac po fakcie bo pozniej wychodzi suszenie weedu w samochodzie z ryzem przez pare dni i sprzedawanie tego patentu na forum jako hit sezonu. Chyba prosta droga do puszki dzieciaku... Nie wiem z kim sie zadajesz ze sobie z kilosami po chatach siedzicie ale my tutaj mamy 2 zelazne zasady:
nie mow nic nie komu
nie sraj tam gdzie jesz
i weedu w domach nie trzymamy. Nigdzie nie twierdzilem ze ktos jest debilem czy amatorem, staralem sie wyrazic opinie a Ty to zbyt personalnie odebrales. Zbastuj ze slownictwem bo chyba jednak troche szacunku sie nalezy starszym.

elo :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół