nasiona marihuany

Dobry tytoń do papierosów w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Jo,

Pali ktoś w PL papierosy ręcznie kręcone? Szukam jakiegoś dobrego tytoniu, a nie jestem w PL, więc nie mam jak obadać co tam mają w sklepach. Znajomy przysłał mi kilka paczek L&M, ale to lipa, grubo zmielony, z patykami i ch***wy ogólnie. Kiedyś mi znajomi z Niemiec przywozili L&M w puszkach i tamten był dobry, a ten z PL to w ogóle nie to.
Tak więc szukam dobrego tytoniu. Ma być smaczny i drobno pocięty, we włoski, a nie kawałki. Jak ktoś był w UK i zna Amber Gold albo Cutters Choice, to coś w ten deseń by mi pasowało. A i nie może być z tych "wędzonych" typu Drum, bo tego też nie lubię.

Pzdr
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Mrowenus nie będę na codzień palił waniliowych szlugów, to może do lolka dobre jak ktoś miesza z tytoniem (ja nie mieszam :)).
 

COOCAA89

Member
Rejestracja
Maj 19, 2016
Postów
5
Buchów
0
Jo,

Pali ktoś w PL papierosy ręcznie kręcone? Szukam jakiegoś dobrego tytoniu, a nie jestem w PL, więc nie mam jak obadać co tam mają w sklepach. Znajomy przysłał mi kilka paczek L&M, ale to lipa, grubo zmielony, z patykami i ch***wy ogólnie. Kiedyś mi znajomi z Niemiec przywozili L&M w puszkach i tamten był dobry, a ten z PL to w ogóle nie to.
Tak więc szukam dobrego tytoniu. Ma być smaczny i drobno pocięty, we włoski, a nie kawałki. Jak ktoś był w UK i zna Amber Gold albo Cutters Choice, to coś w ten deseń by mi pasowało. A i nie może być z tych "wędzonych" typu Drum, bo tego też nie lubię.

Pzdr

Ja polecam tytoń LM, Marlboro i Lucky Strike. To prawda, że tytoń tych marek kupiony w PL to szajs. U nas nie trafiłem na dobry tytoń.
Kupuje najczęściej w Belgii i jestem bardzo zadowolony. Niemiecki również jest dobry, ale droższy.
Jak wrócę do domu podeśle fotke wiadra ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,133
Buchów
20,892
Odznaki
2
Przedostatnio jak byłem w PL to tez się naciałem na te grube tytonie . . . kupiłem 4 większe paczki do samolotu, różnych producentów i w UK dopiero obczaiłem jakie to hujostwo do kręcenia w porównaniu tak jak piszesz Napalm z Amber Leaf . . .

Wychodzi na to ze u mnie w osiedlowym sklepiku mimo ze tytoni sporo do wyboru wszystko jest tak właśnie grubo mielone . . . i tez się zastanwiałem jaki trza kupic żeby był ten dobry (angielski) bo chyba wszystkie nie są takie hujowe . . .




oo Homer właśnie taki pale na co dzień
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
To ten Marlboro Gold też lipa? Grubo cięty i z patykami?
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Golden Virginia jest dostepny w PL.
Nawet teraz tesciowka przywizla mi pare paczek i nie odbiega jakoscia od tego w UK czy NL.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Nie wiem jak jest teraz, ale kupiłem chyba w 2009 Golden Virgina w PL, to smakował jak popularne, wy***ałem do śmieci, a poza tym GV w ogóle mi nie podchodził, nawet ten w UK.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
W Polsce jest lipa z tytoniami odkąd weszliśmy do Unii. Nawet ten Drum co da radę u nas kupić nijak się ma do prawdziewgo Druma, który kupowałem jakieś 14 lat temu. Wyjątek potwierdzający tę regułe stanowi Gawith Hoggarth, jak dla mnie za***isty tytoń. Zero śmieci, patyków kory itd. Ale czy będzie Ci podchodził to nie wiem. Jest kilka rodzajów. Jak dla mnie ta sama półka co Van Nelle niedostępny u nas od nastu lat.
 
Ostatnia edycja:

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
To ten Marlboro Gold też lipa? Grubo cięty i z patykami?

Cienko cięte długie włoski, wiadomo że nie to co ta virginia którą też dałem ale nie ma tragedii.
Jakiś badyl się zdarzy ale w porównaniu do lm, chesterfielda czy jakiś innych ld to niebo a ziemia.
W normalnym kiosku lepszego się nie kupi.

Jak sie ma dostęp do trafiki pod nosem to inna sprawa.


tak wygląda w porównaniu ze smakowym McBarenem

 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Cienko cięte długie włoski, wiadomo że nie to co ta virginia którą też dałem ale nie ma tragedii.
Jakiś badyl się zdarzy ale w porównaniu do lm, chesterfielda czy jakiś innych ld to niebo a ziemia.
W normalnym kiosku lepszego się nie kupi.

Jak sie ma dostęp do trafiki pod nosem to inna sprawa.


tak wygląda w porównaniu ze smakowym McBarenem


Marlboro ten po prawej? Wyglada ok...
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,666
Raczej ten po lewej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół