nasiona marihuany

Dobry tytoń do papierosów w PL?

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Dobrze, ze odkopaloscie temat bo moze ogrankcze palenie przez krecenie. Jutro odwiedzam dobry tabak ;)
Witam!

no,na pewno ograniczysz palenie.Swoją drogą to jest dobry sposób na rzucenie palenia.Osobiście codziennie wypalałem paczkę fajek i nic innego jak normalne szlugi,nie zaspokajało mojego nikotynizmu.Paląc nabijane lub kręcone w ogóle nie potrafiłem się napalić.Raz zabrakło fajek,a że spliffy zawsze kręce z tytoniu pueblo bo zwykłe fajki są ochydne do tego celu to i sobie skręciłem peta.Od tamtej pory kręcę fajki.2 dni i się przyzwyczaisz do tego.Plusy tego są takie że palę mniej.I zamiast 35-40€ tygodniowo wydaję 5-7€ tyg. No i lepiej smakuje jak te zwykłe szlugi.Sam się przekonaj.

pozdrawiam!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Witam!

no,na pewno ograniczysz palenie.Swoją drogą to jest dobry sposób na rzucenie palenia.Osobiście codziennie wypalałem paczkę fajek i nic innego jak normalne szlugi,nie zaspokajało mojego nikotynizmu.Paląc nabijane lub kręcone w ogóle nie potrafiłem się napalić.Raz zabrakło fajek,a że spliffy zawsze kręce z tytoniu pueblo bo zwykłe fajki są ochydne do tego celu to i sobie skręciłem peta.Od tamtej pory kręcę fajki.2 dni i się przyzwyczaisz do tego.Plusy tego są takie że palę mniej.I zamiast 35-40€ tygodniowo wydaję 5-7€ tyg. No i lepiej smakuje jak te zwykłe szlugi.Sam się przekonaj.

pozdrawiam!

No wlasnie dlugo krecilem ze smakowych mac barenow i palilem duzo mniej niz normalnych szlugow, ale ile mozna palic smakowe? 2-3 miesiace i juz na nie patrzec nie moglem. Jaram paczke normalnych dziennie, a kreconych paczka tytoniu na tydzien, czyli spora roznica. Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze czasami nje ma jak skrecic albo sie po prostu nie chce ;)
 
S

ShelbyGT

Guest
Na dobry temat trafilem. Jak mialem ochote na tytonie smakowe to tylko mac baren, ale nigdy nie widzialem bezsmakowego. Jablko, wi ovrono, czekolada - za***iste. Dobrze, ze odkopaloscie temat bo moze ogrankcze palenie przez krecenie. Jutro odwiedzam dobry tabak ;)

Teraz wszystkie są bezsmakowe a 'aromat' sprzedają osobno w takich małych buteleczkach plastikowych. Skrapiasz tym świeżo otwarty tytoń i po 15 minutach jest gotowy. Jakieś nowe przepisy z***anej unii.

A co do tytoni smakowych to harvest były za***iste, zwłaszcza wild berry to mistrzostwo dla mnie było ale od jakiegoś roku ich nigdzie nie widzę.
 
L

Lord of Old School

Guest
Cześć ja polecam tyx javaanse jongens ma miły przyjemny aromat a w posmaku czuć wyrazisy smak orzechów pozdrawiam
 

renatka4532

New member
Rejestracja
Lis 30, 2021
Postów
1
Buchów
0
A ja najchętniej zamawiam na PSEUDO REKLAMA PE EL. Jako nieliczni mają w ofercie ciemny, mocny towar, długo szukałam takiego sklepu i w końcu trafiłam z polecenia znajomej. Słabszy towar troszkę gorszy, ale też w porządku. Ogólnie polecam, obsługa klienta też super, wszystko zawsze na czas, no i ceny atrakcyjne :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
rzuciłbym ale zioło bez tytoniu smakuje mi ch***wo i drapie w gardło
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
5 lat temu. Od tego czasu juz nie pale i chodze na pielgrzymki do Czestochowy.
Czyli nadal masz słabość do leżących krzyżem nimfomanek ?

Jak to leciało _ jestem jak mumia _ nie przeszkadza mi to ... przynajmniej nie przeszkadzasz.

ps: wróciłem do fajek : po latach elektryka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół