nasiona marihuany

Calea Zacatechichi

Wyszukiwarka Forumowa:

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Dzięki za odpowiedź :) Kupie, spale, poczuje i zrozumiem
Chciałem sie dowiedzieć czy opłaca sie wydać na to pieniądze, ale widocznie warto hehe :):D
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Dobrze wiedzieć :) 10g wystarczy kupic zeby poczuc dzialanie ?? :)
 

rupert_the_peanut

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
109
Buchów
5
Na spokojnie. Kwestia ile ta to płacisz, niektórzy bardzo dużo za to biorą.
Najlepiej kupuj to w jakimś sklepie a nie od pojedynczych sprzedawców ( jeśli kupujesz od kolesia o ksywce "Kodiusz" to luz) ale bądź co bądź, uważaj.
 

Wołchw

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2008
Postów
248
Buchów
1
Skwara w PL nielegalna Kaleja Zajekiki, jak można takie coś zdelegalizować ? Nie mając o tym wiedzy wogóle ? Idiotyzm. Przynajmniej w Uk jest legalna, sadzonki są tanio, mam jedną w boxie. Rośnie szybciutko i ładnie się krzewi, będe robił kloniki i susz jak nic, można ładować w ampułki i połykać, po paleniu pierwsze co się pojawia to uczucie przyjemności i relaksacji, pierwsza myśl to - ooo fajne to ziółko, smaczek też ujdzie. Gorzki przy większej ilości. Popalałem kilka dni z rzędu i całkiem ciekawie działa. Sny pamiętasz, masz większą kontrole i stają się bardziej normalniaste. Taki psycho świat. Rano wstajesz to jak po seansie z kina i wypoczęty w dodatku :)
Niemogę się doczekać aż mi urośnie większe...

scalono - tg

Roślinka lubi sucho i u mnie w boxie rośnie obok gandzi elegancko. Podlewam rzadko, piekny kolor zielony ma, krzewi sie i dopieprza. Zrobie klony bez problemu i na wiosne pojda na polko, bende mial suszu na zime cala i wspaniale sny :)

scalono - tg

Nasion nie dostaniesz nigdzie za bardzo, sadzonke predzej lub susz i ekstrakt ale w Polsce po delegalizacji jest lipa.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół