nasiona marihuany

Calea Zacatechichi

Wyszukiwarka Forumowa:

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Calea Zacatechichi lub Dream herb


Może to i drag, może nie ale nie miałem gdzie tego wcisnąć. POczytałem sobie o ym trochę i nabrałem ochoty, uwielbiam świadome sny( niestety tylko 3 w zyciu, ale za to jakie za***iste ;]). Poszukuję tego ziółka, nasion albo suszu . BTW ktoś wie ja długo to rośnie i jak się rozmnaża?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Walnij tramal. Śpi się dziwnie, nie są to LD, ale coś w stylu półsnu. Równie za***iste, choć ld nie miałem.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
sleja napisał:
Walnij tramal. Śpi się dziwnie, nie są to LD, ale coś w stylu półsnu. Równie za***iste, choć ld nie miałem.

Czytałem relacje że przy dłuższym używanieu LD jest czeste i sny są wyraźne.

Od suszu bardziej mnie interesują nasiona, i pytam czy ktoś na forum ma nasiona albo susz?? Co do allegro to widziałem, dogadałem się z gościem innym i za 1 gram 3 zł. Jednak jaka radość kupić cos?? Jasne że wolę mieć własne istosować techniki hodowli MJ. Może zwiększyłbym ilośc sub. aktywnych, wwzbogacił o THC(kompletny surrealizm jednak za***iste by było). To by było ciekawe i pozyteczne i dla forumowiczów, i dla mnie przyszlego studenta farmacji(biol/chem).
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja mam tego dream herba jeszcze 10g z coffeshopu i love mixa do palenia... straszny shit... pali sie jak suszone siano jakies... ryj wykreca ognisko w mordzie :/ jak z paleniem tego shitu nie poszloz e wzgledu an smak to sprubowalem ze 1 łyżke stolowa zaparze wrzątkiem... lekko wystygło powąchałem pachnie jak rumianek zaparzony czyli nawt fajnie... wziole troche do ust jak mna wstrzasnelo ku**a takie gorzkie ze ryj skreca po prostu amxymalnie ohydne !! juz wole gałke jesc 10 raz lepiej !! omg co za swinstwo zrzygalem sie prawie przy tym ... sprubowac bymozna bylo zawinac w chusteczke wlozyc w chleb pogryzn i polknac
ale jakby zaczelo sie trawic to bym sie zzygal tak jak po sproszkowanym polknietym YOPO :/ jak do palenie to ziolo i gruda jak do picia to heineken i takiej opcji sie trzymam.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja jak miałem susz z coffeshopu to zawsze jadłem przed snem łyżkę stołową. Smak niejest taki zły, idzie się przyzwyczaić. Najlepiej zapijać mlekiem - wtedy nie jest aż takie gorzkie. LD rzeczywiście po tym są, występują jeszcze jakiś czas po zakończeniu kuracji. Polecam.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ku**a dajcie sobie spokuj mam tego ejszcze wielki wór z Coffeshopu to wogóle jak sie pali to sama cgorzka chemia tylko pluc sie chce i rzygac. A TAK WOGÓLE TO JAKIE MIELISCIE EFEKTY PO JEDZENIU TEGO SYFU?? :farao:
 
S

Salvorin

Guest
marc13, nie kupuj nasion dream herbu bo sie zawiedziesz... poczytaj w necie ze nasiona maja bardzo krotka "date waznosci" i to co dostaniesz pewno juz nie wykielkoje. Jedyna nadzieja jest w suszu albo w sadzonkach ale tych drugich za hu*a nie moge zdobyc:/
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bardzo ciekawe zioło.. ciekawe czy naprawde tak skutkuje..

Ogólnie jeśli ktoś ma dużo cieprliwości to polecam www ezoteryczne i sny LD itp.
Każdy się tego może nauczyć wiem to po sobie, co prawda dobre opanowanie świadomego śnienia przyszło dopiero po niemal pół roku ale warto.

Na początek spróbujcie przez 10 min nie myśleć.. o niczym pustka, nicość ciemność nic a nic.. :D potem trans (tech. relaxacyjne ciało śpi umysł nie, częste występowanie paraliżu sennego można się wystraszyć) teraz ucze się OBE. .. hyhy , jak ktoś przetestuje porządnie te ziółka to mejbi się skuszę :).

http://manowarforever.webpark.pl/obe/ramka.htm

Właśnie gadałem z kumplem co stosuje takie wynalazki, on poleca korzeń afrykański czy coś takiego Silene Capensis nie należy do najtańszych ale jest mocny i wystarczy go bardzo malutko wszamać co dziennie i po kilku dniach masz kolorowe sny LD :).
Mówił tylko żeby uważać z ilością bo sen może być zbyt intensywny
 
S

Salvorin

Guest
Ten "sklep" jest generalnie drogi i go nie polecam ale jak sie nie macie lepszego źródła to kupujcie sobie. Choc przyznam ze ostatnio dodali takie przedmioty, ktorych nie mam pojecia jak alternatywnie tanio zdobyc... Kucze np ta sadzonka efedry po prostu musze ja miec!:-D
 

rupert_the_peanut

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
109
Buchów
5
Calea to za***ista sprawa, walcie w ciemno. Wypróbujcie też "Heimia Salicifolia" zamawiająć Cale'ę.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Heimia podziałała na Ciebie ?? Czy jesteś producentem ? :D
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
A mógłbyś powiedzieć bardziej szczegółowo ?? W jaki sposób przyjmowałeś i jaka fazka była po tym tak dokładniej ?? pozdro :)
 

rupert_the_peanut

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
109
Buchów
5
2 jointy spaliłem. Efekty to wpierw przytłumiona muzyka, później bardziej wyostrzona, wydawało mi się że mogę umiejscowić każdy wydany w otoczeniu dźwięk. Kolory były zintensyfikowane, ostrzejsze, a za razem lekko senne. Totalne uspokojenie, wytłumienie. Złość, nerwy, stres - nie znałem tego słowa. Odczucie somatyczne - stan ciężkiego zmęczenia zmieszany z lekkością. Heimia jest bardzo charakterystyczną roslinką, ciężko opisać to komuś kto tego palił, bo jak widać w jednym zdaniu słowami i ich antonimami operuję, twierdząc, że zaistniały przypadki obydwa. Kup, spal, poczuj, zrozum.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół