nasiona marihuany

[Nabór do konkursu uprawowego] - wątek informacyjno-zgłoszeniowy

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Witajcie Growerzy!


Wraz z Najwyższą Komisją Gier i Zabaw pragniemy zaprosić wszystkich do nowego konkursu uprawowego!
Tego jeszcze nie było!


normal_500900.jpg

Ekipa forumowa planuje konkurs o charakterze uprawowym, w którym uczestnicy uprawiają tą samą odmianę konopi, w tym samym czasie, na koniec porównując efekty pracy. Uczestnicy wezmą udział w istnym pojedynku growerskim, podzielonym na dwie grupy, MICRO oraz FULL.​

Nasiona dostarczone zostaną przez organizatorów. Warunkiem uczestnictwa będzie zgłoszenie gotowego do działania boksa i poprowadzenie przejrzystej fotorelacji, z aktualizacjami dostosowanymi do wskazanych wymagań terminowych.​

Kilka szczegółów organizacyjnych:

Czas uprawy: do 110 - 120 dni maksymalnie

Start: najpóźniej ok. 15 października, możliwe że trochę wcześniej

Planowana odmiana: Y Griega CBD - medicalSeeds.

Dowolny typ oświetlenia i medium.

Podział na dwie kategorie: Mikro i Full


Kryteria wyłaniania zwycięzcy:​

kondycja i wygląd roślin, pomysł na poprowadzenie rośliny, trening, być może kilka parametrów "technicznych", plon mniej istotny.


Nagrody stanowić będzie możliwość dokonania zakupów nasienno - sprzętowych plus ewentualnie trochę fantów, które uda się zorganizować...

Niniejszy wątek ma charakter wstępny - badamy nastawienia użytkowników forum do takiej formy wspólnego spędzania tutaj żywota swego i roślin. Osoby chcące wziąć udział w takim konkursie, proszonę są o wstępne zgłoszenie swojego uczestnictwa tutaj. Wątek służy też do zadawania pytań i wnoszenia sugestii.

Czekamy na zgłoszenia, dzięki!

Ekipa mod #
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja bym na to się pisał bo to fajna sprawa konkurować z kimś :) Jeden wielki minus planowany termin (zajęty box na tą chwilę) jedno pytanie mam czy jak wypali ten konkurs będzie kontynuowany w przyszłości czy to jednorazowy projekt? Pozdro!
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Start konkursu może się przesunąć w czasie jeśli więcej osób zgłosi taką potrzebę. Napewno się dogadamy ;) Oczywiście jeśli konkurs okaże się strzałem w dziesiątkę, będą kolejne edycje.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Jeżeli wypali pewno będzie na stałe bo dobra myśl.
Także się zgłaszam.
Odmiana konkursowa może być razem z innymi w boxie i jedną fotorelka rozumiem?
Dlaczego padło na tę odmianę? (z ciekawości)
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Powodzenia z organizacją :)
Wstępnie mogę zgłosić się do microboxa, ale musielibyście już podawać granice do której box jest "micro" bo trzeba by coś sklecić pod konkurs a czasu mało.
I czemu medical?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Roślina konkursowa może być z innymi w boxie. Kwestia prowadzenia fotorelacji konkursowej zostanie jeszcze doprecyzowana. Myślę, że stworzymy wątek konkursowy, w którym będziecie wrzucać aktualizację stanu rośliny, a na koniec będą one łączone w jeden post, tak jak ma to miejsce w innych konkursach uprawowych. Ustalimy jak tą sprawę rozwiązać i damy znać w tym wątku.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Kolejne pytanie to od uczestników konkursu będzie zależeć ile pestek potrzebuje czy jak ? np. ja mam 1.44m2 robię zawsze 9 krzaczków a inny użytkownik robi 16 jak to rozwiążecie ?
 
G

Guest

Guest
Pewnie bedzie sporo niedociagnieć , ten już weguje drugi za tydzień , podmiany roslin i takie tam ,, bedzie chaos jednym słowem , ale konkurs jak najbardziej pomysłowy .
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Fajny pomysl - oby konkurs wypalil, niestety ja odpadam box zajety przez 2miechy:(
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Pomysl fajny ale mi sie Stain Warrs kojarzy z wojnami odmian a tutaj bedzie jedna, hmm?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
green fingers napisał:
Kolejne pytanie to od uczestników konkursu będzie zależeć ile pestek potrzebuje czy jak ? np. ja mam 1.44m2 robię zawsze 9 krzaczków a inny użytkownik robi 16 jak to rozwiążecie ?

Każdy uczestnik uprawia jedną roślinę konkursową, więc możesz mieć 8 innych krzaków i jeden konkursowy. W razie niewykiełkowania każdemu przysługuje nasiono zapasowe, czyli razem każdy dostaje 2 nasiona.

czarnuchthc napisał:
Dlaczego padło na tę odmianę? (z ciekawości)

Odmiana wydaję się być interesująca. Plus odmiany CBD budzą pewne zainteresowanie ostatnio, być może warto zapoznać się z ich działaniem przy okazji takiej konkursowej uprawy.

deer napisał:
Powodzenia z organizacją
Wstępnie mogę zgłosić się do microboxa, ale musielibyście już podawać granice do której box jest "micro" bo trzeba by coś sklecić pod konkurs a czasu mało.
I czemu medical?

Kategoria Micro to raczej ilość światła przeznaczona na roślinę. HPS100W przeznaczony na jednego boksa i jedną roślinę da sporych rozmiarów egzemplarz. Ta sama lampa, na tej samej powierzchni, ale przy dwóch roślinach czy nawet 4 to już będzie kategoria mikro.


Purple Haze napisał:
Pomysl fajny ale mi sie Stain Warrs kojarzy z wojnami odmian a tutaj bedzie jedna, hmm?

Nie czepiajmy się nazwy, są ważniejsze kwestie do omówienia :)

Krym napisał:
Pewnie bedzie sporo niedociagnieć , ten już weguje drugi za tydzień , podmiany roslin i takie tam ,, bedzie chaos jednym słowem , ale konkurs jak najbardziej pomysłowy .

Wszyscy startują w tym samym czasie. Jeśli wykryjemy oszustwa, to taka osoba zostanie natychmiast zdyskwalifikowana i nagrodzona odznaką forumowego frajera ;) Liczymy na to, że cebula zostanie schowana do kieszeni i rywalizacja będzie uczciwa.
 
G

Guest

Guest
Pewnie tak Yebak , trzeba po prostu wybrać odmianę kupić za forumowe bony i każdemu wysłać by było wiadomo o co kaman , no kwestia lamp jeden wkręci 400 drugi 600 watt i już jest różnica a zweryfikować sie tego nie da :) , pomysł orginalny i fajny ale musisz jeszcze nad nim popracowac .

Odnośnie cebuli to Polak na emigracji to cebulak nie krajowiec , nie mylić faktów hehehe :) .
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Tak jak już pisałem, podział będzie na MIKRO i FULL. Do MIKRO raczej nikt nie da 600W, a w kategorii FULL nie będzie żadnych ograniczeń, więc czy ktoś wkręci 400, 600 czy 1000 to już będzie jego sprawa. A wykryć oszustwo wcale nie tak trudno. Prosiłbym nie spamować w tym wątku. Tylko konkrety.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Może i ja bym w to wszedł ale w tym terminie mam podróż poślubną z lubą ..chyba,że termin się przesunie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół