nasiona marihuany

Blacha ocynk polerowana

Wyszukiwarka Forumowa:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Siema mam na warsztacie kawałek blachy mosiężnej pokrytej czymś w rodzaju niklu z tym ze ona odbija swiatlo jak 100% lustro o wymiarach 52x42 czy dało by się zrobić z tego jakiś dobry odbłysnik do hpsa ? blacha jest cienka ma (na oko) 0,5mm. Co o tym myslicie?
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Pewnie tak, zrob cos na wzor adjust winga np, najlepiej na bialo albo srebrno, nie wiem czym to pokryc w przypadku srebrnego, ale na forum gdzies byly jakies badania na ten temat. Mylar moze byc chociaz nie jest nalepszy, jakies grubsze folie moze? Chociaz kiedys tam znowu czytalem ze przeprowadzono badania odbijalnosci swiatla w boksach i wyszlo ze nie warto przeplacac za srebrne bo bialy dawal lepsze efekty. Nie chce mi sie szukac pozniej moze wrzuce cos na potwierdzenie swoich wywodow.

elo

p.s daj foto tej blachy, moze byc z fleszem i bez
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
sory za wprowadzenie w błąd poprawiam. Blacha jest mosieżna pokryta czyms w rodzaju niklu z tym ze odbija swiatlo 100% jak lustro nie wiem dokladnie co to takiego. Nie mam jak wstawic zdj w tej chwili
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Blacha jak najbardziej ale na adjust a winga będzie za mala raczej.
Ja szukam do kupienia aluminium miro 9 i znaleźć nie mogę. ;)

@up jak znajdziesz te testy to i mi podeślij.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Tez mi sie tak wydaje ze bedzie troche za malo na winga. Jak macie jakies propozycje piszcie smialo moze cos skonstruuje i dam foto :)
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Ja sobie skonstruowałem taki, wentylowany nawet :) Też z blachy powycinany itd.

IMG_20160706_171403.jpg
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Ja zawsze jestem za tym aby zrobić coś samemu i miec satysfakcje ze spelnia to swoją rolę :) fajny odbłysnik w moim przypadku nie da rady zrobic czegos podobnego z takiego kawalka blachy. Musze wykombinowac cos innego :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół