nasiona marihuany

Open Canna, Dutch P.

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Siema robaczki ! :spalony:

Taka akcja :

DSCN9525.JPG



Nawozy są w oryginalnych opakowaniach, ale przed wysyłką przepakuje w coś o odp. pojemności, tak żeby nikt nie płacił za zbędny ballast, oczywiście trzeba sobie będzie opłacić koszt przesyłki. Boosta jest jakieś 2l, data ważności wychodzi z końcem grudnia 2016. PK ma ważność do 05/17, i PH- nie widze daty na opakowaniu, ale to chyba się nie psuje. Zgłaszać mogą się użytkownicy, którzy są na forum 6msc, i mają te 100 postów, Wrzucajcie też zdjęcia krzaków ( OUT/IN ) które macie zamiar tym podlewać !!! Priorytet mają moje znajomki, i wszyscy którzy byli jakoś aktywni w mojej relacji. Moge wysłać kurierem, pocztą, każdą drogą. Jestem otwarty na wasze sugestie, zaznaczam , że wysyłam z UK, moge wysłać wszędzie, najchętniej do PL. Czekam na zgłoszenia do niedzieli, i w przyszłym tygodniu poleci paczka. AAA wszystko waży 3,5 kg ale po przepakowaniu będzie 3kg, może mniej, jak przepakuje to wam powiem.

Piona !
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja bym był bardzo chętny na boosta bo takowego brakuje w zestawie.
Fotorelke odpalam w październiku pod 600w. Indoora skończonego masz w stopce i outa aktualnego także.

Pozdrawiam i tymczasem ;)
 
C

cabino

Guest
canna boost u mnie by sie nie zmarnował a taki litr dla mnie byłby idealny, aktualne gro dobiega konca i teraz polecą osowe afy do boxa i napeno takie papu by im sie przydało. uzywałem canna boosta do tej pory, skonczył sie niestety a cena ...hmm
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
To i ja sie zgolosze po canna boosta w niedziele przelaczam ns flo krzaki i ten dopalacz sie przyda! Fotorelacja jest juz w toku na forum. Pozdro!
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Ja się zgłaszam bo chce mieć nawozy na IN ale jak nie dostane to nic się nie stanie :D Podoba mi się to że rozdajesz nawozy :D
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siemasz. W sumie tego boosta to i ja mógłbym przytulić:) nie mój os, ale skoro nie tylko ja jestem chetny to móże z tych 2l zrobisz 4paczki po 0,5l?czy tam dwie po 1l?pozdrawiam.
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Siemka,moje sezonówki kwitną więc też chętnie przyjme coś na flo :)Pozdrawiam
 
U

Usunięty 67097

Guest
Chętnie coś przyjmę ;) Przyda sie do microboxa na flo :)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Siema ! :spalony:

Musiałem losować, bo trudno było zdecydować się... Więc los uśmiechnął się do Cabino i Whoshotya. Czekam na pw. Trzeba jakoś ustalić droge wysyłki, detale.

Gratuluje, Pozdr.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siema ! :spalony:

Musiałem losować, bo trudno było zdecydować się... Więc los uśmiechnął się do Cabino i Whoshotya. Czekam na pw. Trzeba jakoś ustalić droge wysyłki, detale.

Gratuluje, Pozdr.

Yo Wysłałem Ci juz Pw;) dzięki i pozdrawiam.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Może napisze to też tutaj. Problem jest taki, że kuriery nie chcą brać płynów do Pl.... Nie wiem, tak mi powiedzieli przez tel. Jak ktos ma pomysł jak im to przerzucić, to piszcie pw, albo tu. Jak nic się w miare szybko nie zmieni w kwestii przerzutu , to paczka poleci do kogoś z tubylców, no... bo.... co innego ?
 
C

cabino

Guest
wlasnie napislem ci na PW, bierz miesjcowego zamiast mnie, szkoda czasu na kombinacje i tka jak pisałem koszt przerzutki do PL wyniesie nie wiele mniej jak wartosc tego boosta na allegro, to czy jest sens ? człowiek mądry po fakcie ale jak to sie mowi lessons learned. tak czy inaczej dzieki za wylosowanie mnie :)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Dobra, jak nikt nie ma pomysłu.... a jak sprawdzałem po ile jest litr boosta, to faktycznie cena jest bliska ceny wysyłki, bez gwarancji,że dojdzie, bo to płyn.


Jak ma ktos pomysł, to pomóżcie.

Jak nikt, nic , to czekam na pw. od jednego z tubylców, który jest zinteresowany tematem, co by ustalic droge przesyłki, czy odboru.

A że stało sie, jak się stało: Cabino i Whoshotya jak wam pasuje taka rekompensata, to bądzmy w kontakcie,, a wyśle wam jakies pestki, na otarcie łez.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół