nasiona marihuany

Plagron Royal Mix - ktoś stosował bez uprzedniego, zalecanego przez producenta przepłukania wodą?

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kana

Guest
Pytanie jak w temacie. Zamówiłem glebę, miał być grow mix ale w wyniku pomyłki dostałem royal mixa.
Ktoś z was używał tej mieszanki? Płukaliście ją jak radzi producent. Pytam dlatego, że nie mam warunków za bardzo, żeby ją przepłukać i wolałbym tego uniknąć. Siewki rosną narazie w light mixie ale już niedługo muszę je przesadzić i zastanawiam się czy jak nie przepłukam mieszanki, to nie popali mi ich w pi*d...
Czekam na dopowiedzi. Pozdro mordeczki
 

HOMANGER

Active member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
37
Buchów
0
Sprawdź czy maja duża różnice w pH. Z tego co patrzyłem bym nie płukal będzie git :harvest:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ja jadę na royal mix drugie grow i od samego kiełkowania i nic się nie dzieje. Jedyne co to po miesiącu zaczynają mi czerwienieć lodygi od dużych liści - chyba to braki fosforu więc bat guano zaczynam stosować - póki co jeden raz głanem podsypałem i niedobór może nie znikł ale się juyż nie pogłębia. Dam znać co będzie po kilku kolejnych podlewaniach.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jak będziesz przesadzał z light mixa do royala to luz, nie popali roslin. Z siewkami bywa klopot bo bogata gleba, jednak zaraz ktoś napisze ze jedzie na Royalu od startu i zyja a drugiemu popali.

Przesadzaj i sie nie boj.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
no właśnie ja jadę od startu , nie plucze i wszystko gra tylko po miesiącu czerwienieją mi łodygi ;? Dodaje 5% kokosa tylko tak by bardziej napowietrzyć ziemie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół