nasiona marihuany

Potrzebuję pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

sonymatys

Member
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
13
Buchów
0
WIEM ZE to zły dział ale nie moge pisac z iinego konta słuchajcie ***neli mnie z 11 krzakami w domu 1 uprawa powiedziałem ze to na olej matce chorej na raka wszystko sie zgada nie maja zadnych info na temat sprzedazy czy cos przybili tylko produkcje suszu, nie znalezli wypuscili mam zawiasy juz za 10 czy moga posadzic ? z tego co wiem paragrafy sie nie łacza papuga straszy ze posadza ............... kady h*j straszy bo czegos musi zyc jak mysliscie walczyc samemu czy je**c papudze dziengi nie małe a za***ał z dupy zeby
ku**a bolało szwagier........ nikt inny nie wiedzial nic ........... odzywki wsio kupywałem na miescie nigdy nic na dom
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Lepiej daj kwit papudze zawsze mniejszy wyrok dostaniesz a jak już zawiasy miałeś to mogą posadzić . Zgraj dobre zeznania czyli tak jak mówiłeś na olejek dla matki i tłumacz się że też paliłeś tak to dostaniesz odwyk 3 miechy albo rok i wyskoczysz szybciej
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak masz zawiasy i z tego samego paragrafu znów cie ***neli to duże prawdopodobieństwo ze odwiesza i dostaniesz bilet
papuga nie sprawi ze nie pójdziesz siedziec ale moze cos uskrobie i zmniejsza wyrok
tylko uprawa i nic wiecej i tego sie trzymaj, a jak pójdziesz na odwyk to jest srodek łagodzący i jak pisze saszeta wyskoczysz prędzej
 

kafaros

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2008
Postów
91
Buchów
0
Dobra dobra, z nikąd na chatę nie wpadają, więc pomyśl. Naprawdę masz Mamę chorą na raka?Jak tak to współczuję i powodzenia. A jak nie to jakiś "ziomek" musiał Cię ***nąć z dupy, ***ało do okoła, sprzedawałeś ,wpi**u opcji jest. Zastanów się.
 

sonymatys

Member
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
13
Buchów
0
moglem im wora nie dawac to by auta nie odmyli przez rok a hu*e jak smigaja autami ich przepisy nie obowiozuja w miejscie 130 leko ...

---------- Post Zaktualizowany 17:06 ---------- Data pierwszego postu 16:55 ----------

a uwazajcie na reno i fiaty małe na dołku 95 % auto włąsnie tych

---------- Post Zaktualizowany 17:10 ---------- Data pierwszego postu 17:06 ----------

wypuszczono mnie i 1 zarzut postawiono uprawe sprawa nie rozwojowa nic nie maja na temat a wiadomo coss tam sie pusciło i tyle dawno temu oni wpadli odrazu szli do punktu X ja ich odciagnołem zaprosiłem na dom ...... i tera ku**a kazdy znajomy wróg do pułki sie nie dowiem
 

technomaniak

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2016
Postów
52
Buchów
0
Lepiej żebyś zadał to pytanie na forum prawnicznym.
Generalnie za "dziesione" często idzie się pierdzieć bez zawiasów. Gdybyś poszedł wtedy pierdzieć i wyszedł warunkowo i by cię ***li na uprawie, poszedłbyś pierdzieć na bank.

Generalnie to Polskiego wymiaru sprawiedliwości mało interesuje czy twoja mama jest chora na raka, jakie przeżywa katusze itp... Gdyby to ją dwukrotnie przyłapali na uprawie, kara byłaby dosłownie taka sama. Chorzy na raka mają jedynie prawo do całkowicie refundowanego Servadolu ( czystej morfiny) czyli leku z trzeciego szczebla drabiny analgetycznej.

Nie po to Polskich żołnierzy USA namówiło do walk w Afganistanie, żeby teraz koncerny farmaceutyczne zrezygnowały z zysków przetwarzania opiatów.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie doczytałem że masz 10 a to inny paragraf i to sie nie sumuje tzn inne przestepstwo inna sprawa i nie odwiesza ci tych zawiasów na 100%
teraz dostaniesz kolejne zawiasy za uprawę i tyle, musisz uważać i niestety nic nie uprawiać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół