nasiona marihuany

Jaki zestaw kupić? Polećcie coś!

Wyszukiwarka Forumowa:
A

asaveell

Guest
Jakie zestawy growboxów polecacie?
nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem i boję się kupić cały zestaw, bo 1000zł drogą nie chodzi.
Chodzi mi o to, że boję się, że jak kupię zestaw to albo nie będzie działał, albo nie będę potrafił go odpowiednio zamontować (złożyć filtry itp.)
polecacie jakiś zestaw konkretny? max 4 roślinki
 
C

cabino

Guest
a czego wogóle oczekujesz ? masz jakis przykład co by ci pasowało ?
to ebdzie stało w domu, zalezy ci na tym zeby bło cicho czy moze być głosniej. na taki ogólnik jak rzuciłes odowiedzi raczej nie dostaniesz.
jaki zestaw bys nie kupił raczej bedzie ok, a jak cos nie działa to reklamujesz ze złozeniem nie powinienes miec problemów, chyba ze masz dwie lewe ręce
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Doloz 500zl i Zestaw ekonomiczny 120x120 i 600w hps dostaniesz nowe. ale jezeli mial bym tylko 1000zl to box 60x60 to max moim zdaniem i hps 250w ale moim zdaniem lepiej by bylo dolozyc te 500zl i miec 4 razy wiekszego i zbierac wiecej krzaczorow ale to twoj biznes jezeli chcesz ekonomicznie to maxgrowshop polecam tam masz gotowe zestawy a jezeli chcesz od***ane wszystko na perfekcje miec odnosnie zamawiania i dogadania sie to polece ci flore i faune ;) Aaa i tak przypomnialo mi sie o ziemi lepiej nie kupuj najtanszego gowne lepiej kup np canna professional i dobrze by bylo jak bys kupil szereg canny nawozow takie sa moje obiekcje. jak co wal smialo pytaniami ludzie tu pomoga ;p
 
A

asaveell

Guest
Stało będzie w domu, może być ciszej, tak aby nie przeszkadzał innym domownikom za ścianą i sąsiadom - wiadomo.
mam 2 lewe rece, nigdy nie przybiłem obrazu do ściany, autentycznie
przekopałem całe forum i do dziś nie wiem jak podpiąć wentylator do prądu - najlepiej jakby dało się wszystko najprościej złożyć i najzwyczajniejszą wtyczką podłączyć do prądu, coś takiego ;)

---------- Post Zaktualizowany 19:02 ---------- Data pierwszego postu 18:59 ----------

dodam, że to mają być max 4 roślinki, nie mam zbyt dużo miejsca
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Mozesz poproisc w zamowieniu o podlaczeniu calego sprzetu , taki glosniejszy wentyl 200zl ok. a taki cichszy lekko ponad 500zl. no to na 4 roslinki idealne bedzie 60x60 box ;] walniesz kwadratowe donice do tego 11-20l i bedzie gitarka
 
A

asaveell

Guest
Jak bardzo jest on głośny? W małym pokoju, w którym będę spał będzie go mocno słychać? da rade zasnąć? :D
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
W opisie masz skale DB i sam juz musisz zdecydowac jednakze to kwestia przyzwyczajenia ja na ten przyklad spie z 5 kompami odpalonymi z poczatku wk*** wiadomix a teraz bez tego wlaczonego to juz nawet nie zasne tydzien dwa sie przekatujesz sie wczujesz podczas iscia do spanka :p A i nie zapomnij o wiatrakach mieszajacych.
 
A

asaveell

Guest
Jeśli jeszcze chodzi o wentylację (bo jej się boję najbardziej) to jak to wygląda? Wiatraczek podłączam do gniazdka, kręci się, daję przewód, prowadzę go do filtra i działa? to wszystko?
i faktycznie daje radę? przy grow 60 i 4 roślinkach nie zawiedzie mnie jeśli chodzi mi wydostanie się zapaszku?
 
C

cabino

Guest
teraz na allegro gosc sprzedaje dark room pro 60x60 niby w idealnym stanie chyba za 270+ przesylka - tak to ponad 400, juz mozesz brac, do tego HPS 250W, kolejne ok 200+ i zostaje ok 500 na wentyle itp
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Zawieszasz filtr u gory boxa kilka KG wazy potem dajesz wentyl z drugiej strony wentylu rure kanalowa przez dziure ja wyciagasz ziomek moj wywala rury za okno , ale wiadomo zaraz zima i trzb cos zrobic wiec jak kupisz mocniejszy wentyl filtr to nawet ta rura moze wychodzic do pokoju , ewentualnie mozesz jak sa wentylacje w scianach pod takie cus podlaczyc i bedzie git. Cabino jezeli zalezy mu na bezpieczenstwie to ja nie polecam kupywac z alledrogo.
 
A

asaveell

Guest
Już myślałem, że się nie odezwiesz Twitch :D
Dzięki bardzo, czyli poradzi sobie taki filtr i wentylator z boxe 60 i 4 roślinkami? Spełni mje oczekiwania i żaden zapaszek nie wydostanie się na zewnątrz? Byle po wejściu do pokoju nie było nic czuć, nawet tydzien przed scinka. jak to wyglada?
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Powiem tak moc zapachu tez zalezy od odmiany , ale jak to nie ktorzy pisza "K***i dopiero po otwarciu boxa" Mowie napisz do flora i fauna maja tutaj profil z wszystkim ci pomoga i doborem sprzetu i ew. pytaniami
 
A

asaveell

Guest
Zamawiać coś z growbox.pl czy lepiej przejechać się do nich do sklepu? Akurat do Wrocławia mam 2h drogi ;) Co polecasz osobiście?
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Jezeli masz czym zabrac tak lepiej ja na ten przyklad osobiscie jezdze po nasiona ;)
 
A

asaveell

Guest
Jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć o tych growboxach? Czymś się kierować podczas kupna?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół